vule gs

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • 'Фала ви, још само да успем да наговорим моје да ми купе нова кола!
    Та табла није са ГС-а, мислим да је та са СХ-а прве серије. Оно у позадини, што стоји у гепеку је табла са 2 серије ГС-а, и то са словеначког 1.3 ГС Супера. Табла за прву серију изгледа овако:

    PB030003.jpg
    čestitam na upisivanju na budžet! :D
    I imam pitanje: da li je ovo tabla od prve serije GS-a?

    DSC03964.jpg
    Знам да на Бежанији постоји Жаба, љубичаста, у крају код Меркура са ГС-овим раткапнама, често је под церадом, а за Ајкулу не знам. Да знам, већ би била флајерисана!
    A shto se onog pitanja za tagovanje tiche, od pre par meseci, mislio sam na grafitashko tagovanje ;)
    E, neshto mi pade na pamet... Znash li ko ima dve ajkule ili ajkulu i zhabu ili zhabe na bezhanijskoj kosi, tu negde posle skretanja sedamdeset petice posle ideje. U nedelju videh da kruzuju po bezhanijskoj, pa mi pade na pamet da je porodichno vlasnishtvo u pitanju...
    Razlikujem ih ja vizuelno, ali nisam znao da nose iste oznake.
    Inače, kada odgovaraš na ovakve poruke, klikni na "Pregledaj diskusiju" odmah ispod moje poruke, pa onda tamo piši odgovor. Tako da znam da li si odgovorio, ovako mora da ulazim u tvoj profil. :D
    То је лакао - старије имају 2 или 4 округла фара напред и усправна задња светла, оа од неке 85-е имају четвртасте фарове и штопаљке. Све имају ознаке 105л (де лукс), 105с(стандард), 120л и 120лс(супер де лукс).
    Daj mi neki tutotiral kako da razlikujem te bajate Škode. Vidjao sam i novije i starije sa oznakama 120 i 105, pa ne znam da li su ljudi lepili onako, ili su stvarno istu oznaku imala dva (doduše slična) modela.
    Е виш не знам, иако сам задњих пар дана стално у гаражи! Мораћу да погледам!
    Šta bi sa onim zlatnim Fordom 17M o kom smo još zimus pričali? :D Jel još bleji tu po tvom kraju?
    А ето мало, заврших баш са испитом па реко да дођем. Шта се дешавало, неко се разбио, купио нова кола,...?
    vule, pozz,

    jako sam se puno prica naslusao i nacitao o uvozu vozila iz usa. imam auto u san diegu kupljen vec i hteo bih ga ovde prebaciti i registovati. imas li ikakav kontakt ka nekome ko bi mi to mogao zavrsiti?

    petar
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top