27E
Reakcija
5.986

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • usput..nadam se da i ti meni tako dodeljujes reputaciju samo po tome da ti se svidja..da mi je dajesh drugacije..uvredila bih se
    ebes mi sve..kad god tebe klinkem da ti udelim reputaciju a tebi je iskljucivo dajem ne kao vracanje vec po dopadanju posta..ovi me uvek odje bu

    poludim
    ali cu se na tvoj post vratiti da ga poeniram
    Ne zameram ja tebi brate nista, samo ja uvek sve posmatram drzavnom nivou pa se jedim sto nam je Amer usao i u kuce i u mozgove. Zato ja ne gledam televiziju. Ali to je moj licni izbor i svako ima prava na svoj. Vidis da je tolerancija u modi.:mrgreen::)
    Reko da vidim ko mi dajo pojen da se zafalim kad ono ti brat. Pa poshtujem stavove itd... Pa skupljamo se polako...;)
    joooj brate pomazi..pogubila sam zivce sa mojim sunarodnicima Vojvodjnaima..tako bih ih slatko oterala u pm..ali mi taj austrugarskosrpski gen neda da budem nekulturna..mada znam
    ..ma, samo pazi na rechnik..vidish kako to braca rvati kulturno uvaljuju..zabavljaj se..pazi kad sam dobio crveni karton u kafani koja i jeste otvorena da bi mogao da se svadjas u njoj..registra je neopevani debil..u njenom svetu postoje napredne demokrate i ostali koji su su maloumni..jel?..samo pishi shta vidish, boli te coshe za kazne..
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top