Mrs.Bi

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • ...stiže mi neki nameštaj koji sam kupila u Formi, pa moram da ih čekam da to donesu i montiraju,
    ali ne mogu da pišem baš o tome na forumu draga:))))
    ..i mrtvosana sam od posla, opet šaljem mail-ove, pa ako nešto naleti, bežim glavom bez obzira dalje...pozzzz:)))
    pojma nemam ima li šanse za upis...njima su te prozivke 9.07. i 12.07., tako da ćemo tek tada znati..
    više nisam pametna šta je realno moguće a šta ne,
    ovo je neko drugo vreme sa nekim drugim pravilima
    sve što uvek govorim je:ko zna zašto je to dobro
    Ooopaaa...novosti, mene malo nema, a kad se vratim svašta nešto lepo me dočekalo:)
    Bilo dete nisam stizala ništa sem da budem sa njom, sutra stiže drugo...i opet me verovano neće
    biti dok je ne ispratim, ali ti to razumeš...pozzzz:)))
    Jesam,7 godina,ali sam rjetko bila ovdje,pa sam nekoliko puta zaboravljala pasvord.. :) ...Zadnje mjesec dana sam cesce ovdje...Sto se tice fakulteta,bas sam u frci,pojma nemam sta da upisem,ja novinarstvo mnogo volim,ali bi kazu da su male plate,i da novinar mogu da budem i sa nekim drugim fakultetom,zbog toga se i razmisljam...Jeste,na politickim naukama su oba :)
    Sin ide 1. rared u 9. gimnaziju, mladja isto 1. razredu Drvo Art, a starija je 1. godina na faksu,
    a samo maturanti se ranije rastustaju, tako da petak je zvanicno kraj godine. :)
    kakvo povrce sa slicice ahhhhhhhh gde je slikano?
    nego videh da si pisala da ces svasta praviti od tikvica daj ideju jer ih i ja volim bas bas bas i imam gomilu u frizideru danas sam ih pohovala ajdeza sutra daj predlog :)
    Bi, imas finu corbicu od leblebija na sajtu kod Ane Ugarkovic, samo sto ja kada je jedem ne struzem preko parmezan:)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top