Nodi-wolf

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Mico, djavolico, kako je protekao izlazak?
    Mudro si odabrala da ne budes looserka, cini mi se! Da nisi ove godine zbrisala, ko zna da li bi i kada...
    Pozzz!
    Pa i djavo je bio boziji andjeo.Najbolji i najpametniji medju svima.............a sto se tice religioznosti to je stvar koja zavisi od osobe do osobe.Bog nam dade slobodnu volju,pa i time mogucnost da verujemo odnosno neverujemo.Drago mi je da su ti se dopali andjeli...........
    I dame i gospodo ispod ovog mog posta je,
    Tipican primer osobe koja ne odustaje i koja nije svesna da me je samo jednom iskulirala,
    ja joj ne bih pisala...
    Dakle ona je smorila mene cim sam resila da joj ne odgovaram vise...
    pa ja jesam svadjalica i to velika,al samo sa barem malim razlogom..ja ovde niti vidim ni mali ni veliki niti nikakav razlog...ako oces da se svadjas idi na drugo mesto...
    ili kako vec kazes RASPRAVLJAS-po tebi se moze reci aspravljati ali na los nacin...ako to i umes...ae be idi si ne smaraj me visse :banovati:
    ju ju...to neka pesma za mene ?:lol:
    pa sta da radim..ako ti se ne svidja moj profil...*** sta da se radi..onda si gledaj svoj.(;
    a i kakvo vredjanje pominjes??????????????/
    Biti emos je lose????????










    kako za koga?ja nisam u tom stilu,ali ok je...nije lose....
    mislim to je to od mene..ae zop...
    Hey Mi., svaka čast na opisu prvih dana školice! Hehehe :-)
    Ja još nisam krenuo,al' čim dođem na fax,zapazićeš me,iako možda nećeš znati da sam to ja. ;-)
    A ja ću tebe prepoznati po kosi, hehe
    Pa eto mislim da nema potrebe proveravati me!Mislim da sam totalno pravedna osoba koja malo prenagljuje u nekim odlukama,previshe iskren(sto drugi iskoriskcavaju),previshe verujem ljudima(naivan),posten i ....Eto sad nemorash da me proveravash ali ako ocesh.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top