Alisa u zemlji čuda

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • ma to je još pitanje dal se selimo,al nešto planiramo da isprobamo pa ćemo videti...zavisi kako se organizujemo i sve ostalo..
    daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,tu smo još nedelju dana...morali smo da odložimo na nedelju dana kasnije polazak pošto još projekat na kojem muž radi nije završen,kinezu su nešto u kašnjenju,i tek sledeće nedelje finaliziraju sve pa onda i mi kasnimo sa odmorom nedelju dana..baš sam pisala na temi da planiram forumsku žurku da se oprostimo od drugara,pošto nas baš dugo neće biti,a veoma je moguće i da ćemo se do oktobra skroz preseliti za Dubai,ništa tačno još ne znam,pa da se uz igru oprostimo na duže vreme..ljubi mi dečake i javljam za žurku,samo da se izorganizujem...
    Mogu ti reci da si me odusevila...Pa dobro ove godine cete praviti pauzu ali ja prosto osecam da cete sledece sve nadoknaditi..Decaci su super, rastu..Mi smo dobro, juce razbili deo oko oka, pisala tamo, ali sad je malo bolje bitno je da mu oko nije povredjeno..mnogo je zivahan, ne drzi ga mesto..
    Bilo je super, Lora je bila prava mala princeza... :heart: Bila je tako sigurna, slatka, skroz bez treme :)
    Kako su tvoji momci? :cmok:
    http://4.***************/_MTcufMUngLg/RjJFfKzDaFI/AAAAAAAAADc/BOx6DTkd7-M/s400/ne25imenovana.bmp
    hvala ti mila na utjehi al eto bi ja da se ne sikiram al nemogu, oduvjek sam bila protivnik carskog i
    sad uh samo kad pomislim šta i kako, reko sve prošlo kako treba i sad da moram na carski
    nadam se da će se okreniti:(
    draga moja samo da vas ljubnem na brzinu...uživajte u lepom vremenu,znam da si jedva dočekala,pa sad sigurno uživati u divnoj bašti....ja ti radim svaki dan i tako sve do 15 Juna kada imamo premijeru,e posle će biti malo laganije,mada još predstoji festival u Mađarskoj,ali posle godišnji odmor i putujemo da se vidimo sa mužićem i švrljaćemo negde mesec dana...jedva čekam..za vas veeeeeeeeeeeeeeliki poljubac...
    Pozdrav! Imam slike na facebook-u. Ako imas nalog, posalji mi zahtev za prijateljstvo... naznaci "EliNS sa krstarice" u zahtevu... :)
    e pa bice fotkica od rodjendana al tek je 29..danas mi rodjaka kaze da nece moci da dodje sa cerkicom jer idu na zlatibor :( bas mi zaooooooo al sta da radim nece izgleda biti dece uopste :( al dobro prvi rodjendan i laza veze nema tj nece ga se secati nikako...a bice kako bude nece valjda biti lose...
    vidim vi rastete bas bassss i mnogo ste slatki kako provodite vi vreme?jel bebica dobra?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top