Mojrae

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • e, mojritj, ja sam ti ko stvoren da idem sa zenskom i da joj biram cipelice.. ohohoho :lol:
    nemam repki, pa ovako,,za mekocu u pisanju. za izuzetnu percepciju do detaljaa...za povlacenje pralela koje mogu samo osobe izuzetno razvijene svesti...
    samo molim ,,da se sve ovo sto napisah, ne shati pogresno,,izaslo mi onako bez recenzije,,,
    ja upravo trazim tvoj post o pozama za koje nsam cula, da izguglam :malav:
    pa slucajno repka ode onoj iznad, javi mi plz ne mogu naci
    Ма приметио сам, само попиздим кад видим гомилу глупости тако одједном. :)
    a dobra je fora za one koji nisu procitali,pa sad izbrisano,sad ce to da ih nervira sta je u stvari pisalo :D
    Ćao mojrae,

    vidim zanimaju te motori...

    Evo ako ti Julian nije još odgovorio, mogu ja možda da pomognem.

    Imaš u Srbiji da nađeš dosta Harley-vih motora, cene su šarenolike, zavisno od modela, godišta i očuvanosti.
    Npr. Sportster može da se nađe od 4.000 do 6.000 eura, a Dyna i Fat su između 8.000 i 12.000 eura. Istini za volju, više ponuda ima za Sportstere...
    A svaki motor može da se spusti, mada ne vidim potrebu da spuštaš npr. Sportster, on je fabrički već dovoljno nizak da mođže i žensko da ga vozi (moj dragi ima Sportsera).
    neoprenske cizme sa gumenim djonom..kako se popeti inace preko stena? ;)
    ..nema na cemu, mnogi imaju sikljucenu opciju, prosto zato sto ovde moze svako da virka, i cita
    sta ti neko pise....
    Samo još jedno pitanje.Ili dva.... Da li su sa produženjim nošenjem, ili ih skidaš svaki dan, i ko ih proizvodi? Hvala ti.
    jos uvek iste - sta ti je zivot, ti me zoves, zovu me prijatelji i porodica, a ja moram da sedim i da radim!
    ali da znas da cu jednom - najavljeno, naravno - stvarno da svratim! bas bih zelela da se upoznam sa tobom, ti si u mojoj fantaziji vec postala skoro pa nestvarna, moram da vidim zenu od krvi i mesa :) :cmok:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top