mackica ns

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • srce si!!! puno ti hvala, bas sam se i nadala da su piroske i krofne, neopisivo mi se jedu :) piroska sa sirom, mmmm :) bas mi se i cini da je to puno testa ali super sto moze u zamrz, to je odlicna fora ;) bas cu da probam da ih napravim sledece nedelje, samo prvo da mi se pojede ova torta iz fridza :) poljubac za vas!! :)
    mi sa Lazarom nismo ni htjeli da znamo i doktor nam izleti u 8 mjesecu a sad smo rekli ono
    nek nam kaže svejedno će mu izletiti i ništa se prošli put nije vidjelo, a sledeći put kad
    budem išla bit ću otprilike 34 nedelja a imam neki osjećaj da se neće ni tada vidjeti,znat ću kad se
    porodim, mada ja mislim i imam neki osjećaj da je djevojčica e sad hmmmm, a za imena mi još nismo
    ni pričali o tome:zcepanje:
    prelijepo ime,baš baš,i mene su nagovarali kao uz Lazara uvijek ide Milica:heart:
    mi još ništa nismo skontali juče bila kod doktora samo me preslušao sa onom
    trubom:lol: i ništa ultrazvuk tek za mjesec dana, al ipak bi trebali da počnemo da smišljamo:aha:
    ovo spremanje ti nije ni malo amaterski:cmok: za tebe, Stefana i princezicu, jeste odlučili kako
    će se zvati:heart:
    Hvala za reputaciju, mada ja iskreno još uvek ne kapiram šta mu to dođe i kako se se daje.
    Joooj, beba mi je najmanji problem. Srećica mala, samo siki i spava. :heart:
    Sad čekam da počne interakcija, da traži društvo i zanimaciju, e to će biti žurka.
    U svakom slučaju, lakše mi je jer je sinulo sunce.
    Svaka ti čast šta si sve odradila. Vidiš kako je seka dobra pa te je pustila da sve obaviš.
    Jedva čekam da vidim sličicu. Nema ništa lepše od starijeg brata i mlađe sestrice. :heart:
    Kolika je sad, jesi bila skoro na kontroli?
    Divno...jos jedna Milica :zaljubljena: Kad stize?
    I nemo' se zeno bre nerviras oko toga...sve cetiri u vis i pusti druge da rade,a vas dve uzivajte kao kraljice :flert:
    Kako mi je zet?Veliki :cmok2: za njega.
    Oš ti završiti renoviranje pre nego što se porodiš? :D
    Drago mi je da ste ok. Piši izveštaje kad dođeš od doktora.
    Koja si sad nedelja, kolika je beba? Daj malo detalje, nemo' si cicija. :zag:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top