Annie_Not_Okay

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Xaxaxaxa jel si to procitala na njenom profilu... Mala je keve mi perverzna svaka joj cast...
    Ma ne smras me daleko od toga.. Pre cu ja tebe da smorim... Nemam pojma jos nista nestome zeza mama sad moram da vidim sa njom hoce li da ide uopste sutra u selo.. Javicu ti ja veceras ako budes bila na forumu...
    Kuku tesko tebi... Ja sledece ned opusteno radimo nove lekcije... Profesori ionako ne daju da se popravljaju ocene...:evil: Kako ti ide nemacki... Nadam se a ces lepo da uradis pismeni...:mrgreen:
    Mislis na onaj klip sto sam ti poslala:) , to je samo jedan u nizu a ima tu svakojakih fantazija za sve prilike valjda (kisa, sunce, krevet ,..itd) :lol: :cao:
    I tebi da odg tu sam vracam se ovih dana nisam mogla da dolatim na net... Btw svidja mi se profil..
    Evo ako volis ili ne volis kisu da se malo smejes :) nesto sam procitala nesto preskocila ali sve u svemu smesno
    :heart:
    Meni takodje sve knjige procitala preko 5 puta....i meni to bile prve knjige....Filmove preko 10,20 puta.....uh.....ALI SE NUISTA NE POREDI SA MJ-om.....NISTA.....Ja sam 95....
    Sad se razmisljam kako svi izgledate..:think: Jedino Baby Jane sam videla na profilu ali ostali.. Pa da mozemo da ugovorimo neko mesto.. Aj mi posalji u PP kako otprilike izgledas tako smo se i ja i Jacksonka dop pa sam joj opisala kao izgledam... Mozda nam bude lakse da se prepoznamo tako..:mrgreen::heart:
    Da aj pitamo ove na temi mozda jos neko hoce... Bas bi volela sve da vas upoznam.. Moramo da se dogovorimo i kako cemo da se prepoznamo:mrgreen::heart:
    Idem za vikend pa moze trebalo bi da ide i Jacksonka ali nje nema na forumum li extra ideja taman da se upoznamo...:heart:
    Ne znam zasto ali nisam ocekivala nekog oje godiste ni maladjeg ali evo ipak ima...:mrgreen::heart::cmok::zag:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top