dive
Reakcija
20.596

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Obično imamo utisak da smo spremni da pružimo koliko se nama pruža. Kada smo opijeni ljubavlju, onda pružamo više nego partner, posle raskida želimo opet nekog koji će nam pružiti isto koliko i mi njemu... Pa bolje je i rastati se od nekog, ako već ne možeš živeti sa njim. Problem je jedino što dete često loše podnese razvod, i ne može to da prihvati... Koliko si već dugo slobodna? Da li se sad bolje osećaš?
    Pa lepo, lepo je imati dete, i još biti moćan da mu pomogneš ... Dete ti verovatno ide u srednju skolu?
    Takav je život, protkan lepim i ružnim trenucima... Ima i kod mene razočaranja, i to često osetim... Ja sam isto voleo te pismene zadatke da pišem... A bilo je jako puno slučajeva kad je neko od roditelja pisao za decu pismeni zadatak... Naročito su muška deca te pismene zadatke uzimala od nekoga, pa prepisivala, bar u moje vreme... Možda će tvoje dete kasnije bolje pisati...Koliko imaš dece?
    Znači, život ti je bio buran, proživela si mnoga iskušenja,... Lepo, samo ako nije bilo puno neprijatnih i tužnih iskustava...
    Baš lepo što imaš planove i želje... Pa možda smo neki skriveni talenti, ko zna, pokazaće vreme... :) Da li postoji neka osoba čiji život želiš da pretočiš u očaravajuće reči, ili se prepuštaš mašti?
    Naravno, nije tačno da pišem to što sam pročitao, nego to me inspiriše, pokreće, pomaže mi, brže dolaze reči...
    Pa ta inspiracija je nešto više besmisleno, samo reč, i kad pišem nešto, obično prvo pročitam nešto, pa onda pišem...
    Verovatno s godina uspevaš da se neprestano bolje osećaš... Jesam, započinjao neke romane, ali to sam posle uglavnom pretvarao u neke kraće ljubavne ispovesti, ali jednom kad bude bilo više slobodnog vremena napisaću nešto sigurno...Nema, moćnija si od prirode, brze pretvoriš mesecinu u sunce, nego što to priroda učini:)
    Ćao! Šta se radi? Kako provodiš dan? Ima li sunca kod tebe? Mada, verujem da za tebe uvek sija sunce...
    Drago mi je što si zadovoljna i ispunjena na poslovnom polju... Veliki uspeh je raditi ono što voliš...I kod mene se često gleda "discovery", ali najviše volim da odgledam neki lep film. Ti verovatno voliš da slušaš muziku dok nešto drugo radiš, voliš da ti je prebačeno na mtv? Pa dobro, i to je dobro rešenje, lagana muzika te opusti dok nešto radiš...
    Želim i ja tebi da se baviš nečim što voliš, i da ti to bude od koristi u svakom pogledu... Gledaš li ti velikog brata?
    Radim nešto kući što nije u mojoj struci, da bih se finansijski pokrio. Inače sam završio saobraćajni fakultet, i često mi je bilo zadovoljstvo učiti, a od toga nikakve vajde u ovim našim uslovima, bar do sada... Konkurišem tako, ali džaba, obavim nešto po kući, skitam malo, radim, pa onda nemam ni vremena za nešto u čemu sam se pronašao. Najviše volim da se bavim pisanjem poezije, a naročito proze, i zadovoljstvo mi je bilo u poslednje vreme prevoditi stručne tekstove sa engleskog na srpski. Da, to je tačno, da uvek žalimo za nekim prošlim vremenom, nismo živeli prošlost kako bi trebalo, pa sad žalimo za tim... Nemoguće je vratiti se u prošlost, pa ispravljati greške... Da, mi naročito na greškama učimo, takvi smo...:) Pa, dosta sam i na Internetu, šta reći...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top