van halen 1995

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • upravo to, empatija, a dobra sam u tome! mada ja ne volim da me teše drugi ljudi, držim sve u sebi, al i mene ume uhvatiti tako nekad trenutak slabosti
    ipak sam i ja samo jedno ljudsko biće!

    pa ne ulepšavam, mada ni to ne valja

    pa da mada opet umem nekad biti haos, zavisi, ko više osoba da je u meni, taj fazon
    znači, ako ubijem nekog u naletu besa, bićeš moj advokat, to da se zna!

    nemam pojma meni čudno da pričam sa svojim vršnjacima, ja ceo život ili sa mlađima ili tarijima, al nikad vršnjaci :mrgreen:
    neću tebe napičiti ne brini se !!

    pa kad smorim samu sebe, uglavnom nišat ne radim :mrgreen:
    buljim u jednu tačku
    al retko to raspoloženje bude

    ne mogu ni da zamislim na šta bi ličio smajli haha
    pa kad pošalješ poruku, piše ti ono ''uredi''

    slažem se,a tužno je i što su mladi jako nezainteresovani za to sve, al dobro, šta da se radi
    treba malo da se digne svest o tome, a ne da se zapadne u neku apatiju

    hahaha kakva teorija :mrgreen:
    pa matematika ti lakša nego prava, samo moraš da vežbaš zadatke, al zaista nije teško da se skapira, al treba imati dobru osnovu, i to, a ako zaostaješ i zaostaješ bude ti teže vremenom da razumeš

    ahahaha mogu mislit ina šta bi to ličilo, al to svakako treba da se uvede, mada kakve su generacije, sve će znati pre tog predmeta haha
    Hoću, neće ostati ni traga. :mrgreen:

    Haha, ma znam da niste blizanci, nego ja tako ljude zamišljam po avataru. :mrgreen:
    Nemam pojma ko je taj Vladimir ok

    nema šanse, ja to okačila jednom, nema više! :mrgreen:
    a i ispašću još i narcis, ne može tako
    mada jesam pomalo!
    Hahahaha, ti i tvoji problemi sa kompom i internetom. :mrgreen:
    da nije smešno, bilo bi tužno. :(

    Ništa nije bilo na kraju :mrgreen:
    Potrudiću se da se ne istopim, mada ja sam baš zimogrožljiva! Tako da ta visoka telesna temperatura čak i dobro dođe!

    I meni treba tako mir i tišina, isključim se tipa na mesec dana i ljudi zaborave na moje postojanje.. otprilike je tako
    Ja gledam serije i filmove po ceo dan, ili tako neke knjige, da se uključim u neku drugu realnost i lepo mi je :)
    ni nemoj da me deliš!

    ko čeka, ali može da postane i seksi demon uzrečica :mrgreen:

    e i ja imam zelenu jaknu, volim je! mada je ne nosim zimi baš, tanka je za to!

    samo ti odmeravaj, pazi da ti ne ispadnu oči samo :mrgreen: ili da nekog ne ubodeš svojom žaokicom!
    Voliš slamati otpor a :mrgreen: Zanimljivo

    Pa to, ali ume i da bude strašno kad se nađu dve osobe koje imaju mnogo energije i onda tako jedno drugome diktirate raspoloženje
    dešavalo se da moje raspoloženje zavisi od raspoloženja druge osobe
    jeziv osećaj

    Nećeš doći u tu poziciju!
    ja sam bogami dosta naučila i sazrela kao osoba, a opet nekako nisam, al ima vremena da napredujem
    ah, nedostaje mi kifla i jogurt nick :(
    Pa ja kad tešim, uvek je to realno, objasnim zašto je tako i što je bolje tako, mada znaš kako, teško da nekome dođe u glavu od tog tešenja, jbg, dok se osoba ne sabere sama.. ne vredi

    Gruba... pa recimo da ne pazim na izbor reči, umem da pogodim u slabe tačke, ako se osetim ugroženo
    Jako ružna osobina
    Mada sad sam počela da budem takva da kad mi nešto zasmeta ja se ućutim samo i ne obraćam se više toj osobi
    Može da mi šalje poruke koliko oće ili da proba da priča sa mnom, ignorišem
    Kad vide to moje ignorisanje distanciraju se i oni sami što je dobro, a prođe bez ikakve svađe
    Mada jeste hladno previše

    Ne znam ni ja, iskreno, previše sam lepršava
    Mene svi smore kad tad, a i ja samu sebe haha

    Valjda treba da ima ''ono nešto'', da se ističe, ne bude dosadna uopšte
    Haha videla sam ja neke perverzne smajlije al nema ovde na forumu :mrgreen:
    Znam, i mene tako nekad **** slanje poruka ali ja obrišem pa se ne vidi da sam fejlovala, srećom. :heart:

    Bezveze, ta politika zbog koje se ljudi uvek posvađaju! Mada moram priznati da mene interesuje pomalo, ali nikad ne bih ulazila sa nekim u konflikt zbog toga, trudim se

    Pa recimo da mi je uvek išla matematika, uvek bez problema skapiram, nikad nije bilo neko mučenje ja mislim
    Haha flašu baš to :mrgreen:
    I meni, ja ti lepo kažem da je bolje da su uveli domaćinstvo, korisnije je

    Ispod gitare. :mrgreen:
    Hahaha vidim ja sad da imam malo više poruka, zbog tvog sporog interneta! :mrgreen:
    Kakve su to van halenovske muke! :(

    A ja sam sva borbena, ajde da iskombinujemo love&war :mrgreen:

    Brkovi i brada! Aha, ja tebe zamišljala kao otprilike sa avatara. :mrgreen:
    Kakav sam debil nekad, užas!
    Kad si već spomenuo crtanje sumnjivih oblika alarmantnih dužina... u prvom razredu osnovne sam stalno crtala gole ljude, tj govorila da su to moja drugarica i drug iz odeljenja, pa su me tužili učiteljici, žena zvala oca u školu... i dolazi otac, sav šokiran i govori mi da to ne radim, i ja kao okej, pa počnem da crtam po stolu da ne bih po papiru :mrgreen: i svaki put kad se učiteljica približavala, ja brisala rukom hahah

    Grejali bismo se međusobno uf!

    I ja mislim da se ne bismo svađali, jako imaš tu smirenu energiju što je jezivo

    Užas... što me podseti da i ja moram uskoro da prijavljujem ispite... baš ne želim :(
    Pa suzu zbog količine gradiva, nažalost :mrgreen:
    Ja sam hipi - make love, not war. :mrgreen:

    E, ako on to kaže, onda ne mogu da opovrgnem. A nije ni da bih. :mrgreen:

    Jesam, počastvovan sam, nosim titulu tvog ličnog perverznog viteza. :per:

    I onda je čokolada ušla u tvoj život. :mrgreen:

    Ja imam bradu!
    Ali kratku, vodim računa o njoj, nije ona što je zovu filozofska, a što bi bila uličarska.
    I imam brkove, isto nisu veliki.
    Ovi opisi su da me lakše zamisliš. :per:

    Ma zvuči ko budala, dobro mu leži ime.
    dok je čokolada, dobro je :mrgreen:

    hajde, seksi demonu! ko čeka taj dočeka! :mrgreen:

    (jbt ovo će mi postati ladno uzrečica)

    sad ja čekam tebe !
    Pa treba, ne treba oni da ratuju jedno protiv drugog, osim možda u krevetu. :mrgreen:
    Eto, kapiramo se... slični smo

    Odlično si rekao... čula sam odlično poređenje, od moje sestre od ujaka.. to je kao kad mi napravimo žurku, dođe gomila ljudi kod nas, bude zabavno, veselo, ali na kraju ostaneš ti sam da sređuješ sve te stvari koje su ljudi razbacali i retko ko će da pomogne
    Zato sebe treba gledati pre svega
    Ja sam to naučila ove godine
    Kad neko ne daje toliko koliko ja dajem, povlačim se

    hahahahaha a zamišljam scenu verovatno bi zvali popa :mrgreen:

    normalno da volim alo strastvena sam :per:
    iživeću se mnogo.

    hahaha a zvuči pomalo ko početak vica, al ozb me čudi..

    nema veze i da ima, živeo egzibicionizam! i ja tako! kao da samo ti mene čitaš!

    hahahahaha, zamišljam ga onako na sve wc šolji :mrgreen:
    Nikako osetljivi ljudi, ja se jako ježim od toga da nekog tešim konstantno, sebe ne umem, a kamoli druge, ok
    Ma ja sam gruba al se trudim da ne pokazujem to prema ljudima tj da ne osete to, tj zapravo zavisi
    Jako sam kontradiktorna
    Svakako ne volim da povređujem ljude osim ako oni meni ne povrede nekako, tad u tom trenutku me toliko počne da boli uvo za tu osobu i svejedno mi je za njeno postojanje
    Pa i ja sam nekako nezainteresovana za okolinu, što je najgore od svega
    Mene je lako upoznati, čini mi se, ali je teško zadržati mene kao osobu
    Ja bukvalno nekad ne znam šta govorim :mrgreen:
    Inače sam jako zatvorena al kad me ljudi oduševe otvorim se prebrzo, haha

    Jao, i ti si meni sve draži !
    definitivno :per:
    Pa što zbog nje? da li ga optužila za seksualno zlostavljanje ili šta?

    moguće! vreme čini čuda! nego ja ni kako da sednem da u čim.
    hahaha, a dobro, desi se da čovek pogreši u kucanju!

    hahahaha ovaj nije ni seko mi smo kao sekli tj ja nisam to išla kod roditelja da mi prave jer ja polomim onu testeru :mrgreen: tj ne testeru nego onu žicu

    ne znam zašto al te zbog toga što si pomenuo latinoamerikanke zamišljam sa sombrerom dok sviraš gitaru i jako mi smešno :mrgreen:
    Pametno je to, a i ti stvarno deluješ kao neko ko ne ulazi u konflikte, a ako uđe, onda je zaista sa razlogom.
    Meni je ćale rekao da bih i ja na dupe progovorila da mogu :mrgreen: Baš fin čovek, nema šta...

    držim se, ali zaista! budi počastvovan! :mrgreen:

    Hhahahaha joj dobro je, stvarno je lud! :(
    E takva sam ja bila pre nego što sam upisala faks.... čak sam se i jedan period osušila koliko sam mršava bila :mrgreen:

    pa realno! svakako ne volim nešto brade, tako da što se mene tiče, može apsolutno! :mrgreen:
    ali ime... zvuči i kao da je neki titan da se ne lažemo
    Pametno je to, a i ti stvarno deluješ kao neko ko ne ulazi u konflikte, a ako uđe, onda je zaista sa razlogom.
    Meni je ćale rekao da bih i ja na dupe progovorila da mogu :mrgreen: Baš fin čovek, nema šta...

    držim se, ali zaista! budi počastvovan! :mrgreen:

    Hhahahaha joj dobro je, stvarno je lud! :(
    E takva sam ja bila pre nego što sam upisala faks.... čak sam se i jedan period osušila koliko sam mršava bila :mrgreen:

    pa realno! svakako ne volim nešto brade, tako da što se mene tiče, može apsolutno! :mrgreen:
    ali ime... zvuči i kao da je neki titan da se ne lažemo
    Ali umereno da me podstičeš, da ne bih poludela načisto i zaboravila na rezultate. :mrgreen:

    Mnogo sam hot pa lepo grejem. :mrgreen:

    Pa otprilike se i trudim tako da radim, da znaš. :mrgreen: Ja nemam često te nalete besa, ljudi bi mogli za mene da kažu da sam flegma, al kad me uhvati, boooogami gadno je.
    Što je najgore, ja mogu vrlo lako da se smirim, tj. neko može ako zna samo šta da kaže, al džabe... :mrgreen:
    Nemam ništa oštro, ja mislim! Tako da, biće sve ok!

    Kako to zvuči retardirano za ispite i kao mnogo cimanja. Hvala bogu da se mi ne cimamo, samo bi mi to još falilo

    Hahahaha optimistično
    Uvek pre roka :mrgreen:
    Suzu mi dođe da pustim :(
    uffff, volim što imaš visoke kriterijume tako i treba
    crna čokolada :mrgreen: al samo čokolada!!!!!!
    ovako arijevci samo!
    ti?
    nećeš dugo čekati! ko čeka taj dočeka! <3
    nevaljao dečko, a :mrgreen:
    mora neki bič da radi!
    šalim se, bilo bi mi žao da te maltretiram :heart:

    kakav vic? ne mogu više ni da se setim na šta se to odnosi ok

    hahahah da :mrgreen:
    detaljno sve ispitivala :per:

    treba, misliš li da iko čita našu prepisku iskreno? :mrgreen:

    mi veličine bre, gromade!
    hahahah zamišljam već scenu i smešno mi bude!

    sami ćemo umreti ali nema veze, konačno da dočekamo i to, bog pomaž!

    hahaha nisam, pomenula sam mu tj ulizivala sam se kako mi sestra, deda i otac bik/vaga i najbolji drug i on je isto bik vaga msm kamael ok tako da sam mu aljda simpatična
    (kamaele ako ovo čitaš izvini što te ogovaram)
    uh, normalno da pružam podršku, svaka žena treba podržavati muškarca!
    ma i bolje je nekako da se ne unosi čovek u te odnose, ja se retko u šta unesem
    dobar sam prijatelj ljudima i oni meni, ali nisam vezana u tom nekom smislu, možda je to ružno iako ih znam godinama ali jbg
    prosto zavisi..

    a divan si :heart:
    iako bi nas zvali sektašima, ali nema veze govorili bismo da ćemo ih žrtvovati luciferu :mrgreen:
    drago mi je da je za tebe sestra, i treba tako :) ista je to krv
    haha pa nisi ni ti pominjao ništa pa eto :mrgreen:

    e to sam ti ja, nasilna a elegantna, ja sam umetnik eto! :mrgreen:
    dete u meni, zauvek <3
    mada imam i ja te ružne strane, mnogo sam lepršava i nekako neobzirna nekad
    i ja, a nekad bude i više
    do sad smo 127 poruka razmenili
    opasni smo

    jesam, i ja kažem, pa sam i verovatno malo sazrela, pa valjda zato i sad neozbiljna, da bih nadoknadila nekako nemam pojma
    ali ne pravim sranja, mada se osećam i malo neiživljeno al ništa preterano strašno haha
    O tome ti pričam, mnogo je korektnije nego što se priča. Mada, i mi kukamo na sve živo.

    Ne znam ni ja. Znam samo da ''huj'' znači ***** i to je to. :mrgreen:
    Poljaci kažu kurwa, msm.

    Oh, zahvaljujem. I ja bih tebi oprostila. <3
    Hahaha, na Kaliforniju!
    Volim i Kanađane, uvek bude neko seksi, šta ćeš. :mrgreen:

    Mi nemački, ali mi žao što nisam ruski nikad, lep jezik skroz, imala sam priliku da ga učim u srednjoj al logičnije mi bilo da nastavim nemački, jer kao imala sam ga u osnovnoj, ali eto, u srednjoj još manje znala nemački nego u osnovnoj

    ahahah ovan ili riba, nešto od toga sigurno
    Carina!
    kod nas bre neki uštogljeni sem likovničara alkosa i tome... jbt skoro svi likovi koji predaju tehničko ugl neki toma !
    Josifidis, jbt!
    Jel realno. :lol:
    Hvala bogu da kod nas nema takvih... samo bi to još falilo, jer je atmosfera napeta
    Jeza bukvalno! Mislim jeste zanimljiv za anegdote i to, ali brate.... :mrgreen:
    Ne bih volela da sam u tvojoj koži... jel te dira?
    Imala sam kolokvijum danas i sasvim fino je prošlo! Zadovoljna sam skroz! Konačno mogu da odmorim par dana pa da krenem opet sa učenjem...

    Nadam se da ti je bilo lepo u tim pustolovinama! :mrgreen: I bolje što si ostao veran! Znaš da sam mnogo posesivna!

    E, otprilike sam i ja takva. Uništim i stvari koje meni trebaju, samo da bih napakostila toj osobi koja me je iznervirala. :/
    Bojim se jednog dana da će biti tako. :mrgreen:

    Hvala bogu kod nas bar prijava ispita prođe u najboljem redu, svakako nas je previše...

    Jesam, svađala sam se ja u srednjoj sa njima i pomalo u osnovnoj, ali na fakultetu je sasvim fina katedra pa se ne bunim. Ti?
    Pa čoveče, ja samo sa jako flegmatičnim ljudima mogu funkcionisati hahah, mada se i sa njima al brzo odustanem jer je nemoguće
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top