van halen 1995

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Hahaha, a vala. Nekad crpim energiju iz okoline, a nekad iz samoće, kako god okreneš. Bukvalno sam hodajuća kontradikcija.:
    I introvertna i ekstrovertna. Baš zavisi.

    Pa da, kao umetnik, samo što više nije moderno reći umetnik, možda? Pa kao emo! Ne znam, jbt, meni nije jasno.
    Btw. šta radi emo pica? Reže se sama od sebe haha
    Pričam glupe viceve izvinjavam se

    Mene umetnost kako kad, zavisi šta svrstavaš u to
    Tebe da, vidi se

    pa da, a i žene su žene: u tome je i njihov šarm, ja mislim haha
    a muškarci treba da znaju da obuzdaju to!

    da, nažalost znam brdo iskompleksiranih tipov

    uf muške device su meni mnogo depresivne bile, a muški rakovi jako razmaženi i navalentni i traže da bude sva pažnja usmerena na njih. ma more marš bre :lol:

    aikido, šteta što si prestao
    mma možda mada mi to deluje kao zajeban sport
    boks ume da bude ok.karate, prekasno je već al ako imaš volju, možeš početi

    da, da, kao imaš nevaljale ruke i leve noge :mrgreen: upozoravam te da se paziš!!
    E to, kontamo se. :mrgreen: Ili kad mi je dosta svih, povučem se u sebe i lepo mi!

    Ma ne znaju garant, verovatno i deluješ tužno, pa ko zna.

    Slažem se. I mene jako smara kad je muškarac komplikovan ko žena... ajde i žene treba da budu komplikovane, al muškarci, jbt
    Nažalost, znam, mene su te muške device jaaaako crpele psihički
    Tako da sve jasno

    Pa meni su muškarci dobri prijatelji ali je problem to što im se ja svidim, bar na početku, a što sam starija, sve mi je teže da budem sa nekim prijatelj, a njih ne zanimaju prijateljice haha
    Svidela sam se i najboljim drugovima al smo nekako prevazišli tu fazu, i sad ladovina

    Generacijske planete, da, vadi se :mrgreen:


    Pročitaću više o tom aspektu, mada nisam nešto pametna :mrgreen:
    Pa bavi se. Ima li nešto što bi te interesovalo?

    Hahah, da, volim da igram i imam dobre pokrete
    Ako ti je za utehu i ja se nekad pogubim u kolu!
    Ma to kao važi za znakove koji nisu u znaku ovna, ali im je venera kao ovan, a bik su u znaku. Ko će ga znati ..
    Nek ti se dopada :per:
    Saturn je meni u ribama, neptun u jarcu :mrgreen:

    Zlo
    Ja ne znam koji su ti aspekti zajebani tako da neću ništa komentarisati !
    Slični smo u tome, bar što se te društvenosti tiče. Jako volim da upoznajem različite tipove ličnosti, budem u fazonu da se sa nekim stalno družim i odjednom se distanciram zbog neke nove osobe i tako iznova, ali generalno sam sa svima dobra, samo što retko ko može da dopre do mene!

    Što se zatvorenosti tiče, i tu smo jako slični. Otprilike ista priča ovde.

    Emo, čoveče! Možda zbog ozbiljnosti.

    Hahaha, hvala na komplimentu :mrgreen:

    I meni više odgovaraju muško-ženska prijateljstva
    Sa ženama se uvek popičkam zbog nečega

    Aha, ima smisla. Izbegavam zato droge :mrgreen: A i alkohol srećom nemam skoro nikad kod kuće pa nije strašno :mrgreen:
    Tebi ovako redom:
    Mesec u strelcu
    Venera u škorpiji
    Merkur u vagi
    Mars u strelcu, jel tako..

    I valjda imaš pluton konjukcija venera

    Eto koliko sam zapamtila!
    Hahahah, ma ja sa ljudima ne mogu, a ne mogu ni bez njih, pravo da ti kažem. :mrgreen:

    U ******, kakva psiho devojka, ali sjajna je, nasmejala sam se lepo! Jbt... Privlačno i jezivo istovremeno.

    Tu smo za period u osnovnoj što se autsajderstva tiče :mrgreen:
    Mene su zvali čak i sektašicom, luda deca

    Pa sad, ja bih volela da sinastrija ne bude uvek tačna :mrgreen:.

    Vala, rekli su mi da imam jako muške energije u natalnoj, tako da prštim sva :mrgreen:
    I deluješ mirno, ali ta sorta je zapravo najopasnija jer ne znaš nikad šta će da urade

    Meni su i škorpije/bikovi uvek i bile ogromni prijatelji, baš se lepo slažemo

    Hahaha, što da pripazim?? A inače sam čula da ako imam veneru u biku da bolje da tražim nekoga ko ima bika u nekoj planeti, i da ne valja npr ako neko ima veneru u ovnu, a ja u biku, ali zašto, ne znam :mrgreen:

    Čitaš ono što ti se čita :mrgreen:
    inače sam vrlo gruba i agresivna al škorpije nekako uspeju da smire to :mrgreen:
    vala, uvek intenzivni odnosi ..

    peta mi je valjda... hmmmm u znaku vage, dok je šesta u znaku škorpije, a sedma - valjda bračni bartner strelac, al kaže mi drugarica da je jarac, ona valjda tako zna da čita krug haha

    nemam pojma baš nisam imala iskustva sa muškim strelčevima. najviše sa devicama, ono je bože sačuvaj me

    recimo da sam teška osoba i to ne može baš svako da podnese a i postanem takva strašna ženetina :mrgreen:

    znači ove poruke što ograničavaju..
    Pa da, istekne valjda sesija kad pišeš nešto, zato ja kopiram pre nego što se ulogujem opet, samo mi fali još da dobijem nervni slom zbog foruma. :mrgreen:

    Ima logike, nisam i o tome razmišljala, valjda tako umire jedan deo mog detinjstva.Užas je to kad razmislim bolje ...

    Više je ludo nego što je hrabro, a i ja sam samo čekala priliku da uđem u neki konflikt da se pičkam. :mrgreen: Hteli da me šalju kod psihologa zbog agresivnosti

    Srednja je okej bila bar meni imala drugaricu sa kojom sam se držala celu školu i povremeno tako sa nekim drugim :mrgreen:

    da, imate tu neku dozu erotičnosti i mističnosti :mrgreen:
    privlače se, al ne znam baš dal opstaju, mada opet to je samo horoskop, ne vodim se ja time toliko
    u pravu si
    Aaaaaa, krenula sam da ti pišem roman i slučajno obrisala. Poludeću!

    Mrzim kad zatvaraju ta mesta draga meni, a i generalno ne volim kad zatvaraju, pa i ona oronula mesta koja niko ne posećuje, jer sam navikla da bude uvek tu kad prolazim i onda kad nema, bude mi krivo. ne volim promene generalno :mrgreen:

    haha, a ja sam se više zauzimala za sebe, za druge i ne baš, al sam se tukla u osnovnoj stalno zbog drugih i onda kad sam videla koliko su nezahvalni, počelo da me boli dupe generalno

    koje pitanje, jbt, kao neka misterija! :mrgreen: simpatična je, a vi još više sa tom ćutnjom

    haha, a vala momcima jes teško, užas sam ja
    niko, samo dve osobe, ali jedna je u prijateljskom smislu više, tj nedefinisan odnos je bio i ja ne znam šta je to, ali ja znam da takvu povezanost u životu nisam imala, nit ću imati, kao da je srodna duša neka :mrgreen: al sam prekinula kontakt sa njom
    druga... bogami, eto, za to mi je trebalo mesec dana da zaboravim haha

    obe su škorpije btw mamicu im :mrgreen:
    Jbt, stvarno je povoljno, ja ne verujem! I ja bih bežala da je tako povoljno. :mrgreen:

    Haha, kakva gluperda bukvalno, meni nije dobro.... ja ni na te radne subote nisam dolazila, nema šanse da me neko natera... najgluplje ikad

    A i razrednina logika čoveče, prvo ne skonta kao, a kad je neko cima, smara vas :mrgreen:

    Ja se ne zaljubljujem uopšte, a i kad se desi nešto slično tome, odmah se oladim, jezivo je to koliko meni treba malo da pređem preko svega, maks 3-4 dana
    Upravo to! Borac za pravdu oduvek. :mrgreen:

    Haha, osnovna dva minuta, kasnila po 10 minuta, a u srednjoj nisam smela toliko da kasnim, ali sam jako izostajala i bežala sa časova, i dalje se divim razrednom i njegovim živcima. Čovek je divan. :heart:

    Ja sam imala puno izostanaka, al samo jedan neopravdani i to - zbog kašnjenja!
    A jednom nisam došla u školu, jer sam imala da učim za kontrolni i pita me razredni kao zašto nisam došla u školu - a mene je mrzelo da smišljam izgovor i kažem mu ja istinu i čovek me samo pogleda i opravda sve. Bukvalno me gledali kao cara u odeljenju hahah

    Al stvarno mi bilo svejedno oće li upisati neopravdane ili ne, toliko nisam imala živaca

    Nema na čemu. :) Pa ništa, retko kad slušam, nekad imam periode da stalno slušam nešto, i to raznovrsne žanrove, al slabo sve to. bukvalno od nekih seljačkih pesama do klasike haha

    Ne može. Pa koliko se vučete vi?
    Nije me volela - iskreno, nije ta volela ikoga, al mene naročito jer nikad nisam ostajala dužna na njene komentare :mrgreen:
    A i kasnila sam na njene časove, što je mrzela. Imam tu lošu naviku da kasnim na mesta na koja mi se ne ide haha

    Uf, palentu i ja volim, ma volim sve što je ukusno! Jedino morske plodove i piletinu ne

    A i ja želim da naučim da kuvam al nekako ne znam ni što ne počnem

    Eh, nisam ni sumnjala da je komplikovano/jednostavno
    Jel si ti stalno preko telefona?
    Bio bi dobar zabavnjak, ne sumnjam :mrgreen:

    Ok, ja odgovaram na ovu prvu poruku, a drugu čekam!!
    moj fakultet je takav da ne mogu ništa sporo da učim i moram sve brzo da pređem, jbg, a i nemamo toliko vremena za ponavljanje, čisto razumevanje je bitno haha

    ma i bolje što se ne baviš muzikom, ume to nekad da ubije želju, bar tako znam ljude koji tako više ni ne slušaju muziku, smučila im se, a i ne zarađuje se dobro na ovim prostorima, tako da bolje neka ti to ostane hobi :)


    pravo ti se svakako više isplati

    btw : razlog duple poruke je ovo:
    Tekst koji ste uneli je previše dugačak (1149 characters). Molim skratite ga na maksimalno 1000 karaktera.
    Hahah, ja uđem direktno na profil da odgovorim, tako mi najsigurnije! :mrgreen:

    Naravno, i moje šarmantne primedbe na tvoje odgovore! Zajebantu jedan!

    Špagete, sve u svemu ta italijanska hrana mi je ogromna ljubav. :heart: Ali veze sa kuvanjem nemam, jedino što znam špagete i jaja i toliko od mene, a to je - složićeš se prelako haha
    Ti? Umeš kuvati?

    Jao, ja sam imala svađe sa profesorkom psihologije, žena je haos bila i nije me podnosila, stalno govorila da sam folirant i da ću završiti na ulici. :mrgreen:
    Al nije da nije pogodila neke stvari hahah

    Ja baš nemam radnu naviku
    Ooo, šta ti je uradila vodolija?
    Meni su škorpije slabost :mrgreen: i sa njima uvek neka ******** u mozak, što nije normalno
    Jao, Van Halene.
    Opet pišeš sebi na zid. :mrgreen:

    Moram proveravati i ja za tebe!

    Neću pokvariti, pazim ja na figuru već godinama!! Mada moram priznati da sam veliki gurman! :mrgreen:
    Ne smem ništa jesti dok učim jer onda preteram hahah

    Uf, polako, senzualno! A ja sve odmah sad.


    Hahahah, šta je odgovorila na kraju? :mrgreen:

    A ja imam utisak da ti razbijaš na fakultetu, ne znam zašto, deluje mi da si bolesno organizovan! Nije lako, nikad ja ne bih mogla to gradivo da učim, čitala sam neke knjige i ono mi je strašno :O
    Jel ti se sviđa to što studiraš?

    Mape uma... ja nisam to nikad probala, ne znam ni dal da probam

    Odlično mi je pamćenje, zaista pamtim sitnice i sve to, al fora je što umem odjednom da zaboravim neke toliko banalne stvari da je to strašno haha
    Ne smetaš, nikako!
    Ma neeeće, ne brini se, nećeš loše uticati na mene!
    Nemoj samo da pokvariš figuru, šteta bi bila. :per:

    Grickaj nešto dok učiš. :mrgreen:

    Ja uvek jedem polako, volim da uživam u svakom zalogaju.

    Jeste, imao sam ih još. U srednjoj nam profesorka psihologije rekla kako šverceri kriju drogu u polnim organima. Ja joj namerno na kraju časa dođem i pitam je - A kako to rade? :mrgreen:

    Ona zinula i počela da se kida, nije očekivala. :hahaha:

    Ma pazi, ako se izvučeš, nije ni bitno.

    Ja sam takav da mi sve pada u vodu jer ne stignem da ponovim. I onda mi džabe sve kad na kraju u roku moram sve ispočetka. Profesorka mi na ispitu rekla : "Kolega, vi ste talenat da sav utrošen trud bacite u vetar". Inače, rečenica koja savršeno opisuje Mars u 12.

    A jbg kad imamo 10 teorijskih predmeta od po minimum 300 strana.

    Sad sam počeo da crtam one mape uma, za sad su mi korisne.

    Kako ti pamtiš? Usput, nadam se da ti ne smetam zbog učenja, da i dopisivanje sa mnom ne postane izgovor. :mrgreen:
    Hahaha, ja se izvlačim uvek na to - ''ne mogu da učim kad sam gladna'', i dalje!!! A inače, ja nekad sporo jedem ali to kad je nešto što ne volim a mogu jesti, dok ukusno odma smažem :mrgreen:

    Pametan ti je taj profa i ima dobar smisao za humor :per:
    Ja nisam baš pametna tako da, prokrastiniram sve živo i sve u poslednjem roku, šta ćeš...
    Oh koliko sam ja samo izgovora smišljala da ne učim!
    Mora da je zanimljiva emisija, ja to izbegavam, mada sam volela neke sa preobražajima, od nekog skrndelja naprave lepoticu!

    Pa i onako, mogu da učim bilo kad, više volim da dangubim noću pravo da ti kažem ! Za tebe vidim da ustaješ fazon oko 6 ujutru haha
    Ma dem sam navikla :mrgreen:
    Evo, gledam neku venecuealansku sapunicu, ne pitaj :mrgreen:
    Ništa posebno, treba da krenem da učim...

    Ti?
    Pa i jesi okačio poruku na zid, meni nije stigla notifikacija. :mrgreen:
    Da nisam ušla na tvoj profil, ja ne bih videla ladno!!!

    Toliko nafuran da kači na svoj zid samo!

    Vala baš, poludeli pravnik. :D
    Jao, Van Halene, ja sad vidim da si ti meni odgovorio na ovo! Baš sam smotana! :mrgreen:
    Plodan, dabome. :per:
    Zasnovan na Zakonu o zauzimanju seksualnih poza i Zakonu o zaštiti upotrebe morskih životinja u perverzne svrhe. :)

    Kao što vidiš, plodan sam zakonodavac. :)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top