Mystic+

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Jes vala, dal postoji učtiviji i pošteniji čovek od njega?
    Još sa kakvim pizdarijama mora da se nosi, čovek ide bez telohranitelja i obezbeđenja.
    Добро јутро брате.
    Поводом теме о хрватској спремности за рат са Србијом.
    Свака ти част на коментарима.
    Имао сам, по твојој последњој поруци, утисак да сте неки друштвени и духовни изолационисти и испосници. Некакве аскете и преживљавачи (у народном, не фриковском, смислу) што ми је мило и емотивно привлачи.
    Одушевио си ме на овој теми са културним изражајем ратоборношћу.
    Опет ми је жао што нисам тамошњи и што не припадам и што су ми осећања не релевантна и објективно не рационална.
    Желим и теби и народу спас и срећу.
    Добро јутро Мистику.

    Много ми је занимљиво оно што си написао за Курде и даље о антрополошким типовима и калемљењу на паганским темељима.
    Не желим тамо да скрећем са теме па ти се јављам овако.
    Запазио сам твоје коментаре на разним темама. Понекада опскурне (за мене) референце али изгледа увек смишљене и релевантне.
    Нисам студирао те науке али сам кроз богато животно искуство био фасциниран таквим опсервацијама и предметима.
    Због слабијег владања српским се не упуштам у те теме на форуму.
    Углавном пратим ради информисања и учења језика и када се изнервирам, или када могу да подсетим на одређене релевантне информације или догађаје, прокоментаришем.
    Волео бих понекада да замолим, ако имаш времена, за разјашњавање неких чудних појава на форуму и у опште у земљи и народу.
    Свако добро,
    Аца Аћимовић
    Хвала!
    Крајње је време да схвате да је Србија држ
    ава, а да је Кеп Србин.
    Danas mi proradio Ž princip, pa želim da ti poklonim nešto, ili je to M princip, ali pošto ovaj poklon nema upotrebnu vrednost materijalne prirode, onda je ipak Ž princip! :mrgreen: Pa tako primi moj poklon, jes' da je možda malo čudan! :lol:
    __sold__posable_fantasy_moon_dust_wolf_by_wood_splitter_lee-d5ntkyu.jpg
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top