AntunTun

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • to u startu propada...nemogutje je sakriti kablove...mozhda ako prezhivi prvi put posle vishe netje da grize? xD...ili ne
    Gledala sam malopre tvoj post na temi o hrčcima, morske prasiće je dosta lako vaspitati da piške i kake na jednom mestu u sobi. Tako da se mogu čuvati kao pas ili mačka koji ne izlaze napolje. Naravno moraš da sakriješ gajtane da ne pregrize (možda i vunene tepihe)

    pozz
    preskache mi neshto.. pa nisam sve pogledala.. posle cju.. ne znam sad ko je bio ovde,, ne mogu da se setim al bio je to shok od wood chips.. :D
    a mi tu gumu imamo samo na playground-u.. mislim.. guma.. ne znam kako se to zove
    po evropi mahom francuska...nauchio slabo shta osim kako se snatji po metroima i javnim toaletima...al sam se nagledo chudesa ihaj...mislim drvored u nekom omalenom ne turistichkom gradu koji je potkresan sa svih strana...tj drvo koje je visoko 6-7m a iz daleka izgleda ko zhiva ograda...mislim shishaju drvetje odozgo???...haos!...mekani trotoar?...dodaju neshto trotoaru da ne mosh o njega auto razbiti...mislim neki detalji da ne poverujesh...da ne poverujem tachnije...koloseum je koloseum i ajfel je ajfel al tako neke jbne sitnice da ne poverujesh...sve je nekako...kao shto bi trebalo da bude...koji sam nesretjnik :/ ...elem bio sam ovde - http://www.dailymotion.com/video/x20ro_les-folles-nuits-de-labattoir_creation ...stara klanica i nekakva fabrika preuredjene u nekakvo underground utochishte recimo...ma sve je super sjajno
    pa ne mislim da je pariz neshto posebno vec diznilend...
    vidim, bilo bi ih i vishe kad bi smele da se usude...;)
    ja se zauvek setjam kad smo jednom igrali fudbal po kishi al garant je diznilend bolji !...ono shto hotju retji je da ne morash da odesh do pariza da bi napravila neshto chega tje se setjati...al svakom svoje i guess xD

    jesam shmeker!...vish da me 3...i slovima tri...daaame imaju kao prijatelja xD
    hahahaa... pa ti si sreco shmeker sve da nikad ni ne odesh u francusku, a detetu hocu da priredim neshto lepo chega ce se uvek secati...;)
    vodish dete u diznilend? xD...idesh do pariza da bi dete vodila u diznilend?...shit ja se grchim godinu dana da organizujem put do francuske i josh kao kapiram bash sam shmeker idem u francusku...aj vodi mene nisam ti dete al imam veliko srce! xD
    ma dobro je dok ne chatujesh s indijancem...:P
    e da, ja sam za remi... najbolji je u chetvoro ili petoro...
    i ja cu za francusku al tek negde u avgustu... di pariza samo... hocu dete da vodim u diznilend... i tako... aj ljubim te tune... moram pod tush...:P
    ijao da ima josh nekog usobi pocrveno bi xD...sad sam zatechen...pa da sam znao cheshtje bi dolazio ovoga mi + (: ...ummm dosadi i forum a i lozhim se na malo globaljiju komunikaciju...ono chatujem s englezom i indijcem istovremeno...svetski choek a ne mrda iz sobe heheeh...sad bi pito shta ima novo...al ako se nije pojavila neka bozhanstvena nimfomanka s drugaricom na forumu onda me i ne zanima xD
    mislish "namore" xD...ma jok idem u france hehehe...sirevi i vino to je moj trip...vrisku i galamu na obali mora prepushtam sredovechnim brachnim parovima i tinejdzerima zheljim diskoteka xD
    a vise sam ti ja za jamb..a on moze ii u dvoje i u cetvoro:mrgreen:
    ma ok..i ja sam se bila udaljila..smorila pa ocla..pa se vratila..ali, sto bi rekel moja drugarica gljiva, ti si jedna od mojih omiljenih forumskih energija...
    i uvek mi je drago kad svratis:cmok:
    hehe... de si bre tune... bash nas pushtash da te se uzelimo...:P
    dolazish li na more?
    tuda nuda svuda xD...me jebesh forume nema do njih vajde...prodala me neka zhemska pa sam duboko razocharan digao ruke od forumiranja xD...ili ne :P ...ma promenio sam nik ono zajebo sam ja neku zhemsku pa mi trulo...ili ne xD

    navukao sam se na neku online igru a dosadno mi po forumima iskreno...sve iste priche i teme na koje sam sto puta odgovarao a da chatujem nemam niti s kime niti zashto a i leto je xD...

    jao jao falim xD...chetvrti za monopol il drugi za tablitj? (:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top