Lucky girl

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Mislio sam, zato sto ih vidjas svaki dan, a crnce ne, pa smo mi zato obicni a oni neobicni.

    Volim ih i ja, ovako na slici i na TV, mislim na crnkinje, ali nikad nisam upoznao neku, pa ne bih znao.

    Pancevo.
    Pa, ono... pored toliko nas obicnih, nema potrebe da volis neke tamo crnce... sem u ovom smislu koji sam naveo.

    Odakle si, ako smem da pitam?
    Volis ih kao drugove, jel tako... kao sto recimo volis medvedice, zeke i tako to... ta vrsta ljubavi...
    Haha :) !
    Ni ne treba da je brises ...ja sam to kopirao samo da ne bih ponovo pisao isto ...znas ,to vazi i za tu novu sliku ,u tom smislu to stoji i dalje ,haha ;) !!!
    Deuce - 15.02.2012. 23:35 Pregledaj diskusiju Uredi Prijavi
    Dobro izgledas na toj slici na profilu !

    ...i dalje stoji ova poruka :) !!!
    E ovaj ti je isto to, samo sto je meni original nekako uvek bolji.

    Btw, jel ti ovo dete? :lol:
    :lol: A ovaj Prayers For Bobby si namerno stavila zbog Velebita. Pa da, ne treba ni citati sinopsis, odmah sa postera se vidi da je o nekom pederu. Volis da podhebavas :)
    To ti je najbolje da iskuliras, mada, na neki nacin, zanimljivo je ovo vase prepucavanje :)
    Dobar je Velebit, decko ima svoje stavove, izgradjen ukus i tako to, sto ne znaci da je retrogradan.
    Pa ona stara žena,bivša glumica ili šta već ima sposobnost da predvidi budućnost,dakle ona je u jednom trenutku vidjela tri osobe,žena čija duša već godinama luta,onaj starac,njen muž koji se ubio i mlada djevojka koja će umreti od straha jer nije imala kraj sebe onu pumpicu,obrati pažnju kako se završava,nalaze pumpicu koja nije kraj nje,ona se ugušila od straha jer ima problema sa disanjem,solidan film u svakome slučaju!
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top