Funny!

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Ahaha, pa evo usla na forum, i setila te see^^
    Jaoj, pa znas kako, ne idem vise, s' obzirom na to da, sam zbog ispita prestala da idem, jer sam imala mnogo da ucim, jos i odbojka i sve to, ali odem nekada:)
    Nije vise kao pre, ali nikada se ne zna :)
    Sta ima kod tebe? :D
    Zato što sam uspeo da ih skrcam,nesalomivi Burton.Imao sam i žešćih problema sa šrafljenjem tako da jedva čekam da ih pošaljem u penziju.
    Na Bjelašnicu buraz,Bjelašnicu.Ima snow park a i deluje kul,redovan prevoz iz Sarajeva(gde imam smeštaj kod rodbine)i tonu pohvala.Ove sezone sam bio na Kopu-s**nje je.
    Mene trenutno j*bu samo vezovi i mesto gde ću voziti...No,sledeće sezone sam punoletan pa se nadam vožnji na zapadu(u Bosni,lol).
    I šta bi matori,jesi nabavio dasku?Danas uzimam nove cipele za board pa sam te se setio.
    pa brate ja slabo i postujem ovde,bas sam dosta pre jedno godinu tako..al sad slabije...

    Al sam primetio da ti bas dosta pises,sto mi cudno jer delujes ko poprilicno drustven lik,pa mi nije jasno sta toliko radis po forumima..
    ahahhahaha :hahaha:
    Bulje mi si car :lol:
    A palo mi na pamet kad sam video tvoj avatar, ova slika mu dođe njegova februarska verzija .
    *** al' sam se prosula... 'ladno sam mislila da je čovek napisao nešto drugo....xD
    Još je dobio i repku...xD
    Znam, rekao mi on, bruka ni ja ni on ne mozemo da pricamo na chetu, a verujem da ne mozes ni ti xDDDD. A dobro dobio sam ga i ja nekoliko puta ali je ipak on dominirao, nemam ja zivaca jer im nesto baguje server, pa u minutu odigramo 3 poteza :S. Meni je nick mRkii i igram uglavnom na Srbija 1..
    kad oces da te kidam u bilijaru javi, ja i theory smo se slucajno sreli i pokidao me!xDDDDDDD
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top