*moonlight*

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Uh! :( No, nije mi to prva zabluda, niti prva internet varka na koju sam naletela. Ipak, i dalje ću verovati da si staložena, sviđa mi se tako. :D
    Da, takav utisak o Lagumu sam i ja imala, ali iz drugačijeg ugla, jer je slična neka priča pogađala i moju porodicu. Možda sam je zato doživela emotivnije nego što treba. Ipak, jasno mi je da to može da deluje snobovski. Štaviše, možda i jeste, ne znam njenu biografiju.
    A, da, deluješ iskusno, u namanju ruku - staloženo.
    Čitala sam Lagum i Dorćol, doduše, još davno, početkom gimnazije i tad nisam mislila da je ona loš pisac. Mada, šta sam tad znala i kakvi su mi bili kriterijumi, ko bi ga znao.
    Od tad sam čitala još samo neke njene izjave koje gde, na osnovu kojih mi je delovala pristojno. Možda sam u teškoj zabludi. :think:
    Mada, nije mi ni blizu neke liste prioriteta za čitanje, niti favorita.

    Hvala ti :)


    E, daaaaaa! Sad teh shvatih da si nedavno diplomirala, a bila sam ubeđena da si već iskusan profesor. Čestitaaaaam! :cmok2: :heart2:
    Evo, malo sam se vratila na forum, valjda da najavim proleće.... ;)
    Nadam se da čitaš neko super delo i da je sunce granulo i kod tebe. :)
    merci mila :)
    bas si me obradovala! prvi put cujem pesmu
    fina, lagana, opustajuca...i jos na francuskom :)
    zelim ti predivno vece :kiss:
    Hehe, ma, okej je. :)
    Htela sam da te iznenadim. :D

    Verujem da ti se usijao telefon. :lol:
    Al' ako, ako! :D Ima i za sta! :D :D
    Po poruci ispod mene zaključujem da je bilo sve kako sam poželela... najbolje moguće... divnice! :) Reci mi kada mogu da ti pišem... u stvari, piši ti kad možeš... prva...
    NEKA SE SVET PRED TOBOM OTVORI KAO NAJLEPŠA MOGUĆNOST...! :heart2:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top