Vesna Ks

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Lepa moja Gaga,samo tako moze biti! Ti si tip pobednika,ja takodje i,srecom,mnogi drugi!
    Vesna,vjerujem u vas i vjerujem u vašu pobjedu jednako kao i u svoju...................želim da istrajete u tome i da iz svega toga izađete kao POBJEDNIK!!!!VELIKI :zag: :kiss:
    Draga-Vesna-sto-god-odlucis-zelim-ti-sve-najbolje.Primaces-ti-i-lepih-terapija-kad-postanes-bakaz:)z:girl:
    Ma draga Vesna , Srecan ti Bozic i hocu da verujem da je Francuz nesto smislio.
    A opet , ako nije on - nadje se jos neki . Sve nesto mislim , mozda su te i zadrzali.
    Moja snaha je imala veliki problem sa stitnom zlezdom - imala srecu pa je dolazio Nemac i
    Bogu hvala , odradio- ono sto nasi nisu mogli.
    Liki Lee ,valjda sad uspem da ti posaljem poruku. Ajde lepo ti meni posalji tvoju adesu,prezime i ime pa ti ja posaljem Fe. Znas, nisam vicna , uspela sam nekako poslati poruku Lilihip, ali tebi nisam. Nemam pojma gde pogresih, ajde ti lepo meni posalji pa da pred putesestvije popravis krvca.
    Pozdrav
    Mozete li da mi pomognete, poslala sam gomilu odgovora na postove i ni jedan nije objavljen nakon onog prvog, obratila sam se moderatorima ali jos uvek nista, a silno bih zelela da se ukljucim u diskusiju sa svima Vama na temi onkologija, makar da prenesem svoja iskustva i da pokusam da podelim malo svoje pozitivne energije sa svima. Kome da se obratim sada, jer moji postovi se ne objavljuju a ja ne mogu da komuniciram normalno sa Vama na temi? Hvala!!!
    Slucajno sam zalutala na temu onkologija,kad vidim da si redovna tamo.Nisam ni znala sta ti se desava.
    Divim se tvom optimizmu,tako pozitivna pravi si melem za dusu.Takve smo ti mi krusevljanke;).
    Sigurna sam da ces uspeti.Samo napred :zag::zag::zag:
    Vesna, cesto pomislim na tebe i uvek se obradujem kada procitam tvoje poruke i vidim koliko si pozitivna :D. Da znas da si prava inspiracija :D
    Bila sam na temi onkologija slucajno i procitala sve i nisam tamo htela da napisem al ovde moram.
    Divim ti se na optimizmu i pozitivnoj energiji. Drago mi je sto se sve odvija u najboljem mogucem redu i saljem puno dobre energije da budes jos zdravija i jaca nego ikad pre. Citajuci tvoje postove a kao neko ko se jako boji bolesti dobijam malo mira da se i u tim situacijama moze i ziveti i funkcionisati i da se sa svime moze nositi . Hvala ti na tome . Drzi se :)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top