llady

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • pretpostavila sam pa zato i nisam htela da te smaram...rekoh mozda ti se ne prica trenutno...imam i ja te faze....ali bar tortice idu vidim :)evo gledam sad sajt...ti ces verov nesto za cvece da narucis? :D
    hahah je l salju mozda i kod nas ovde u Zimbabve hhahahha...boze setim te se ja svaki dan nego vidim da te nema da se javis, pa mi je neprijatno da te smaram puno
    heh koji ti je sad ovaj sajt...samo iskopas hahahha :)
    je l treba jos nesto...vici ako se setis
    Molim za objašnjenje.Kako radite tako divno cvijeće????I sa čim ste napravili ovo žuto cvijeće na vašem posljednjem buketiću.Ja pokušavam al ne izgleda tako stvarno kao vaše.
    Pozdrav!!
    au,hvala ti na ovom divnom komentaru,obzirom da urednost stavljam u prvi plan,ovo mnnoooogoooo znaci.........
    hahaha i mene!:D da se ne lazemo..
    zvala me neka zenskica za svadbene muffine - treba joj oko 100kom....i pitam datum kaze - 17.9. ajooj ljudi ima li jos neko za 17.9..:D
    pa sam joj rekla da mi se javi u roku od par dana tamo najkasnije do pon-utorka ako se bude odlucila jer vec imam za 17.9 a kako putujemo ne smem bas puno toga da prihvatim jer od Pedjinog odmaranja nema nista odvezi - razvezi...i onda pricam sa nekim telefonom i konstatujem jaooo pa kako cu to i u trenutku se setim - e Lada je tu, super, opusteno :mrgreen:
    jaooo sto ste vredni :)
    za sada sigurno imamo torte za 14.9 i 16.9 :) pa ce se raditi
    ma mislila sam tako ali sam sjebala stvar generalno.. trup sam napravila prije GO tako da je sad ko kamen tvrd i da razvaljujem čekičem ne mogu ništa zabosti unutra.. a krila sam se sjetila kad sam završila jebenu figuricu tj. kad sam nakeljila kosu. uglavnom, odustala sam od krila. nisu ni prve imale krila, ne moraju ni ove.
    kako si ti? jel se ubijaš? od posla? od dosade? :)

    joj, moram ti još jedan biser ispričati.. naručim gotovu masu za figurice i cvjetove iz Dore.. i to neku drugu vrstu.. kao.. idem probati.. glupača..danas hoću napraviti trupove za one mažoretkinje i maca lagano zagrije fondant, zagrije tu novu smjesu i krene mjesiti, kad ono... MARGARIN ljeva na sve strane!!! ******* slomčani sam dobila!!
    ostavila sam ju sad u vrečici i nadat ću se da će se do sutra malo stisnuti.. inače sam najebala.. figurice mi moraju biti gotove do četvrtka...aaaaaaaaaaaa!!!
    i nedostaješ mi prasice!!
    ej hvala,nasla i kod tebe i kod Dace :) samo mi se jos prediomisljaju,do sutra ce smisliti :) valjda,pa krecem u akciju.hvala i na bonici
    Toliko si me raznezila sa ovom recenicom,nemam reci....
    Puno ti hvala na podrsci,stvarno znaci kada ti nije ni do cega.Poljubac i od mene jedan veliki...:)
    hvala punooooo ali bas smo se natezale ja i fifi ... nekako nista nije htelo iz prve ali dobro....
    Hvala ti na reputaciji,a posebno na savjetu.Posto je nevidjena guzva s poslom ,muz je izjurio da kupi hamer i donio u dvije boje,ali ni oni ne prekrise pozadinu.....totalno upropasti sliku.........primam k znanju za sl.put......
    Hahaha,hvala ti punooo.A sto se tice 3D torti,uglavom plazma....a bubamara je moskva.....:)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top