ZNAŠ DA SI OKORELI NUMIZMATIČAR AKO...

pozdrav svima iz helsinkija! ovde je temperatura niza od te u bgd jedno 20tak stepeni... treba mi jakna ovde. cuo sam bio da u helsinkiju ima dosta zelenila medjutim tacnije je reci da je ovo grad u sumi. kuckam ovu poruku sa mobilnog, kad se vratim postavicu mozda i neku slikicu. jos nema na vidiku nikakve numizmatike ali tek sam stigao...
 
Dilce, kako ste sta ima ??? :D :D :D Jel se to meni ucinilo da smo dobili Nemce, jedne od potencijalnih prvaka sveta ??? Sta vi mislite ? Moguce i da sam sanjao, nisam siguran...
Evo vi procenite sami po izrazu lica ovog coveka (nadam se da bar znate ko je on):
 

Prilozi

  • HAHAHAHAHAHAHA.jpg
    HAHAHAHAHAHAHA.jpg
    21,5 KB · Pregleda: 12
Sve čestitke Srbiji za pobedu! :klap: I ja sam naravno navijao za Srbiju. Ali, nije još gotovo, moraćete pobediti i u trećoj utakmici. Slovenija je sa Amerikancima igrala 2:2, posle našeg vodstva sa 2:0. Sve u svemu, ovo prvenstvo pokazuje, da nema favorita, nijedna reprezentacija ne može unapred računati na pobedu. Videli smo slabe igre Španaca, Francuza, danas Nemačke. Srbija će u trečoj utakmici za Australijom recimo imati lakši posao, očekujete pobedu, ali to može da bude kobno. Mi sa Englezima moramo barem remizirati, to bi bilo dovoljno, ali...
Ja sam zadovoljan sa dosadašnjm učinkom slovenačke reprezentacije/ 4 boda, još uvek smo prvi u grupi/, zadovoljan sam što navijam i za Srbiju i toj reprezentaciji želim sve najbolje! :super:
 
Sve čestitke Srbiji za pobedu! :klap: I ja sam naravno navijao za Srbiju. Ali, nije još gotovo, moraćete pobediti i u trećoj utakmici. Slovenija je sa Amerikancima igrala 2:2, posle našeg vodstva sa 2:0. Sve u svemu, ovo prvenstvo pokazuje, da nema favorita, nijedna reprezentacija ne može unapred računati na pobedu. Videli smo slabe igre Španaca, Francuza, danas Nemačke. Srbija će u trečoj utakmici za Australijom recimo imati lakši posao, očekujete pobedu, ali to može da bude kobno. Mi sa Englezima moramo barem remizirati, to bi bilo dovoljno, ali...
Ja sam zadovoljan sa dosadašnjm učinkom slovenačke reprezentacije/ 4 boda, još uvek smo prvi u grupi/, zadovoljan sam što navijam i za Srbiju i toj reprezentaciji želim sve najbolje! :super:

Drago mi je da ste navijali za nas. Iskreno, meni je bilo drago kada sam video da Slovenija vodi, i to 2:0, Amerika nije neka reprezentacija i koliko sam gledao, samo na srecu su uspeli da izjednace ;)
Nama nece trebati srece, odigramo Sa Australijom izjednaceno, Gana dobije Australiju i igra sa Nemackom izjednaceno i eto prolaska... I to je najgora varijanta...
A zamislite da dobijemo Australiju i Gana igra izjednaceno sa njom... Pihhh, lako mozemo proci, sad cekam utakmicu Australija-Gana, posle nje ce sve biti lakse za racunanje ;)
Nemacka nije uopste igrala slabo danas ! Igrala je izmedju dobrog i odlicnog, i plus je imala igraca manje, da nije, igrala bi odlicno dajem glavu, imali su precku, a za penal i za promasaje je kriv samo jedan igrac, ne reprezentacija. Nije Nemacka igrala lose, mi smo igrali dobro ;)
Pozzz Dilce... I pobedite te bezobrazne Engleze ;)
Ne vidim nigde Gogu... :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Dilce odlicna je SLO, steta sto nije izvukla tri boda protiv USA, ali i ovako nije uopste lose... evo nesto i za tebe, na slici.

Bravo Ssine, ovo je breški denar / frizatik/slovenačke kovnice Ptuj . Leva slika prikazuje odličan primerak reversne strane, koja je značilna za ovu kovnicu, samo je aversna strana slaba za identifikaciju/desna slika/. Srebrnik je iz početka 13. veka.
 
Dilce, hajmo sad svi zajedno pred utakmicu: Kdor ne skace ni Slovenc! Opa !! :super:

Jao Ssine nemoj da me dekoncentrišeš. Samo ovo još napišem a onda se zatvaram u sobu, gasim svetlo, spuštam roletne i idem na spavanje:hahaha:
Hladim vino već celo prepodne, a izgleda, da neće potrajati:sad2:
Verujem, da će naši momci dati sve od sebe. Ne verujem, da Englezi mogu i treću utakmicu igrati tako slabo kao prve dve, ali na kraju su sa živcima.
Točmo Ssine, kdor ne skače ni Slovenc, gremo naši! Navijaj za nas, i ja ću za Srbiju!
 
Jao Ssine nemoj da me dekoncentrišeš. Samo ovo još napišem a onda se zatvaram u sobu, gasim svetlo, spuštam roletne i idem na spavanje:hahaha:
Hladim vino već celo prepodne, a izgleda, da neće potrajati:sad2:
Verujem, da će naši momci dati sve od sebe. Ne verujem, da Englezi mogu i treću utakmicu igrati tako slabo kao prve dve, ali na kraju su sa živcima.
Točmo Ssine, kdor ne skače ni Slovenc, gremo naši! Navijaj za nas, i ja ću za Srbiju!

Eh i ja mislim da SLO treba da eksploatiše potrebu Engleza da brzo daju gol i njihovu nervozu i velika očekivanja. Jedna kontra može biti presudna, samo treba imati hladnu glavu. Napred Slovenija :heart:

A uveče ćemo mi ufff ludilo :super:
 

Back
Top