ZNAK KOJI ME PRIVLACI I KOJI ME ODBIJA!

RAZUMEVANJE ASTROLOSKIH ZNAKOVA

Svaki zodijački znak predstavlja fuziju ili spajanje tri faktora. Ova tri faktora jesu: polarizacija (muško, žensko), orijentacija u smeru (kardinalan, fiksan i promenljiv) i element (hladno, toplo, suvo, vlažno). Dakle, ovi navedeni faktori, nalaze se u svakom zodijačkom znaku, pa ako postoji razumevanje istog, onda nije teško razumeti i svaki od dvanaest zodijačkih znakova. Prema tome, spajanjem ova tri faktora i njihovim razumevanjem, sa druge strane olakšavamo sebi i pamćenje istog, jer nije potrebno pamtiti i "bubati" napamet sve osobine zodijačkih znakova.
Muški zodijački znaci (Ovan, Blizanci, Lav, Vaga, Strelac i Vodolija), povezani su sa svešću i izražavanjem volje. Oni deluju, izbor im je dozvoljen i nije im potrebno ništa ili niko da bi se pokrenuli. Muški zodijački znaci, a bez obzira da li se govori o Lavu ili Vodoliji, imaju jednu zajedničku osobinu, a to je izražavanje volje. Ženski zodijački znaci (Bik, Rak, Devica, Škorpija, Jarac i Ribe), povezani su sa instiktima i osećajem za život. Život je povezan sa ženskim zodijačkim znacima, a oni ne deluju, već reaguju. Dakle, bez obzira da li govorimo o Raku ili Biku, oni svi dele jednu zajedničku osobinu, a to je osećanje za život i insinkt.
Drugo razmatranje za zodijačke znake je njegova orijentacija smera, a što se odnosi na kardinalnost, fiksnost i promenljivost. Kardinalni zodijački znaci (Ovan, Rak, Vaga i Jarac) orijentisani su ka cilju, dakle, on odredi i postavi cilj, a zatim ide ka njemu. Kakva god da je razlika, na primer, između žene Vage i žene Raka, Vaga želi partnera koji će biti pored nje, a žena Rak želi porodicu i decu. Kakva god da je razlika između Ovna i Jarca, oni imaju jednu zajedničku osobinu, a to je postaviti cilj i doći do njega, bez obzira što će Ovnov hod biti brz i energičan a Jarčev hod-usporen i težak. Dakle, bez obzira na ritam njihovog hoda i Ovan i Jarac idu ka određenom cilju, a koji sebi odrede.
Fiksni zodijački znaci(Bik,Lav,Skorpija,Vodolija) takođe imaju cilj, međutim razlika između fiksnog i kardinalnog je u tome što je njihov cilj usmeren ka sebi. Drugim rečima, njihov cilj je usmeren ka "ja", pa šta god rekli za Lava ili Bika, oni imaju jedan zajednički cilj, a to je usmerenje ka sebi. Na primer, u čemu je razlika između jednog Raka koji je kardinalan znak i jednog Lava koji je fiksan zank? Zamislite da sedite u društvu i sa jednim i sa drugim znakom, pa opušteno uz ćaskanje razgledate porodične fotografije. Rak će vam pokazati svoju fotografiju na kojoj je njegova porodica i reći će vam "pogledaj moju prelepu decu", dok će vam Lav pokazati svoju porodičnu fotografiju, ali će pokazati sebe na njoj i reći "pogledaj mene".
Promenljivi zodijački znaci (Blizanac, Devica, Strelac i Ribe), takođe imaju cilj, ali zapravo oni imaju istovremeno previše ciljeva ili više od jednog cilja. Njihovi ciljevi su pomešani, vrlo često gube energiju, jer uvek idu za više od jednog cilja. Govorimo li bilo o Blizancima ili Strelcu, njihova zajednička osobina je da imaju nekoliko ciljeva, a koji se na taj način mešaju.
Treće razmatranje za zodijačke znake jesu elementi (vatra, vazduh, voda i zemlja). Zemljani zodijački znaci (Bik, Devica i Jarac) i vodeni zodijački znaci (Rak, Škorpija i Ribe), povezani su sa živim bićima. Voda je povezana sa preživljavanjem vrste, a zemlja je povezana sa samoodržavanjem. Zamislite jedan uzak, pešački, viseći i drveni most koji povezuje dve litice, a preko kojeg može da ide samo jedna osoba. Ako jedna osoba, a koju ćemo nazvati zemlja, krene sa jedne strane, a druga osoba, koju ćemo nazvati vazduh, krene sa druge strane i sretnu se negde na sredini mosta, tada će jedna osoba morati da se skloni, jer obe neće moći proći. Zemlja će gurnuti vazduh i reći će "izvini, ali ja moram da preživim", jer je zemlja povezana sa preživljavanjem i zbog toga vrlo je značajna za osećanje sigurnosti. Voda (Rak, Škorpija i Ribe), takođe je povezana, kao i zemlja sa životom. Šta god rekli za vodene zodijačke znake, oni imaju jednu zajedničku osobinu, a to je da očuvaju život. Priroda deluje kroz svakog od nas i cilj prirode je prilično zavistan od naših ličnih ciljeva, a cilj života jeste da nastavi i produži život. Zbog toga, voda će uvek biti u prilici da kaže "neko je bio pre mene, ja sam sada ovde i neko će biti posle mene". Dakle, ova dva nagona koja su sadržana kroz vodu i zemlju, ne predstavljaju samo nagone za ljudsku vrstu, već za sva živa bića. Međutim, šta je to što čoveka razlikuje i čini drugačijim od ostalih živih bića? To su druga dva elementa, odnosno vatra i vazduh. Vazduh (Blizanac, Vaga i Vodolija), povezan je sa komunikacijom, razmenom informacija, mišljenjem, kontaktima, ali i sa zakonima i moralom društva. Ljudska bića moraju da žive sa zakonima u društvu, a to je zapravo vazduh. Sa druge strane vatra (Ovan, Lav i Strelac), povezana je sa nagonima, a koji nas dalje vode ka ostvarenju, realizaciji i rezultatima. Prema tome, vatreni zodijački znaci, povezani su sa vođstvom i težnjom ka dominaciji. U slučaju da, na primer, postoje aflikacije preko vatrenih zodijačkih znakova, takva okolnost neće uništiti i negirati vatru, jer vatra uvek ostaje vatra, ali onda možemo govoriti o "dobroj vatri" i "lošoj vatri". I jedna i druga vatra i dalje zadržavaju identičan cilj i težnju, a to je liderstvo ili biti vođa, međutim "dobra vatra" uvek vodi na visok i širok put, kao na primer, auto-put, dok će "loša vatra" jurišati i voditi na sporedan i loš put. Slično možemo predstaviti "dobru vatru" kroz odličnog sportistu, a čija ga vatra vodi dobrim putem ka tronu, pobedi i uspehu, dok će "loša vatra" koja je takođe usmerena ka cilju, ali sada putem na kojem se koristi drskost, tiranija, arogancija i niske pobude.
U osnovi svaki zodijački znak, povezan je sa jednim od kvaliteta. Prema tome, ako želite da razumete, na primer Lava, to je vrlo lako, jer imamo tri potrebne informacije o njemu. Dakle, prvo polaritet, potom orijentacija ka smeru i na kraju-element. Zodijački znak Ovan je muškog polariteta, on ima izbor da deluje i želi da stvori odluku, on je kardinalan, što znači da ima cilj ispred sebe i reći će "ja sam sada ovde i želim da dođem tamo". Pored navedenog, Ovan je vatrenog elementa, što znači da će biti realizacije. Drugim rečima, kada Ovan krene ka cilju, a ako mu neko stoji na putu, on će morati ili da mu se pridruži, da se skloni sa puta ili će Ovan jednostavno proći kroz njega. Ovan je prvi znak zodijaka, on otvara godinu, pa je njegova energija velika i fantastična. Na ovaj način mi smo u prilici svaki zodijački znak da razumemo. Ako sada uzmemo zodijački znak Bik, mi ćemo na osnovu informacija reći da je Bik ženski znak, fiksan i zemljan. Kažete li Biku da stane na određeno mesto, potom ga ostavite i vratite se posle više sati, naći ćete ga na istom tom mestu gde ste ga i ostavili. Bik je ženski i fiksan znak i on nema inicijativu, jer on prvenstveno reaguje, međutim, ako ga gurnete, onda ćete dobiti jaku reakciju i otpor koji je usmeren ka sigurnosti i ka sebi, jer se radi o zodijačkom znaku fiksnog kvaliteta. U slučaju da vršite pritisak ili presiju na jedan od fiksnih zodijačkih znakova, oni u početku isto mogu i prihvatiti, ali ako taj pritisak još više pojačate, oni će jednostavno eksplodirati poput vulkana, jer fiksni znaci drže i trpe sve u sebi, a posebno je to slučaj sa Škorpijom.Učinite li identičan pritisak na jedan od promenljivih znakova, oni će ili pobeći ili "puknuti". Ako hoćete da unesrećite bilo koji kardinalni znak, vi ćete mu reći "završi šta si zacrtao i isplanirao, a onda idi na odmor", a nesreća za njega jesta u tome što on, po završetku svog zadatka, želi energično da se baci već na sledeći. Ako, tražite nekog ko je pouzdan i ko će ulivati sigurnost, onda uperite prstom u jedan od fiksnih zodijačkih znakova.
Dakle, razumeti svaki zodijački znak i time razviti osećaj za njega, moguće je kroz spajanje tri informacije: polaritet, smer i element. Takođe, možemo razlikovati i razumeti zodijačke znake ako koristimo četiri metafore godišnjih doba (proleće, leto, jesen i zima). Kardinalni znaci uvek otvaraju sezonu, jer Ovan otvara proleće, Rak otvara leto, Vaga otvara jesen, a Jarac otvara zimu. Ali, ako želite razumeti samu prirodu sezone ili godišnjeg doba, onda pogledajte u fiksni znak, koji je glavni predstavnik godišnjeg doba (Bik-proleće, Lav-leto, Škorpija-jesen i Vodolija-zima). Dakle, ako želite da razumete jesen, vi onda pogledajte u zodijački znak Škorpiju. Shodno tome promenljivi znaci najavljuju promenu godišnjih doba.
Međutim, treba razumeti, da je sve dobro, a dok nije preterano. Previše ili premalo na neki način uništava, jer na primer, previše kardinalnosti ili sa druge strane nedostatak kardinalnosti može da bude opasno. Previše vode u horoskopu ili nedostatak vode, takođe može biti neprijatno i neugodno.

:D:D:D
 
Meni su privlacni skorpioni i ovnovi,poneki lavovi...
Definitivno odbojni su mi:jarcevi,rakovi,vodolije,vage....
Ribe su ok,al cesto mi znaju ici na zivce...jarcevi i njihova prizemljenost,skrtost i sebicnost mi je odvratna...rakovi me nerviraju sa svojim suzama i privlacenjem pozornosti,a vecinom su iskompleksirani...vage? Da ne govorim o njihovom bla,bla,bla...nikad kraja njihovom "vaganju"...Ovo govorim iz licnog iskustva,ljude koje sam ja upoznala,naravno nisu svi isti:)
 
SOPING

Da li horoskopski znak utiče na tvoj stil, odabir garderobe i nakita koji nosiš? Saznaj da li si tipičan predstavnik svog znaka kada je moda u pitanju.

Ovan- Aktivne, impulsivne, optimiste, otvorene za nova iskustva, sklone promenama.
Lav - Entuzijaste, moćne, kreativne, velikodušne, ekstravagantne, čvrste u svojim stavovima.
Strelac - Energične, ambiciozne, velikodušne, avanturiste, slobodne u ljubavi.

Pripadnice vatrenih znakova obično biraju efektnu garderobu, u kojoj će biti zapažene i zapamćene. Devojke rođene u znaku Ovna ili Lava vole svetle boje, vatrenocrvenu, narandžastu i boju zlata. Strelcevima su omiljene ljubičasta i tamnocrvena. Od nakita najviše vole upečatljive ogrlice, viseće minđuše i prstenje (na svakom prstu po jedan).Karakteristično je da vatreni znaci vole akciju, devojke su rođeni lideri i pune samopouzdanja. Obično su dobro obaveštene o svim modnim dešavanjima i ne oklevaju da obuku ekstravagantne modele, nalik onima sa modnih pisti. One su u stanju da mesecima štede novac da bi kupile ekskluzivan model koji im se dopada. Cipele su neobične, a potpetice ekstremno visoke.Prave pripadnice vatrenih znakova obožavaju seksi, smelo donje rublje. One se oblače za sebe, a ne da bi ostavile utisak na druge. Ako im kažeš da ti se njihov stil ne dopada, samo će te bledo pogledati i ignorisati. One smatraju da je potpuno normalno kupiti crveni korset i čizme do iznad kolena sa vrlo visokom štiklom. Kaži im da je to suviše napadno, misliće da si ljubomorna. Jedno je sigurno, one su uvek zapažene.


Bik - Tihe, strpljive, stabilne, karakterne, praktične i ne vole promene.
Devica - Rezervisane, skromne, analitične, vredne, uredne.
Jarac - Ponosne, strpljive, disciplinovane, određene, vole sigurnost.

Devojke koje pripadaju zemljanim znacima troše dosta vremena za spremanje jer kod njih sve mora da bude na svom mestu. Omiljene boje su im tamnozelena, braon, bež, boja meda, bakarna. One će isprobati sve moguće kombinacije dok ne postignu stilsko savršenstvo kome teže. To je razlog što često kasne na zakazane sastanke.Nose garderobu izrađenu isključivo od prirodnih materijala. Nakit i modni detalji su im vrlo važni, kao i cipele koje uvek vrlo pažljivo biraju. Više vole da nose broševe nego prstenje. Njihov nakit je jednostavan, ali skup. Na njima nikada nećete videti jeftine stvari ili nakit. Radije neće kupiti ništa nego da daju novac za nižerazrednu robu. Ljubav prema skupim i kvalitetnim stvarima važi i kada je donji veš u pitanju.On mora biti od prirodnih materijala i udoban. Pripadnice zemljanih znakova važe za najbolje obučene jer imaju dovoljno strpljenja da pretraže sve prodavnice dok ne nađu ono što zadovoljava njihove kriterijume. Praktične su i uvek kupuju stvari koje se slažu sa onim što već imaju.



Blizanci - Živahne, svestrane, intelektualne, oslanjaju se više na razum nego na emocije
Vaga - Aktivne, opuštene, diplomate, umetnički nastrojene, prefinjene, vole lepe stvari i sklad.
Vodolija - Originalne, nezavisne, vizionari, kreativne, sigurne u sebe, imaju jasno definisane prioritete

Za devojke rođene u ovim znacima karakteristično je da su uravnotežene i dobro informisane o modnim dešavanjima. One vole da se igraju, mešaju modne stilove i smelo kombinuju stvari. Blizanci vole svetle boje - roze i svetlo plavu.Vage teže romantičnim, nežnim bojama kao što su tamnoljubičasta ili nežno roze. Nezavisne Vodolije obožavaju metalnoplavu, sivu, belu i sve boje koje asociraju na nebo. Sve pripadnice vazdušnih znakova su perfekcionisti, tako da na njima sve od glave do pete mora da bude usklađeno.
Za njih važi da su pravi modni vizionari i često nose garderobu koja će biti hit tek sledeće godine. Vole lepe ali neobične stvari. Smelo nose stvari koje retko ko ima smelosti da obuče i izgledaju divno u njima. Ne robuju modnim diktatima jer su uvek korak ispred drugih. One su pravi trendseteri. Obožavaju parfeme i za njima uvek ostaje oblak originalnog parfema.


Rak - Osetljive, ljubazne, maštovite, pune razumevanja, pronicljive, emotivne, intuitivne.
Škorpija - Strasne, pouzdane, maštovite, tajanstvene, istrajne, mirne, mudre.
Ribe - Romantične, misteriozne, sanjalice, maštovite, promenljive, mistične, lako se prilagođavaju.

Devojke ovih znakova važe za najglamuroznije u celom zodijaku jer se u odabiru garderobe više oslanjaju na emocije nego na razum. One su dvostruke ličnosti i nikada ne znate šta će obući sledećeg dana, a ne znaju ni one. Njihov orman je pun stvari koje se stilski razlikuju.One ne troše mnogo vremena u odabiru garderobe, ali su njihove kombinacije uvek primećene. Omiljene boje su im svetlozelena, tirkizna i tamnoplava. Škorpije vole boje koje asociraju na strast - crvena, bordo, narandžasta i braon. Nikada ne kritikujte stil devojaka Škorpija jer su vrlo osetljive i može vam se desiti da se naljute i čak mesecima ne pričaju sa vama.Rakovi su pod vladavinom meseca i zato vole sjajne boje, tamnozelenu i srebro. Svi vodeni znaci vole srebrni nakit modernog dizajna.Obožavaju dugačke suknje koje ističu njihove duge noge. Obožavaju neobične cipele, ali je najvažnije da su udobne. One zapravo najviše vole kada su bose. Ne obaziru se mnogo na modne imperative i važnije im je da ostanu verne svom stilu nego da idu u korak sa trendovima. One su najslobodnije od svih znakova horoskopa i vole da eksperimentišu kombinujući različite stilove.
:D:D:D
 
[QUOTE=red coctail;4563027]CAO SVIMA :-D !Ovde mozete pisati i komentarisati o znakovima KOJI VAS PRIVLACE(fizicki i intelektualno) i KOJI VAS ODBIJAJU,o onima koji su vam vec na prvi pogled pozitivni :D i o onima sa kojima nikako ne mozete naci zajednicki jezik :twisted: !Ovo neka bude jedna mala,spontana,opustena,zabavna anketa neosnovana na nekom strogom strucnom literarnom znanju(mada ni od toga glava nece boleti ako vec neko bude nesto argumentovao) vec na nekom zivotnom iskustvu!!Veliki pozz svima !;) :lol:[/QUOTE]


odbijaju me device i muske i zenske a privlace lavovi i ovnovi .
a ja sam jarac:)
 
1-Najuzbudljiviji(skorpije) i Najdosadniji znak(mozda jarac ali ne uvek,ribe)
2-Najstrastveniji(skorpije) i Najromanticniji znak(vage,skorpije)
3-Najemotivniji(skorpije,ribe,rakovi) i Najhladniji znak(jarac,bik)
4-Najatraktivniji(vage,ovnovi)Najlepsi(vage,vodolije,device) i Najneupadljiviji(rakovi)Najruzniji znak(nemam pojma)
5-Najludji(vodolije,blizanci) i Najkonzervativniji znak(ovnovi,bikovi)
6-Najinteligentniji(device,rakovi,strelcevi) i "Sporo kapirajuci" znak(ne znam)
7-Najoptimisticniji(bikovi,strelcevi) i Najpesimisticniji znak(skorpije,vodolije)
8-Najbucniji(lavovi,strelcevi) i Najstidljiviji znak(rakovi;vodolije)
9-Znak koji sam najvise voleo/la i bio/la srecan/a(skorpije,vage,device,jarcevi)
10-Znak koji sam najvise voleo/la i bio/la nesrecan/a
11-Da nisam rodjen/a u svom znaku bio/la bi koji znak(lav ili skorpija)
12-Moja osobina koja druge nervira(tvrdoglavost)
13-Moja osobina koju drugi vole(optimizam)


ovo vazi samo za moje iskustvo sa muskim osobama...:razz:
 
Jako me privlace Skorpioni (imaju nesto iznutra sto me jako privlaci, osecam neku hemiju)
Ne privlace me Jarcevi (isuvise su hladni), Bikovi (pasivni, dosadni), Lavovi (nadmeni). Minimalan broj ljudi koje sam srela u zivotu da su u ovom znaku a da su mi bili privlacni, zanimljivi i da sam bila u vezi sa njima.
Primera radi, najduze veze (a i najlepse) su mi bile sa Skorpionima. Sa jednim 3 godine, sa ovim sad sam 1 godinu.
Jarac (bivsi muz, nikako nije islo pa je usledio razvod), 1 pokusaj sa Bikom (od par meseci) i ni jedan lav me nije privukao.
 
Veliki pozz svima...............:D;):heart:


Horoskop za Ovna

Mesečni horoskop (tranzitno sunce po kućama)

Pred rođendan je svima isto - period kada se treba povući jer se nećete najbolje snaći, pošto Sunce obasjava druge ljude. Obnovite svoju vitalnost u samoći i tišini pošto nemate dovoljno energije da se iskazete. Naročito ne u javnosti i direktno. Neki uspeh je moguć samo iz senke. Možda bi bilo dobro da otputujete negde daleko, pa čak i figurativno. Ne bi bilo dobro da se sada potonete i razbolite se jer lako možete završiti u bolnici. Ako ne znate sebi da pomognete, problem psihe se najbolje prevazilazi pomaganjem drugima. Zato ono što može biti najbolje je da se zauzmete i žrtvujete za druge, da rado pomognete svakom ko vam se pojavi. Ili da uzmete nešto da proučavate ili čitate do skorog rodjendana - a onda, biće lakše, i opet sve ispočetka!

Nedeljni horoskop (tranzitno sunce aspekt sunce)

Bliži vam se rođendan, to je period kada nećete biti raspoloženi da započinjete ništa novo, period bez značajnijih dešavanja sa ipak dosta prijatnog vremena i bez većih komplikacija.

O čemu brine Ovan ovih dana? (tranzitni mesec po kućama)

Danas gužva na poslu. Smeši uspeh na poslu ili pozitivna promena na tom planu. Osetićete potrebu da vam kolege odaju priznanje za vredan rad. Zato pazite, postoji mogućnost da ce vaš posao biti nadziran, a vi ćete imati potrebu da se osećate sigurnim na profesionalnom planu. Shodno svemu, možda ćete poželeti i da menjate posao, ali nećete znati sta stvarno hocete. U svakom slučaju, može da se desi nešto što nema veze sa vama, a odraziće se na vas. U svakom slučaju nećete moći ništa puno da promenite, ali lako možete propuštiti neku lepu priliku zbog neambicioznosti.

Kako se Ovan oseća danas - popodne?(tranzitni mesec aspekt sunce)

Osećate se opušteno i spokojno. Mogući manji pokloni, priznanja ili pohvale. Iskoristite prednost ukoliko se ukaze prilika.


Horoskop za Bika

Mesečni horoskop (tranzitno sunce po kućama)

Protekcije i prijatelji vam mogu puno pomoći da realizujete svoje ciljeve, ukoliko su jasni. A plodovi vašeg položaja i rada sada su naglašeni. Situacija je takva da se ništa novo ne započinje jer je period svođenja. Kao rezultat toga lako se može dogoditi da nešto pokrenete, ali u smislu posledice predhodnog. U svako slučaju prevasnodna je vaša uloga u proteklom periodu, a drugi ljudi će pomoći realizaciji. Ovo je škakljiv period jer možete lako podpasti pod uticaj drugih ljudi ili zavisiti od njih. Ukolite krenete putem saradnje, očekujte pomoć prijatelja, iskoristite sve veze i imaćete mnogo uspeha u svemu. Stoga, suzbijte svoju naglašenu preosetljivost i sujetu - nije vredna da se propustiti ovaj ipak zadovoljavajući period!

Nedeljni horoskop (tranzitno sunce aspekt sunce)

Ovih nekoliko dana su vrlo kritični po vaše zdravlje - pripazite se! A moguće su i manje poteškoće od nedovršenih poslova koji karakterišu ovu godinu. Potom ulazite u period smirivanja i blagog neraspoloženja.

O čemu brine Bik ovih dana? (tranzitni mesec po kućama)

Danas ćete imati snove o sreći, pa ćete poželeti da odete negde daleko ili da se odselite, ali će vas i to brzo proći. Dan koji donosi puno protekcije i dobrih okolnosti, a pomoć stize iz daleka.

Kako se Bik oseća danas - popodne?(tranzitni mesec aspekt sunce)

Kriza u odnosima. Netrpeljivost. Svađa. Razdražljivi ste, nervozni, sukobljavate se. Problemi na sve strane. Primirite se, brzo će vas proći.


Horoskop za Blizanca

Mesečni horoskop (tranzitno sunce po kućama)

I treba da uživate u velikom uspehu i pažnji na profesionalnom planu jer sada imate najveću podršku. Sada ste u centru pažnje što se tiče vaše karijere. Lepo je biti ambiciozan, ali shvatićete u ovom periodu da je korisnije biti skroman i videti kako vaš rad najbolje može da pomogne i koristi drugim ljudima. To je ključ stbilnosti i napretka na profesionalnom planu, a i vaš zadatak da to naučite. Naravno, da bi vas primetili, morate sami da se izborite za svoje mesto u svetu, da date svoj maksimum i da zablistate - baš sada! Ne posustajte pred autoritetima i problemima jer to je polje gde će se sada voditi borba. Ako vam statusni simbol bude bio primarni cilj, tada su sve šanse za pad s položaja.

Nedeljni horoskop (tranzitno sunce aspekt sunce)

Takozvani kvadrat Sunca do vašeg rodjendana ukazuje na vaš poslednji izazov u ovoj godini koji ima veze sa ovomesečnom temom i odnosi se na neku vašu dilemu ili unutrašnje previranje, vezano prevashodno za vas. Rascistite s tim da vas vise ne bi mucilo.

O čemu brine Blizanac ovih dana? (tranzitni mesec po kućama)

Bićete opsednuti lošim stvarima, u depresiji, u nekom strahu danas ili vrsti emotivne krize. Moguće je da doživite neko bolno iskustvo ili gubitak. Taj dogadjaj moze se odraziti na zdravstvene probleme. Na ljubavnom planu, takođe su moguće komplikacije i ljubomora. Izbegavajte javna mesta, skupove, masu ljudi, i vodu. Ali je zato moguće da danas dobijete neki novac.

Kako se Blizanac oseća danas - popodne?(tranzitni mesec aspekt sunce)

Dobro ste rasploženi pa nema razloga da ne uživate. Budite sa onima koji vas emotivno ispunjavaju.


Horoskop za Raka

Mesečni horoskop (tranzitno sunce po kućama)

Sada možete lako pozavršavati velike poslove, steći ugled i čast. Ukazuje vam se čak i prilika za dalek put ili u inostranstvo, da nešto proširite. Moguće je da udjete u kakav posao prenosa znanja, kulturne razmene, publikacija, stampe. Ali je najvažnije da samo i uvek idete ka istini i održavajte u svojim odnosima visok etički nivo. Uvek, a naročito sada kada to sledite, otvara vam se energetski tok. U suprotnom, čim lažete, manipulišete, vređate ili obezvređujete ono što su drugi uradili - tokovi duhovnog uzdizanja, proširenja i povezivanja sa višim sferama egzistencije se prekidaju.

Nedeljni horoskop (tranzitno sunce aspekt sunce)

Sunce po drugi put ove godine pokazuje vam svoju blagotvornost i ukazuje na pozitivne spoljne uticaje, lepe trenutke ispunjene srećom. A onih nepovoljnih okolnosti bice svedene na minimum, kakva god bila tema ciklusa, godine ili meseca. Istoristite ga, jer posle ovog perioda sledi vam jedan licni izazov, spremite se!

O čemu brine Rak ovih dana? (tranzitni mesec po kućama)

Danas ćete imati dosta kontakata u javnosti i neke kontakte u vezi trgovine. Zajedničke aktivnosti koje se odvijaju okupiće mnogo ljudi i biće uspesne, ali samo ako date sve od sebe uspećete. Brinućete i o partneru. Ne treba da vrsite pritisak na njega da bilo sta radi samo da bi vam ugodio i zadovoljio vas jer je moguće udaljavanje.

Kako se Rak oseća danas - popodne?(tranzitni mesec aspekt sunce)

Nesklad u odnosima. Traži se prilagođavanje okolnostima jer se neskladno se odnosite prema namerama drugih ljudi. Ne postavljate se adekvatno situaciji. Neće vam nešto biti baš po volji, ali proći će brzo.


Horoskop za Lava

Mesečni horoskop (tranzitno sunce po kućama)

Nalazite se u periodu koji se tiče zaštite vašeg života. Sunce vas sada štiti od violentnih dogadjaja i kriza, ali ne zavisi samo od njega da ćete biti apsolutno zaštićeni. To jako zavisi od vas jer je period koji naglašava strasti, patnje, uspone i padove. U ovom vrlo osetljivom i delikatnom periodu vašeg života možete očekivati veliku opasnost po vaš život. Vi možete izabrati da budete heroj, da stradate ili da jednostavno izbegnete opasne situacije. Period je velike životne krize, pa ukoliko uspete da konstruktivno prebrodite period koji je pred vama, izaći ćete preporodjeni, osnaženi. S druge strane, u periodu pred vama, moguće je da vam životne situacije isceniraju da preuzmete odgovornost za nešto što nije vaše.

Nedeljni horoskop (tranzitno sunce aspekt sunce)

Prolazi težak period ali da je sve daleko od konsolidacije. Nastupa nesaglasje i trvenje vezano za ovomesečne energije, ali će s danima ono polako jenjavati i polako ulaziti u jedan lepši period.

O čemu brine Lav ovih dana? (tranzitni mesec po kućama)

Danas ćete brinuti o poslu jer imate utisak da vas omalovažavaju i prisvajaju vaš uspeh. Ali ima velike šanse da bude neki poslovni sastanak i dobijete nešto. Ukoliko je u pitanju ozbiljniji biznis, zbog mogućeg neuspeha, oslonite se samo na one u koje imate veliko poverenje. Zdravlje je vezano za ishranu i moguća je prehlada.

Kako se Lav oseća danas - popodne?(tranzitni mesec aspekt sunce)

Netolerancija i nepostrojanje svesti o potrebama drugih. Rasprave i sukobi. Odnosi sa drugim ljudima vam nisu dobri. Neprilike ili sukobi u kući. Neskladan ljubavni život. Finansijski problemi, proverite stanje na računima i tačno utvrdite kako 'stojite'! Prezaposlenost utiče na odnose sa drugima.
 
Horoskop za Devicu

Mesečni horoskop (tranzitno sunce po kućama)

Naglašen vam je javni život jer vas Sunce usmerava prema drugim ljudima od kojih ćete zavisiti na neki način. Lako vam se mogu otvoriti vrata uspeha ukoliko budete imali stabilne odnose, pre svih sa partnerima. Vrlo je važno da budete u stalnim i bliskim kontaktima sa drugim licima - jer ste sada nesamostalni. Drugi ljudi su izvor vaše energije. Zato pazite koliko i kako im se dajete. Privući ćete pažnju okoline, a od vašeg stava zavisi da liće vas smatrati pozitivnim i omiljenim. U poslovne odnose možete i treba ulaziti, a to znači da nikako ne počinjete nikakav posao samostalno, jer ćete bolje 'funkcionisati u duetu'. Iskoristie šansu da se nametnete, dogovorite, sklopite ugovor ili saznaju za vas, jer ćete svojim ponašanjem privući ugledne i one na položaju, ali pazite - i one koji glume. Ovo je period kada možete imati i najviše sukoba u javnosti ili braku - sve to zavisi od toga kako ste se postavili.

Nedeljni horoskop (tranzitno sunce aspekt sunce)

Takozvana opozicija Sunca ukazuje na glavni ovogodišnji događaj, na vaše konflikte, izazove i prepreke vezane za tekuću životnu temu koja je vezana za odnose s drugim ljudima. Dolazi do suočavanja.

O čemu brine Devica ovih dana? (tranzitni mesec po kućama)

Danas su vam naglašena sentimentalna osećanja, pa ćete nesvesno biti privlačniji nego inače. Brinućete i o deci. Ali su i svi izgledi da ćete se okrenuti i ljubavi. Nešto ćete spekulisati. A nekako najbolje je da se okrenete lepim stvarima u životu: zabavi, provodu, umetnosti, muzici. Ali nemojte da se prepustite samopopustljivosti i previše ugađate sebi.

Kako se Devica oseća danas - popodne?(tranzitni mesec aspekt sunce)

Dobro ste raspoloženi i samopouzdani. A to vide i drugi pa ste u centru pažnje,naročito suprotnog pola. Lepo bi bilo danas otići u posetu prijateljima. Skladni odnosi sa suprotnim polom i u kući. Moguća su priznanja ili nagrade.


Horoskop za Vagu

Mesečni horoskop (tranzitno sunce po kućama)

U ovom periodu ćete imati priliku da se dokažete na poslu jer imate naklonost autoriteta. Predstoji uspeh jer ne možete da prihvatite podredjeni polozaj. Ako se potrudite, uspećete, ali ne očekujte sam vrh. Više koristi od vašeg rada imaće drugi, nego vi sami. Verovatno ćete biti u situaciju da pružate usluge drugima, pa možda čak i da ih lečite. To je bolje, nego biti bolesnik. Na poslu budite istrajni i marljivi, jer ukoliko nastupi kriza, sledi vam period nezaposlenosti, sukoba sa saradnicima, otkaz zbog neposlušnosti. Zdravlje: popravlja vam se kondicija, bila vam je smanjena vitalnost, ali tone znači da i vi sami ne treba više ništa da činite po tom pitanju, naprotiv. Čuvajte oči, kičmu srce, krvotok, i budite više na svežem vazduhu.

Nedeljni horoskop (tranzitno sunce aspekt sunce)

Prošao je lak period i da nastupa nesaglasje i trvenje vezano za ovomesečne energije - po princu: svako na svoju stranu, neuspeh u dogovaranju, nesaglasje želja, itd.

O čemu brine Vaga ovih dana? (tranzitni mesec po kućama)

Danas ste se nešto ulenjili i puno ćete razmišljati i brinuti o sigurnosti porodice ili o promeni stana. Gužva u stanu. Verovatno ćete uloziti mnogo truda da izgladite nesporazume u porodici. Možda bi bilo dobro da učinite kakvu promenu u kući.

Kako se Vaga oseća danas - popodne?(tranzitni mesec aspekt sunce)

Dobro ste raspoloženi i samopouzdani. A to vide i drugi pa ste u centru pažnje,naročito suprotnog pola. Lepo bi bilo danas otići u posetu prijateljima. Skladni odnosi sa suprotnim polom i u kući. Moguća su priznanja ili nagrade.


Horoskop za Škorpiju

Mesečni horoskop (tranzitno sunce po kućama)

Sunce vam u ovom periodu pruža priliku da uživate i ispunite neke svoje želje. Usmerava vas ka lepom: ka umetnosti, hobiju, romantici, sportu, deci, ka konstruktivnom i smislenom načinu života. Ljudi vam sada prilaze. Ako ste željni provoda, ne treba da oklevate da upoznate nove ljude i sklopite nova prijateljstva. Ljubavni zanos će se rascvetati i pravi je čas da onima koje volite pokažete dubinu svojih osećanja. Samouvereni ste, optimista, uopšte se ne bojite rizika niti takmičenja. Moguć je uspeh, ali se ne kockajte previše. Takođe, ne dozvolite sebi aroganciju i pompeznost, jer su to odlike nižih tipova.

Nedeljni horoskop (tranzitno sunce aspekt sunce)

Konačno će vas Sunce ogrejati svojom toplotom. Pojačani su pozitivni spoljašnji uticaji. Vrlo srećan period ili izuzetno malo loših trenutaka vezanih za aktuelnu temu ovog meseca.

O čemu brine Škorpija ovih dana? (tranzitni mesec po kućama)

Danas razmišljate o mnogo čemu i teško ćete se koncentrisati na neku stvar. Logika će vam biti blokirana. Bićete neprecizni, netačni i kasnićete. Nesistematicnost - sve će biti u stilu, zbrda-zdola. Obratite pažnju u saobraćaju jer nisu isključene nezgode. Moguće je da ćete danas menjati kola, ili ce se kvariti ili ići na kraća putovanja. Puno kontakata i neke aktivnosti u vezi pisanja.

Kako se Škorpija oseća danas - popodne?(tranzitni mesec aspekt sunce)

Osećate se opušteno i spokojno. Privlačite pažnju suprotnog pola. Iskoristite tu prednost ukoliko se ukaze prilika za ličnu korist.


Horoskop za Strelca

Mesečni horoskop (tranzitno sunce po kućama)

Morate slediti svoj unutarnji glas koji je u ovom periodu najjasniji. Glas samozaštite je sada vaš vodič kroz život. Ukoliko odete u neku racionalizaciju pogrešićete. Zato ako ste umorni povucite se u kuću da bi napunili baterije. Period je naglašenih porodičnih pitanja, zato ćete i biti jako vezani za dom, porodicu ili roditelje. Mogući problemi sa stanom, ali će na kraju da se sve, najverovatnije, dobro reši. Nasuprot harmonije i tople atmosfere, nalaze se svađe u kući - ne inicirajte ih. Pozabavite se porodicnim pitanjima, posebno opštom atmosferom u kući. A da biste obezbedili mir, možda ćete morati da lupite 'rukom o sto!'

Nedeljni horoskop (tranzitno sunce aspekt sunce)

Kvadrat Sunca vam ukazuje na prve izazove vezane za ovu rođendansku godinu. To može biti težak period opterećen nizom energija, ali pazite, možete ih sprečiti da se materijalizuju jer sve počinje od vas, od vaših unutrašnjih konflikata ili nedoumica. A drugi ljudi su samo tu da vam isprovociraju te energije. Suzdržite se!

O čemu brine Strelac ovih dana? (tranzitni mesec po kućama)

Promenljiva finansijka situacija, što dovodi do uspona i padova na finansijskom planu. Zato i razmišljate o tome puno. A tu su još i aktivnosti u vezi raznih poslova. Ne razmećite se, ipak štedite, jer će vam to dati osećanje sigurnosti.

Kako se Strelac oseća danas - popodne?(tranzitni mesec aspekt sunce)

Osećate se nesigurno. Iako ste možda u blagoj krizi, ipak možete lako da izadjete na kraj sa svojim osećanjima i da izvršite neke delikatne izmene. Prihvatite sve kao nešto uobičajeno. Ali neka vas ne zavede zainteresovanost drugih za vas jer brzopleta odluka značiće isto brzi kraj. Preispitajte se i tačno odredite ciljeve i prioritete.

Horoskop za Jarca

Mesečni horoskop (tranzitno sunce po kućama)

Kontakti i odnosi sa rodbinom i okolinom su naglašeni. Dolazi do veće razmene reči i ideja jer osećate da sada imate nekom nešto da kažete ili napišete. Zato je ovo period koji protežira putovanja. Zaštićeni ste u saobraćaju. Ukoliko vaš odnos bude bio negativan, malo ćete postići, puno raspravljati, pa čak i svađati. Ali je najvažnije da vam Sunce sada daje optimistički pogled na svet.

Nedeljni horoskop (tranzitno sunce aspekt sunce)

Od rođendana, prvi period prisustva srećnih trenutaka kojih će biti više od onih loših koje proističu od teme ovog meseca. Trebalo bi ovo biti miran period posle proteklih neprijatnih situacija.

O čemu brine Jarac ovih dana? (tranzitni mesec po kućama)

Naglašena su vam osećanja. Brinete nešto o sebi, ali i duboko saosećate sa nekim. Pazite da ne 'slomite kicmu'‚ samo da bi ste pomogli i ugodili drugima. Možda ćete se osećati iskoriscenim! Pomalo ste nesamostalni. Moraćete da se prilagodite promenama i novonastalim situacijama koje su pred vama.

Kako se Jarac oseća danas - popodne?(tranzitni mesec aspekt sunce)

Ovih dana imate sklonost jednostranosti, suzavanju pogleda na svet. To što vodite ograničeni život, i sve svoje snage koncentrišete na jednu oblast izražavanja je zbog osećaja usamljenosti. Zato se i povlačite. Sve to doprinosi nerazumevanju sa okolinom. Proćiće vas ovakvo stanje jer ćete ubrzo poželeti da više ne budete sami.
 
Horoskop za Vodoliju

Mesečni horoskop (tranzitno sunce po kućama)

Sunce vas usmerava ka sticanju. Otuda ispravan osećaj da imate dobre izglede za zaradu, ponajpre kroz velike poslove. To ćete možda ostvariti uz pomoć veza sa ljudima na važnom položaju. Ali novac ćete morati sami da zaradite, i to samo ukoliko date sve od sebe. Zato računajte da ćete morati puno da radite. Samo pazite da ne uđete u ekonomske poteskoće zbog nerazumnog trošenja novca.

Nedeljni horoskop (tranzitno sunce aspekt sunce)

Nastupaju prve poteškoće koje karakterišu ovu godinu. Stresne situacije mogu proisteći, ali neće dugo trajati. Period koji je dobar za zdravlje, ali se ipak pazite: sve se može očas okrenuti, a naročito bas zdravlje!

O čemu brine Vodolija ovih dana? (tranzitni mesec po kućama)

Danas će vam biti jako potreban mir. Imaćete želju da se povučete iz javnog života. Verovatno imate razloga, a najverovatnije je u pitanju nerazumevanje sa okruženjem, neshvaćeni ste. Sada je pravi trenutak za jedno putovanje ili za nešto kreativno u osami. Pomozite sebi tako što ćete pomoći nekome.

Kako se Vodolija oseća danas - popodne?(tranzitni mesec aspekt sunce)

Ovih dana imate sklonost jednostranosti, suzavanju pogleda na svet. To što vodite ograničeni život, i sve svoje snage koncentrišete na jednu oblast izražavanja je zbog osećaja usamljenosti. Zato se i povlačite. Sve to doprinosi nerazumevanju sa okolinom. Proćiće vas ovakvo stanje jer ćete ubrzo poželeti da više ne budete sami.

Horoskop za Ribe

Mesečni horoskop (tranzitno sunce po kućama)

Sunce vas obasjava maksimalno. Puni ste energije, imate volje i osećaj za praktično; zato sve vaše stvaralačke sposobnosti treba da stavite u službu posla koji trenutno radite. Sačinite plan i započnite. Ako sada date sve od sebe, možete postići značajan uspeh i imaćete kasnije šta da berete. Medjutim, nemojte preterivati, dobro sagledajte sebe i ne zanovetajte.

Nedeljni horoskop (tranzitno sunce aspekt sunce)

Period posle rodjendana može biti baš lep. Razveselite se, ne premišljajte se puno, to ste radili pre rodjendana, a sada bi ste trebali da znate šta vam je da činite. Imate li želja? Pa, ispunite sebi poneku od njih. Napravite plan i počnite čim osetite da vam se namešta situacija.

O čemu brine Ribe ovih dana? (tranzitni mesec po kućama)

Planovi i želje koje imate vrlo su nepostojani. Dan pred vama biće ispunjen druženjem sa puno prijatelja jer ćete se lako prilagodjavati njima. Većina prema vama će gajiti simpatije. Pazite ipak kome poklanjate poverenje jer prijatelji uvek u odsutnom trenutku zataje ili okrenu ledja. To nije razlog da se osetite odbačenim ili prevarenim; nemojte dozvoliti da vase raspoloženje bude razlog neuspeha i slabog efekta rada.

Kako se Ribe oseća danas - popodne?(tranzitni mesec aspekt sunce)

Iako ste možda u blagoj krizi, ipak možete lako da izadjete na kraj sa svojim osećanjima i da izvršite neke delikatne izmene. Prihvatite sve kao nešto uobičajeno. Ali neka vas ne zavede zainteresovanost drugih za vas jer brzopleta odluka značiće isto brzi kraj. Preispitajte se i tačno odredite ciljeve i prioritete.

:heart::heart::heart:
 
NENUMEROLOŠKA (SLOVNA) ANALIZA IMENA ILI NAZIVA

- Na ovoj stranici program vrši analizu svakog slova nekog naziva ili imena, ali ne prevodi u brojnu vrednost već odmah ispisuje energiju koju nosi. Koliko ima istine proverite kroz sledeće primere:

- Aleksandar, Ana, Aca - su brzi i preduzimljivi
- Boris, Branko, Beba, Biljana - su vredni ali su naporni, gnjavatori.
- Ceca, Cica, Cvetko - su nadareni, veseli, spretni, popularni ali vole da manipulišu.
- Časlav, Čiča, Čeda - vole da deluju odmereno, otmeno.
- Ćirilo, Ćira - poštuju zakon i prijatelje, pomalo nesigurni, iskorištavaju ih.
- Dragan, Dragica, Darka - vole da ugađaju sebi, svojeglavi, preteruju.
- Đura, Đerđ, Đurđa - vole da putuju, samovoljni, nakaradna filozofija.
- Era, Emil, Ema - korisni radnici, pronicljivi, previše zaneseni.
- Ferenc, Franjo - pošteni, pravedni, dosledni, ne vole da duguju.
- Gordana, Goca, Goga - 'čistunice', materijalno se obezbede preko partnera.
- Hogar, Hana, Hranislav - snalažljivi, hrabri, fanatisti.
- Isak, Ivan, Isidor - dobrice su, previše praštaju, veruju drugima i ne drže jezik za zubima.
- Jasna, Jakov, Jana - dobri su radnici, praktični, neodoljivi, treba im pomoći.
- Krsta, Katarina, Karlo - zagonetni, putnici, velikih su planova, vuče ih inostranstvo.
- Lazar, Lenka, Lucija - previše praštaju, materijalni aspekti ih upropaste, žrtve nepravde.
- Ljubica, Ljubinka, Ljiljana - ugađaju sebi, cene komfor, čudan brak.
- Milena, Milisav, Marko - nepokolebljivi, spremni za velika iskušenja, vole da blistaju.
- Nikola, Neda, Nada - pravedni, vredni, samostalni, magnetični.
- Olivera, Olga, Oleg - brbljivi, principijelni, pošteni, konzervativni.
- Petar, Pavle - što osmisli to i ostvari, odlučan, putnik, pustolov.
- Rade, Ruža, Rista - energični, misle da su uvek u pravu, uvek su u centru pažnje.
- Steva, Sandra, Sava - humani, organizatori, rade za druge, ljubavni problemi.
- Štef, Šandor - pronicljiv, ne veruje sebi i nikome, problemi, problemi.
- Teodor, Tanja, Tito - aktivni, spretni, žive u izmišljotini.
- Usnija, Uroš - čudo od čoveka, varaju ga, gubi, radi ono što ne voli.
- Vera, Valentina, Vladimir - nerazumno troši, veruje u ljubav, a najviše u ono što mu daš.
- Zorica, Zdravko - tajanstveni su, ne zaleću se, odgovorni, gadna narav.
- Željko, Žika, Žana - ceni konfor, ustaljene postupke, malo uradi.


-Napisite svoje ime za detaljniju nenumerolosku analizu svog imena....................!
:heart::heart::heart:
 
NENUMEROLOŠKA (SLOVNA) ANALIZA IMENA ILI NAZIVA

- Na ovoj stranici program vrši analizu svakog slova nekog naziva ili imena, ali ne prevodi u brojnu vrednost već odmah ispisuje energiju koju nosi. Koliko ima istine proverite kroz sledeće primere:

- Aleksandar, Ana, Aca - su brzi i preduzimljivi
- Boris, Branko, Beba, Biljana - su vredni ali su naporni, gnjavatori.
- Ceca, Cica, Cvetko - su nadareni, veseli, spretni, popularni ali vole da manipulišu.
- Časlav, Čiča, Čeda - vole da deluju odmereno, otmeno.
- Ćirilo, Ćira - poštuju zakon i prijatelje, pomalo nesigurni, iskorištavaju ih.
- Dragan, Dragica, Darka - vole da ugađaju sebi, svojeglavi, preteruju.
- Đura, Đerđ, Đurđa - vole da putuju, samovoljni, nakaradna filozofija.
- Era, Emil, Ema - korisni radnici, pronicljivi, previše zaneseni.
- Ferenc, Franjo - pošteni, pravedni, dosledni, ne vole da duguju.
- Gordana, Goca, Goga - 'čistunice', materijalno se obezbede preko partnera.
- Hogar, Hana, Hranislav - snalažljivi, hrabri, fanatisti.
- Isak, Ivan, Isidor - dobrice su, previše praštaju, veruju drugima i ne drže jezik za zubima.
- Jasna, Jakov, Jana - dobri su radnici, praktični, neodoljivi, treba im pomoći.
- Krsta, Katarina, Karlo - zagonetni, putnici, velikih su planova, vuče ih inostranstvo.
- Lazar, Lenka, Lucija - previše praštaju, materijalni aspekti ih upropaste, žrtve nepravde.
- Ljubica, Ljubinka, Ljiljana - ugađaju sebi, cene komfor, čudan brak.
- Milena, Milisav, Marko - nepokolebljivi, spremni za velika iskušenja, vole da blistaju.
- Nikola, Neda, Nada - pravedni, vredni, samostalni, magnetični.
- Olivera, Olga, Oleg - brbljivi, principijelni, pošteni, konzervativni.
- Petar, Pavle - što osmisli to i ostvari, odlučan, putnik, pustolov.
- Rade, Ruža, Rista - energični, misle da su uvek u pravu, uvek su u centru pažnje.
- Steva, Sandra, Sava - humani, organizatori, rade za druge, ljubavni problemi.
- Štef, Šandor - pronicljiv, ne veruje sebi i nikome, problemi, problemi.
- Teodor, Tanja, Tito - aktivni, spretni, žive u izmišljotini.
- Usnija, Uroš - čudo od čoveka, varaju ga, gubi, radi ono što ne voli.
- Vera, Valentina, Vladimir - nerazumno troši, veruje u ljubav, a najviše u ono što mu daš.
- Zorica, Zdravko - tajanstveni su, ne zaleću se, odgovorni, gadna narav.
- Željko, Žika, Žana - ceni konfor, ustaljene postupke, malo uradi.


-Napisite svoje ime za detaljniju nenumerolosku analizu svog imena....................!
:heart::heart::heart:

:heart::heart:Irena?
 
IRENA


I-Praktična osoba, snažne ste prirode, širokih pogleda na svet. Imate potencijal za vrhunske duhovne domete - zbog spremnosti da praštate. Blagi ste s drugima, i vaše preterano poverenje u druge ljude dovešće vas u neugodne situacije - pa i da vas zloupotrebe. Naučite se da se pritrpite i držite jezik za zube! Vrlo su verovatni neki važni događaji u vezi braka i brojne prilike za putovanja, ali nije sigurno da ćete ih i iskoristiti.



R-Puno je ovde nergije. U vašem ponašanju prisutne su megalomanske tendencije i želja da učinite mnogo toga odjednom. Biće tu dosta loših mišljenja i spletki onih koje ste smatrali svojim prijateljima. Ali to vi proizvodite, a ono što oni čine je zavist.



E-Vedrina, raspoloženje, oštroumnost, pronicljivost, energija, enetuzijazam i sklonost pustolovinama. Morate se čuvati preteranog zanosa kako bi ste postigli što više, pošto težite materijalnom obezbeđenju. Koristan radnik.



N-Vaša vera je snažno oružje u borbi za život i sreću. Izrazito ste moralni i pravedni pa vam se mnogi zbog toga vrlo rado obraćaju kad se nađu u teškoćama. Praktična ste osoba, ne robujete formi, predana poslu, puna mašte, a unutrašnji potencijal se odnosi i na povećanu seksualnost. Magnetična ste i strasna osoba, sklona ljubavnim uživanjima , ali odana partneru. Ne volite da vas vređaju. Nastojte da se razvijate harmonično jer u protivnom gubite uzdržanost i samokontrolu. Preporučuje vam se samostalna karijera.



A-Vrednica. Marljivi ste, snažni, izdržljivi i sposobni, verni, odani, uspešno delujete na mnogim životnim područjima. Ponekad ste previše smeli pa to morate malo više kontrolisati i opreznije se upuštati u nove poslovne aranžmane.


.......................................................................
Ako zelis mozes ostaviti i prezime pa da vidimo............!Pozz!:heart::heart::heart:
 
IRENA


I-Praktična osoba, snažne ste prirode, širokih pogleda na svet. Imate potencijal za vrhunske duhovne domete - zbog spremnosti da praštate. Blagi ste s drugima, i vaše preterano poverenje u druge ljude dovešće vas u neugodne situacije - pa i da vas zloupotrebe. Naučite se da se pritrpite i držite jezik za zube! Vrlo su verovatni neki važni događaji u vezi braka i brojne prilike za putovanja, ali nije sigurno da ćete ih i iskoristiti.



R-Puno je ovde nergije. U vašem ponašanju prisutne su megalomanske tendencije i želja da učinite mnogo toga odjednom. Biće tu dosta loših mišljenja i spletki onih koje ste smatrali svojim prijateljima. Ali to vi proizvodite, a ono što oni čine je zavist.



E-Vedrina, raspoloženje, oštroumnost, pronicljivost, energija, enetuzijazam i sklonost pustolovinama. Morate se čuvati preteranog zanosa kako bi ste postigli što više, pošto težite materijalnom obezbeđenju. Koristan radnik.



N-Vaša vera je snažno oružje u borbi za život i sreću. Izrazito ste moralni i pravedni pa vam se mnogi zbog toga vrlo rado obraćaju kad se nađu u teškoćama. Praktična ste osoba, ne robujete formi, predana poslu, puna mašte, a unutrašnji potencijal se odnosi i na povećanu seksualnost. Magnetična ste i strasna osoba, sklona ljubavnim uživanjima , ali odana partneru. Ne volite da vas vređaju. Nastojte da se razvijate harmonično jer u protivnom gubite uzdržanost i samokontrolu. Preporučuje vam se samostalna karijera.



A-Vrednica. Marljivi ste, snažni, izdržljivi i sposobni, verni, odani, uspešno delujete na mnogim životnim područjima. Ponekad ste previše smeli pa to morate malo više kontrolisati i opreznije se upuštati u nove poslovne aranžmane.


.......................................................................
Ako zelis mozes ostaviti i prezime pa da vidimo............!Pozz!:heart::heart::heart:
:heart::heart:HVALA RED!!!!!:D:D
 

Back
Top