ZNAK KOJI ME PRIVLACI I KOJI ME ODBIJA!

Idealan izlazak za....... OVAN-njega cete impresionirati odete li na party!Dodatne bodove cete dobiti ako imate dobra mesta,posebno u vip delu!Mozete otici i na neki festival,od muzickog do filmskih!Oni vole dogadjanja BIK-razmislite o laganim izlascima!Idealan bi bio piknik u parku ili izlet na more!Oni su takodje poznati kao gurmani pa sve sto je vezano za hranu ce ih oduseviti!Bioskop je takodje privlacna opcija,jer nece biti pod pritiskom kako moraju razgovarati! BLIZANCI-njima nije vazno mesto,bitan je stimulativan razgovor!Muzej dolazi u obzir,zatim poslasticarnica sto ce u njemu podstaci deciju radost!Oni vole egzoticnu kuhinju pa su neobicni restorani takodje dobra ideja RAK-mirna romanticna atmosfera i njihova omiljena hrana ce biti dovoljno za potpun uspeh izlaska!Izbegavajte prenatrpana mesta,koncerte i slicne dogadjaje LAV-oni vole biti vidjeni ali to morate izvesti na elegantan nacin!Njih ce impresionirati vip mesta u diskoteci,ali ce ih oduseviti vecera u ekskluzivnom restoranu ili odlazak na koktel party!Oni cene eleganciju iznad svega DEVICA-priustite Devici izlazak u miran kafic!Ili je pozovite na voznju biciklom,rolere ili setnju parkom ili jezero!Ugodno ce se osecati na svim kulturnim dogadjajima posebno literarnim!S'njima flertujte suptilno VAGA-morate je osvajati na grandiozan nacin!Vaga ima izrazeni osecaj za lepotu pa cete odvedete li je na izlozbu pokazati kako imate ukusa!Budite uredni i prefinjeni i zaboravite na zadimljene kafice SKORPIJA-kod njih je jedino nepredvidiva predvidivost!Nista nemojte planirati,a predloge iznesite u trenutku,slusajuci sta vam govori!Predlozite neku aktivnost,sport ili rekreaciju!Bitno je da bude energicno!Sa Skorpijom vam isto vece nece biti tesko da odete u krevet,ali bilo bi bolje ukoliko biste pricekali jer ce i strast biti veca STRELAC-oni su pravi putnici i cenice sve ako ih maknete iz njihove uobicajene sredine!Za prvi izlazak se ne morate osamiti,to moze biti i grupni izlazak sa prijateljima!Oni cene i tudja misljenja,pa cete ih privuci ako ste popularni i zanimljivi u drustvu! JARAC-njima odgovaraju izlasci,koji ih obogacuju na neki nacin,bilo kulturno,duhovno ili materijalno!Bitno je da budu prakticni i korisni!Kod njih nije uvek ocito da se dobro zabavljaju,pa nemojte odustajati ako steknete suprotan utisak!Njima prepustite odluku i nemojte se prvi povlaciti VODOLIJA-njih cete najbolje upoznati dok su okruzeni prijateljima!Vole posebno humanitarne dogadjaje!Predlozite li dobrotvorni rad,ne previse naporan,osvojicete njihovo srce!Za veceru birajte kuhinju na koju nisu navikli ili koju nemaju cesto priliku da probaju RIBE-privlaci ih sve vezano za vodu,pa je setnja obalom vrlo dobar izbor!Ribe su fascinirane duhovnim,pa ce se dobro zabaviti na dogadjajima koji nude beg od stvarnosti!Da biste dobro upoznali Ribe treba dosta vremena,pa bi idealno mesto za izlazak bilo intimno i mirno okruzenje gde mozete u miru razgovarati................... :D .......................
 
Hvala Karmina :D !Izvoli.......... RIBA-RAK-preosetljivi ste pa vam pomisao o zivotu u manastiru ili na pustom ostrvu cesto padne na pamet!Plodni ste!Gostoprimljivi i pozrtvovani!Ili ste nemi ili previse pricate OVAN-BLIZANCI-imate sjajne planove i mocne prijatelje!Dosta energije trosite na izlazak i obilazak prodavnica!Astrologija vam se dopada!Strelcevi vas obozavaju..............Veliki pozz! ;)
 
red coctail:
Pozz mirka_krokodilka :D !Mozda sebi nisi dopustila da ih bolje upoznas jer neki ljudi svoju"kamuflazu"skinu tek nakon duzeg perioda :confused: !Sta te nervira kod njih?

Posto sam i ja vodolija, a blizance ne volim, moram reci da me kod njih nervira koliko nekad mogu da budu tupavi i povrsni, njihova sala cesto prelazi u zajebanciju i vredjanje drugih ljudi a najprostiju salu nekada ne mogu da prime na svoj racun, posesivni su i cesto imaju teske prekide filma kada vole da se svadjaju, a sa vodolijama je tesko izaci kao pobednik u svadji, pa se onda beskonacno dure. Sve u svemu - mrka kapa kada je veza u pitanju. Sa ovnovima je lako kada prodje malo vremena, bitno je staviti do znanja - aha, sebican si.... pa mogu i ja tako, s' tim sto cu te ostaviti ako to nastavis da guras do kraja. A ovnovi kada se jednom zaljube,pa........nema bolje igracke. ;-) Mada moram reci da se cesto zgroze koliko smo 'perverzni' u seksu, a ja opet kolike su oni konzerve.
 
Ok Karmina..... Pozz :D !Gajic,bas si sve posteno izdetaljisala :D !Pa Blizanci su luckasti kao prijatelji ali licno za mene su"neodgovarajuci"i "nepodobni" bez da se neko uvredi!Naletala sam na izrazito napadne i progoniteljski nastrojene Blizance........da,posesivni su i s'obzirom da su prenapunjeni energijom,nije bas najboje kad se oni okome na nekoga jer onda krenu da guse!Za njih je vazno da svoju energiju kanalisu na vise strana i radeci vise stvari kako bi se trosili inace dolazi do "zagusenja" !Pozz :D
 
red coctail:
Pozz trula :D !Sta mislis da li Ovnovi i Bikovi imaju neke medjusobne slicnosti s'obzirom da uvek padas na njih?Da li ih na prvu loptu prepoznas,da li imaju nesto karakteristicno?Pozz i za Samanthu J. :D !Pa, iako sam laik sto se tice astrologije ipak mogu da ti kazem ono sto sam cula a to je da ako se radi o krajnjim stepenima(npr.kod tebe Vodolija) racuna se kao znak koji sledi,u tvom slucaju Ribe!Sta je to sto cenis kod Strelceva?Pozz svima! ;)

Cenim to sto su slobodnog duha, sto su optimisti i sve gledaju kroz pozitivan stav, sto se ne vezuju, ne vole emotivno da se vezuju,....sto su posveceni poslu 100%....
Ima jos mnogo toga.
 
Svaki dan u mesecu ima svoje karakteristike.........!Ako ste rodjeni 1 u mesecu:Vi ste prirodni vodja,nezavistan,volite da idete svojim putem!Ne volite kada vam se govori da niste u pravu!Tesko vas je pridobiti ali isto tako kada vam je neko prirastao za srce,spremni ste to i pokazati!Imate vise razlicitih intelektualnih sklonosti!Vase mogucnosti rezonovanja su odlicne!Veoma ste dobar organizator!Cuvajte se ljubomore i dominacije nad drugima!Imate neutoljivu potrebu da budete kreativni! Ako ste rodjeni 2 u mesecu : Po prirodi ste diplomata i lakse vam je raditi zajedno sa drugima nego sami!Volite ritam,muziku,dobar ples i prirodno dobar osecaj za harmoniju,kao i postovanje za lepe i prefinjene stvari u zivotu!Pravo okruzenje moze vas oraspoloziti ili vam pokvariti raspolozenje!Nikada nemojte dozvoliti da vas savlada depresija!Potcenjivanje vasih mogucnosti moze biti veliki hendikep!Zbog toga pokusajte posteno proceniti i njih i sebe!Umetnicka ili poslovna okruzenja bi bila najbolja za vas! Ako ste rodjeni 3 u mesecu:Veoma ste nadareni i morate nalaziti nacine za samoizrazavanje da biste bili zadovoljni sobom!Drustveni zivot i prijatelji su najvaznija stvar za vas!Nadareni ste zivahnim umom i mastom,mogli biste biti pisac,poducavati ili postati dobar novinar!Najbolji izlaz za vas bi bio u intelektualnim,umetnickim i kreativnim poljima! ......................... :D .....................
 
Ako ste rodjeni 11 u mesecu:Imate veoma visoke ideale,ciljeve i teznje!Za vas predstavlja poteskocu cinjenica sto vas razum precesto zaseni intuiciju!To nije dobro za vas,jer ste veoma osetljivi i imate istancan osecaj za svakojake situacije!Morate nauciti da odrzavate ravnotezu,cak i onda kad su vasi nervi na ivici izdrzljivosti!Emotivna kontrola i drzanje sredine,osnova su vaseg zdravlja i zadovoljstva!Uprkos vasoj nadprosecnoj inteligenciji,ponekad se znate prepustiti da vas intuicija vodi ka neuobicajenom izrazu vasih prirodnih potencijala!Pozz BikLav :D
 
Ako ste rodjeni 9 u mesecu: Posedujete inteligenciju i kreativnost tako da je siroko polje zanimanja kojim biste se u zivotu mogli baviti!Uticaji broja 9 na vas zivot mogli bi vam doneti mnoga putovanja tj.zanimanje u kojem bi putovanja i komunikacija bili od velike vaznosti!Imate uticaja na ljude i velikodusni ste!Morali biste paziti da svoju zastitnicku energiju ne trosite na pogresne ljude!Sto je siri vas vidokrug to ste srecniji!Tu biste trebali traziti svoje profesionalno opredeljenje! Ako ste rodjeni 13 u mesecu: Ponekad pokazujete svoju losiju stranu,jer se teze izrazavate,zbog cega vas ljudi pogresno dozivljavaju i misle da ste teski i diktatorski nastrojeni!Radni ste i marljivi,imate velike ambicije,te volite da organizujete i uredjujete rad drugih ljudi!Dobro zapazate detalje i temeljno zakljucujete!Dobro bi bilo da vise pokazujete svoja osecanja,da koristite mastu i ako je moguce razvijate hobije...!Pozz Crocodile :D
 
Ja sam skorpija/blizanac i padam na blizance ko nenormalna. Pricljivi, prevrtljivi, ma skroz su mi izazovni. Zaluta i po neka riba, a tu sam u mirnim vodama, tu uglavnom ja pravim lomove.
Ne leze mi device, vage i rakovi, cak ni kao prijatelji. U krevetu skorpije su zakon bar po mom iskustvu, ali samo u krevetu, jedna skorpija za jednu vezu sasvim je dovoljna.
 

Back
Top