ZNAK KOJI ME PRIVLACI I KOJI ME ODBIJA!

Ja sam Vodolija/Rak i sve mi je u Vodoliji, sve bitne planete. Toliko me privlace te Vage a istovrmeno toliko me nervira jedna kad mi odgovori nesto hladno da se bas iznerviram iako nam potpuno savrseno se slazu mozgovi. Al' najgore je sto on ne zna da je mene to strasno iznerviralo.

A sto se tice zavodjenja, ne znam, volim ono "vodjenje ljubavi" mozgovima i ono neko "nadmudrivanje" a sve na bazi tako nekih.... hmmm stvari. Volim da potpuno docaram sliku neke situacije da taj neko moze bukvalno da oseti miris i onda kad se uzivi malo se, kao, napravim luda.
Sta je to onda, moje zavodjenje njega ili njegovo zavodjenje mene?
 
Pozz Karmina :D !Slazem se,da i to sto kazes za vatreni pogled...jer oci su ogledalo duse,kad neko ima "ziv"pogled meni to predstavlja i njegovu unutrasnju energiju koja prosto izvire i prsti iz njegovih ociju dok indiferentni ljudi cini mi se nemaju takav pogled a ni reakcije,obozavam ljude sa brzim reakcijama i tom nekom zivoscu a ne kad nekome moras izvlaciti reci kljestima...ali crne oci kao gar isto obozavam bas mi deluje bezobrazno! ................................................................................................Pozz Crocodile!Pa to je tvoje diskretno zavodjenje :D ,ti mu das malo materijala,njemu se svidi a ipak on krece u akciju pritom neznavsi da je vec zaveden i upleten u tvoju mrezicu :-D !To,ko sto kazes "nadmudrivanje"za nekoga ko zna da koristi zaista moze stvoriti veliki naboj emocija i tu bez daljnjeg dolazi do eksplozije !Pozz svima! :D
 
red coctail:
Pozz Karmina! ................................................................................................Pozz Crocodile!Pa to je tvoje diskretno zavodjenje :D ,ti mu das malo materijala,njemu se svidi a ipak on krece u akciju pritom neznavsi da je vec zaveden i upleten u tvoju mrezicu :-D !To,ko sto kazes "nadmudrivanje"za nekoga ko zna da koristi zaista moze stvoriti veliki naboj emocija i tu bez daljnjeg dolazi do eksplozije !Pozz svima! :D
Mozda diskretno ali vrlo uspesno, mogu ti reci :-) :-) :-) Za explodirati!
 
Direktno ne mora uvek da znaci i efikasno tj.najbolje resenje....!Mora uvek da postoji neko zavodjenje i cikanje bolje receno predigra i naravno ne treba sebi dozvoliti momentalno prepustanje nekome nego treba malo odolevati jer time kao sto kazes izazivas kulminaciju i zelis jos vise.....do ludila....!Ja recimo volim debelo da se pomucim oko necega i kad to nesto uspem da osvojim uzivam u tome celim svojim bicem sa osmehom oko glave :D !Ne cenis nesto toliko ako ti je lako dostupno,barem ja tako razmisljam! :D
 
Jako volim da flertujem pogotovo ono u stilu „vođenja ljubavi mozgom” i prava mi je poslastica dovesti nadobudnog frajera u fazu zblenutosti. Možda sam malo kvarna ali volim muškarce držati u dilemi. To se odnosi isključivo na Ovnove. Rakovi su mi tipa kasno pale i nevredi ih čekati da se konačno odluče.
 
red coctail:
Malla-malla pretpostavljam da si ponekad stidljiva(rak) i neodlucna(blizanac) ali kad to prevazidjes jako zenstvena i volis odnos toplo-hladno i cim ti uocavas prvo ramena kod muskarca znaci da zelis da nadjes utociste u svom partneru,zelis pravog zastitnika,zelis sigurnost!Ovo sto ti pricam su petpostavke,nista drugo,ovde smo da komentarisemo i dopunjavamo jedni druge P.S.slobodno pitajte sta vam se pita i pisite sta mislite da treba!Pozz :D
A jesam li rak ili nisam, mi uvijek tražimo nekoga da nas štiti,a ovnovima ta uloga baš leži :lol: Što se vatrenih crnih očiju tiče...Ja znam jednog tipa, plave oči(ja isto više volim crne) ali pogledn ono, uf...nije ni čudo kad je škorpija :lol:
 
Karmina,svako ima svoj stil zavodjenja a i vazno je da se osobe nadju na nekim istim frekvencijama i talasnim duzinama i da jedno drugo inspirisu i navode na nesto sto bi oboma odgovaralo............neko moze da odreaguje animalno sto se ovome drugome ne bi svidelo a neko previse odugovlaci dok onaj drugi izgubi zelju cekajuci ga..........ali stvarno je uspeh zavesti decka koji misli da je nedodirljiv u fazu smeksavanja,dok ...kad vidis da neko reaguje na sve i svasta pa nabedjujes sebe i druge da si ga osvojila je smesno!Dobro je biti"kvaran"donekle..... :D !.......................Cao Lejla,pa eto nekad se suprotnosti privlace,tada dolazi do medjusobnog dopunjavanja,dupla si zemlja,mozda ti treba neko ko poseduje ono sto ti nemas,tu neku leprsavost,neku pokretljivost za akciju,inicijativu.....to ti bolje znas......kazes da se ne slazes sa ljudima koji su istog znaka ili podznaka kao ti mozda zato sto u njima vidis sebe tj. neke svoje osobine i onda dolazi do sukoba misljenja i sudara osobina tj. karakteristika koje posedujete pa dolazi do razilazenja.....zato tebi treba izazov u smislu trazenja osobe koja stvari dozivljava drugacije od tebe :D !.............................Cao Bik-lav i tebi!Kako to da si Strelicama bio i mio drag i da si ih voleo ali nista vise od svega toga?Sta mislis da li posedujes neku osobinu koja njima ne odgovara?Sta ih je privuklo a sta ih je odbilo?.............. :D .............................Malla-malla,da ,ovnovi bi trebalo da su zastitnici ali ja mislim da su oni nekad ljudi koji bi ucinili sve za tebe ali bi ti to onda prebacili......sa svim onom zarom kako bih rekla koji poseduju........U sustini volim tamnooke jer nekako deluju bezobraznije i upecatljivije ali eto kao sto kazes naletela si na decka sa plavim ocima i osetila to nesto.........u sustini boja ociju nije ni vazna nego to sto izbija iz njih......ne moze neka osoba glumiti neko ludilo ako u sustini nije takva!Pozz svima! :D
 
Cao drugari :D ,evo nekih zanimljivosti pronadjenih negde na netu koji se ticu osvajanja za svaki znak!........................OVAN-Strategija osvoji ga:Ovnovi su jako romanticni,odvazni,vole uzbudjenja.....zbog svega toga izazovi,prepreke... ucinice da se zaljubi mnogo brze!Igraj cvrsto i pusti ga da te malo juri neka pomisli kako je on tebe smuvao a ne ti njega!I nemoj mu olaksavati posao,uspeh ce biti veci!Ovnovi uz flert vole malo da zadirkuju pa nemoj da se ljutis na neke upadice!Veoma su im atraktivne devojke sa samopouzdanjem i avanturistickim prilazom zivotu!Jednom kad se zaljube tesko se odljubljuju!-Strategija zadrzi ga:Ovnovima mnoge stvari brzo dosade tako da vezu moras uvek drzati aktivnom i uvek u vezu uvoditi neke novine!Oni ne zele da slusaju price koje se ponavljaju tako da ces uvek morati na lageru da imas neke sveze teme za zajednicke konverzacije!Potrudi se da imate razlicite prijatelje i razlicita interesovanja!....................................BIK-Strategija osvoji ga:Bikove privlace devojke sa klasicnom i izrazenom elegancijom!Narocito su im privlacne slatke i uz to odgovorne devojke!Oni imaju zadivljujuci osecaj za dramu i romantiku!Vole da izigravaju viteza u sjajnom oklopu,tako da od njega uvek trazi pomoc,bilo koje vrste,i vrata uspeha ti se otvaraju!Zapamti da oni padaju na prefinjene,senzibilne devojke!Zato popravi svoje manire i nikako nemoj da tracaris u njegovom prisustvu!-Strategija zadrzi ga:Oni su strastveni,duboko su lojalni i zauzvrat ocekuju to!Pokazi mu da si uvek na njegovoj strani,podrzavajuci njegove snove i planove!I budi dobar slusalac!Stalno ga obasipaj gomilom poljubaca i zagrljaja!.................................BLIZANCI-Strategija osvoji ga:Oni se zanose intelektualnom radoznaloscu i vole da razotkrivaju tajne!Pricaj mu price o nekim zanimljivim ljudima i zadivi ga svojim divnim idejama,fantazijama o vasoj buducnosti!Nemoj da budes sladunjava i predvidljiva,oni vole devojke koje stalno prate nove trendove i da budu ultra spontane!Vole da probaju nove stvari,tako da ce neki novi izlasci da probude veliko interesovanje u njegovim ocima!Padaju na pametne devojke koje mogu da razgovaraju o desavanjima u svetu i literaturi!-Strategija zadrzi ga:Oni vide sebe kao izuzetne heroje,govori mu kako je hrabar i brzo ce pomisliti kako si njegova srodna dusa!Oni imaju ozbiljnu potrebu za nezavisnoscu u vezi,tako da mu uvek daj slobodu i budi mu uvek dobar prijatelj!
 
RAK-Strategija osvoji ga:Rakovi su slatki i znaju da budu jako otvoreni u ljubavnoj vezi!Od devojaka stalno ocekuju da mu budu zahvalne na njegovoj neznosti i da razumeju njegove duboke potrebe!Atraktivne su mu devojke u koje ce imati neograniceno poverenje i koje ce mu dopustiti da se oseca velikim zastitnikom.Svaki razgovor ili izlazak sa njim ucini specijalnim!Razgovaraj sa njim o stvarima kao sto su osecanja i sta je to vazno u zivotu!Zadubi se u dubinu njegovih ociju kada ti bude pricao o njegovoj filozofiji zivota! -Strategija zadrzi ga:Rakovi ne vole napadne i agresivne devojke pa ako u vezi budes jedan nezan slatkis bice dobitna kombinacija!Oni vole i one male kucne poslove tako da napravljeni kolaci ili komplet kucnih nozeva za njega mogu da budu izuzetan poklon narocito ako je poklon bez nekog narocitog povoda!.................................LAV-Strategija osvoji ga:Lavovi su dinamicni muskarci!Oni padaju na nasmejane,srecne devojke koje vole nova iskustva!Tesko ce ti odupreti ako budes darezljiva sa svojim vremenom,dajes mu male pokloncice i narocito od svega prija mu preterano laskanje!Reci tvom Lavicu kako ima najlepse oci na svetu i ugledaces kako mu oci sijaju od zadovoljstva!Mislice kako ga ti jedino razumes,kao niko nikada pre! -Strategija zadrzi ga:Lavovi ostaju zaljubljeni u devojku koja iskreno podrzava osobu koja se nalazi u njemu,koja ga nesebicno prihvata onakvog kakav je!Oni su darezljivi pa ako mu dopustis da se stalno brine o tebi,i ako ga hvalis zbog toga on ce biti jako srecan a sa tim i ti ces biti zadovoljna vezom!..................................DEVICA-Strategija osvoji ga:Muskarci Device se uvek trude da razumeju i da su elegantni!Devojke koje imaju dobar ukus sto se tice odece i potreban osecaj za modu i modne detalje lako ce osvojiti njegovo srce!Oni stalno pokusavaju da dostignu mentalnu i fizicku stabilnost i cvrstinu zato mu pokazi da si puna samopouzdanja i psihicki izuzetno stabilna i zrela i pocece da sanjari o tebi!Da bi te postovao kao zenu moras mu demonstrirati svoj integritet i nezavisnost!Najbrze ces mu osvojiti srce ako postanes "prava dama" ! -Strategija zadrzi ga:On ce ostati sa tobom ako mu das do znanja kako ti njemu ustvari trebas!Pitaj ga za savete i uvek ga obavesti kako ti njegovi saveti pomazu da resis razne probleme!To ce ga uciniti da se oseca sigurno pored tebe i pravim muskarcem tako da ces u stvari ti trebati njemu!
 
VAGA-Strategija osvoji ga:Vage vole devojke koje u svakom trenutku znaju da se na pravi nacin postave u njihovoj vezi,koje su inteligentne,sarmantne i koje ce znati da mu ugode u osecanjima!Vole jednostavne devojke sa simpaticnim,jednostavnim stilom koje ce o svemu moci bez ustrucavanja da govore!Ako mu laskas i ako mu stvarno ugodis u njegovim potrebama,on nece prestati da misli na tebe!Sto vise aktivnosti sa romanticnim predznakom i atmosferom koja sama od sebe popravlja raspolozenje!Ustvari vage se lako zaljubljuju ali...izazov je zadrzati ga! -Strategija zadrzi ga:Moraces da mu budes istinski partner a ne samo obican privezak!Budi njegov najbolji prijatelj,podrzavaj ga u njegovim poduhvatima i trudi se da uzivas u njegovim pricama!Svoja razmisljanja deli sa njim!.................................SKORPIJA-Strategija osvoji ga:Skorpije poput magneta privlace misteriozne devojke!Sto te manje poznaje,on ce da bude vise fasciniran tvojom pojavom!Oni takodje vole da kontrolisu situaciju zato mu uvek dopustite da on planira sastanak!Izuzetno su sumnjicavi na sve sto dolazi lako zato igru osvajanja ucini mali tezom,da bi ga pre osvojila!Muskarci Skorpije su takodje ocarani devojkama koje znaju dobro da se ljube! -Strategija zadrzi ga : Potrebno im je malo duze nego drugima da se otvore prema nekome i da se zaljube ali kada se otvore oni su u potpunosti odani!Nemoj mu pricati lazi i ucini da se pored tebe oseca potpuno sigurno!.........................................STRELAC-Strategija osvoji ga:Strelcevi imaju neverovatnu potrebu za avanturama i uzbudjenjima!Ukoliko osvajanje shvatis kao zabavnu igru,on ce biti ocaraniji!A to znaci da flertovanje i muvanje bude otkaceno!Od samog pocetka mu moras dati do znanja da si spremna ici sa njim uvek u nove avanture!Budi entuzijasta i uvek direktna!Oni vole ambiciozne i nasmejane devojke!U njegovom prisustvu uvek budi brizna i nabijena pozitivnom energijom! -Strategija zadrzi ga:Srelcevima treba puno nezavisnosti u ljubavnoj vezi!Ukoliko mu bez ljubomore dozvolis tu malu slobodu i uvek budes spremna kada je on spreman za zabavi i igrice u njemu ces dobiti pravog partnera u uzbudjenjima i ljubavi!................................
 
JARAC-Strategija osvoji ga:Jarcevi vole snazne i nezavisne devojke!Ne vole devojke koje uzivaju u glamuru i laznom sjaju!Oni vole devojke sa dobrim ukusom,da su inteligentne i sirokog pogleda na svet i koja zna da ceni istinske vrednosti!Da bi ga osvojila potrebno je da budes originalna sa neobicnim putevima! -Strategija zadrzi ga:Budi iskrena i od poverenja!Ono sto on tebi u poverenju kaze nemoj da prepricavas drugima!On takodje ocekuje od tebe konstantnu podrsku i hrabrenje!........................................VODOLIJA-Strategija osvoji ga : Devojke koje znaju da koriste svoj mozak su san svakog muskarca Vodolije!Vodoliju ces morati stalno da stimulises!Oni su malo pasivni!Dobar pocetak za gradjenje romanticne veze je osnovno druzenje,prijateljstvo!A zatim gradi intenzivnu,intelektualnu vezu sa njim!Njegova razmisljanja neka budu i tvoja razmisljanja! -Strategija zadrzi ga:Uvek mu moras dati malo licnog prostora!Budi sa njim intimna ali ga nemoj previse gusiti kao sto su da si ti lepa ili da ti stalno ponavlja koliko te voli!Da bi dobila ljubav,moraces i da je dajes!.....................................RIBE-Strategija osvoji ga:Ribe muskarci obozavaju simpaticne i vatrene devojke!Sa dobrim raspolozenjem i pricljivoscu imas velike sanse da ga sarmiras!Oni imaju istancan osecaj za hemijsku vezu!Tako da ako izmedju vas proradi hemija neces morati nista da radis,on ce se sam potruditi da te osvoji!U stalnoj su potrazi sa srodnom dusom!Budi prema njemu ljubazna i nastupaj sa razumevanjem i uvek budi dobar slusalac u onome sto ti bude pricao! -Strategija zadrzi ga:Oni su veoma osetljivi pa izbegavaj kritikovanje pa cak i ako imas sasvim drugacije misljenje od njega to pokazi na neki nezniji nacin!Duboko su romanticni pa u vasu vezu unesi i niti romantike!
 
Pokazi mu da si uvek na njegovoj strani,podrzavajuci njegove snove i planove!I budi dobar slusalac!Stalno ga obasipaj gomilom poljubaca i zagrljaja!.................................

Pa zar to nece vredeti za svaki znak, nego samo za BIKA? Malo mi to izgleda kao ono "bice suncano ako ne padne kisa"... Ipak su tu neke druge stvari bitne, a ne da li je neka planeta negde iznad usla u neku kucu... (A i jedna je "izletela" iz reda prosle godine, zar to nije poremetilo "svetski poredak" u horoskopu?...)
 
Ja sam devica/vodolija....
Magnetski me privlace Skorpioni. I fizicki i intelektualno. Imaju pogled koji obara s nogu.... Desavalo mi se da me privuce neka Vaga, ali samo fizicki, intelektualno su mi totalno povrsni i prazni.
Nikako me ne privlace Jarcevi (hladni, sebicni, materijalisti), Bikovi (dosadni su mi do zla boga i teski tradicionalisti, pasivni).
 
.......................................................(Ovo neka bude jedna mala,spontana,opustena,zabavna anketa neosnovana na nekom strogom strucnom literarnom znanju(mada ni od toga glava nece boleti ako vec neko bude nesto argumentovao)-(Moj prvi post)...................................................
.............Taj horoskopcic je stavljen zabave radi i ne vredi nesto ozbiljnije potezati pricu zbog toga!Ja nisam neko ko pise prognoze,ko se bavi horoskopima zato se ovde i komentarise generalno o znakovima ljudi na koje nalecemo tokom zivota i nase slaganje i neslaganje sa njima a i jos negde sam naglasila da posmatramo ljude iz svog ugla,kako mi to licno vidimo i dozivljavamo!Veliki pozz za N.C.F.:D !Pozz i za Zanu :D !A da li volite da zavodite ili da ste zavedeni i sta primetite prvo kod nekoga a sta kod vas drugi primete........?............!Pozz svima! ;)
 
Jos malo zabave :D ...........Kakav je koji znak u predigri?OVAN-nema vremena za predigru BIK-cini sve da predigra traje sto je duze moguce BLIZANCI-vole sve u predigri,samo da je zabavna RAK-voli da predigra bude u toploj kupki LAV-"za tu priliku kupuje pozorisne kostime" DEVICA-tusira se pre i za vreme predigre VAGA-ne moze da se odluci da li joj je predigra potrebna ili ne SKORPIJA-to zeli stalno,svakoga dana STRELAC-voli predigru pod zvezdanim nebom JARAC-voli da bude gore VODOLIJA-voli da to radi pred mnogo ljudi RIBE-predaju se poetici predigre i zaista uzivaju u njoj..............Kako se koji horoskopski znak ljubi?OVAN-poljupci Ovna su brzi i strastveni,prepuni zadovoljstva,koje kratko traje BIK-poljupci Bika zarobljavaju,mogu da traju satima i satima BLIZANCI-poljupci Blizanca su cesto isprekidani naletima smeha,kikotanja i smesnih opservacija RAK-poljupci Raka su nezni i topli i nikada ne prestaju LAV-poljupci Lava su divlji i neobuzdani,oni ocekuju aplauz za izvodjenje DEVICA-poljupci Device su uredni i toliko nezni da ih partner oseti tek kada prestanu VAGA-one su toliko obuzete svojim dahom da se tesko predaju poljupcu SKORPIJA-preskace poljupce i prelazi na.....sta god joj padne na um STRELAC-poljupci Strelca su iznenadjujuci i spontani,a osoba koju ljubi Strelac stalno zeli jos JARAC-poljupci Jarca su momenti u kojima nadoknadjuju zamor i stres tokom dana VODOLIJA-poljupci Vodolije su vlazni i najvise vole da im oci budu otvorene RIBE-dok se Riba ljubi,oci su joj prepune zvezda,romanticna je i poljubac dugo,dugo traje.............. :D .............
 
Ja sam Bik/ Vodolija ili BIK/ Riba (astrolozi nikako da se dogovore)

a mesec mi je u Strelcu,..Tako da ja najvise padam na strelceve i vodolije a po nekad i Lavove,....Bezim od Rakova jer ne volim sentimentalne i previse emotivne muskarce,...ja vise volim da me neko polako osvaja i vise mentalno da me osvaja nego fizicki...a naravno bitan je oblik i velicina :lol:

Ugalvnom srce mi lome Strelcevi, jedna Vodolija i poneki Lav,....
 
Pozz trula :D !Sta mislis da li Ovnovi i Bikovi imaju neke medjusobne slicnosti s'obzirom da uvek padas na njih?Da li ih na prvu loptu prepoznas,da li imaju nesto karakteristicno?Pozz i za Samanthu J. :D !Pa, iako sam laik sto se tice astrologije ipak mogu da ti kazem ono sto sam cula a to je da ako se radi o krajnjim stepenima(npr.kod tebe Vodolija) racuna se kao znak koji sledi,u tvom slucaju Ribe!Sta je to sto cenis kod Strelceva?Pozz svima! ;)
 
Spoj znaka i podznaka(najcesce karakteristike) za vas koji ste ostavili taj podatak ovde............ OVAN-RAK-borite se izmedju volje i emocija,ambicija i duznosti!Cesto uspevate u karijeri ali ponekad sami u sebi gasite pozar BIK-LAV-u ime ljubavi,lepote i zabave sve cete uciniti,i stici daleko BIK-VODOLIJA-kad nije u pitanju vas novac,zalazete se da se sto vise podeli!Ne odstupate od izgradjenih principa!Ponekad ste zadrti!Talentovani,ali latentne volje BIK-RIBE-zrtvujete se za ljubav!Muzika i umetnost su sastavni deo vas!Novac vas inspirise ali nastupate smireno!Energiju razmenjujete sa okolinom RAK-BLIZANCI-rukama mozete napraviti specijalitete koji malo kome polaze za rukom!Na to ste ponosni,a prilagodjavate se partneru tako sto po svoje misljenje idete kod njega?! LAV-BLIZANCI-volite ljubavna pisma!Bratu ili sestri ulivate samopouzdanje!Okretni ste,inteligentni,okupljate masu prijatelja i dobar ste organizator ceremonijala LAV-RAK-skrivate emocije i bavite se razmisljanjem o sticanju novca za podrsku porodici i deci!U politici ste spolja gledano za narod,a u sustini najvise za sebe LAV-VAGA-u poslu ste jasni,u drustvu centar paznje!Birate skupe parfeme,uticajne prijatelje,stvarate jake veze i pobedjujete zahvaljujuci njima i zavidnom nivou nastupa!Velikodusni ste i galantni DEVICA-VODOLIJA-imate relaciju sa nebom,mnogo predosecate a ne pokazujete!Medju ljudima bi bili dobar alhemicar i farmaceut!Humani ste ali se previse oslanjate na racio JARAC-DEVICA-melanholija ili detaljisanje su vasa glavna odlika a ponekad preterujete sa stednjom,savetima i nosenjem iznosenog odela?Uspeh u mladosti!Za tradicionalnu medicinu,za rad red i disciplinu od vas nema boljeg izbora VODOLIJA-RAK-poriv za slobodom i za domom su dve krajnosti koje mirite u sebi!Mozda se prvo udate i rodite dete,a potom nastavite da se provodite misleci da tako realizujete obe stvari!Da li je to recept? VODOLIJA-VAGA-ne zna se da li ste lepsi ili pametniji!Balerina je vas dobar izbor a tu je i vitez koji moli za igru!Komunikativni ste,puni ideja,volite decu,teatralnost i nekoga ko ce vas povremeno "spustati sa neba na zemlju" VODOLIJA-SKORPIJA-ponekad ni sami sebe ne razumete!Pomesani koreni,intelekt naglasen!Porodicu stavljate na vazno mesto a Lav vam pomaze u biznisu!U ophodjenju ste nekad bandoglavi,hladni na napade,pa narod tad pomislio"i pas i covek"....... :D .......
 

Back
Top