znaci...

nezavisna Crna Gora?


  • Ukupno glasova
    47
  • Anketa je zatvorena .
jomini:
I kako misliš da rušiš vladu?
јок никако!!!!!!!
шта је теби!!!!!!!!
Сами ће себе да сруше.
Јер знам шта се спрема

mladic_plakat_m.gif

radovan_m.jpg
 
Ееееееее да ти је знат.

17. Maj 1999 Zoran Djindjic: ”Ako se zivotna situacija naroda u Srbiji pogorsa i ako se unisti energetski sistem države, Milosevic će morati da potpise sve sto zahtevate. (Izrealski list „Haaerz”)

17. Maj 1999 Zoran Djindjic: „Jugoslavija se mora bombardovati” (Der Spiegel 20/1999: SPAN style=font-FAMILY: Verdana„>SPAN style=font-FAMILY:Verdana>http://www.spiegel.de/spiegel/0,1518,23433,00.html/SPAN/SPAN;

26. Maj 1999 Djindjic ponavlja svoj poziv na bombardovanje Jugoslavije i izjavljuje ”Ja sam najomrazenija osoba u Srbiji„ (nemacki dnevnik na ZDF).

Dokle se genocid sprovodio nad srbima preko drine. dsovci su histericno kao i sada urlikali da se srbima preko drine ne sme pomoći.

micunovic:„srbi nemaju šta da traže preko drine”!

Djindjic:„Kome je u politici do postenja, neka ide u crkvu”

Bojan Stanojevic:„Ne može 200.000 Srba koliko živi na kosovu, da odlucuje o sudbini ostalih osam miliona:.
 
”Радио Слободна Европа„, уредник Миљан Кошетић, време: 18 часова, 3. мај 1999, када је НАТО пакт са нашег неба сејао смрт, убијао децу и жене, бомбардовао болнице и фабрике, ”Слободна Европа„ преноси:

”Српски опорбени политичар Зоран Ђинђић изјавио је у интервјуу за данашњи број израелског дневника „Харец” да ће Милошевић за два, три тједна прихватити НАТО-ове захтеве, наводећи да је то последица страшних удара НАТО-а које, како је рекао, треба наставити.„
 
Михајло:
”Радио Слободна Европа„, уредник Миљан Кошетић, време: 18 часова, 3. мај 1999, када је НАТО пакт са нашег неба сејао смрт, убијао децу и жене, бомбардовао болнице и фабрике, ”Слободна Европа„ преноси:

”Српски опорбени политичар Зоран Ђинђић изјавио је у интервјуу за данашњи број израелског дневника „Харец” да ће Милошевић за два, три тједна прихватити НАТО-ове захтеве, наводећи да је то последица страшних удара НАТО-а које, како је рекао, треба наставити.„
Konacno da znam izvor, konacno da vidim crno na belo, konacno da sama ne sumnjam, konacno da se uverim- Djindjic je trazio nastavak NATO-agresije.
Sad mi je lakshe, kome je teze neka place 8-)
 
Biljo, sve si pomešala. Ne NASTAVAK, već POČETAK. Čuo sam i da je vozio jedan F-16 u par napada. Kasnije je bio zauzet lobiranjem za DS.
 
jomini:
Biljo, sve si pomešala. Ne NASTAVAK, već POČETAK. Čuo sam i da je vozio jedan F-16 u par napada. Kasnije je bio zauzet lobiranjem za DS.
A koja je razlika, zivota ti :confused: :confused:
Jos crnje i gore, znaci, on je trazio POCETAK agresije?
E, ovo je za mene novo, ja stalno citam da je trazio nastavak.
Znaci, i jedno i drugo.
Ja sam cula da je vozio onaj "nevidljivi' nije hteo da ga vidimo 8-)
 
Plava Bilja:
A koja je razlika, zivota ti :confused: :confused:
Jos crnje i gore, znaci, on je trazio POCETAK agresije?
E, ovo je za mene novo, ja stalno citam da je trazio nastavak.
Znaci, i jedno i drugo.
Ja sam cula da je vozio onaj "nevidljivi' nije hteo da ga vidimo 8-)
чуо сам да није, него је ДС и СПО били задужена за локаторе
 

Back
Top