"Ovo znači rat!" Hezbolah gađao izraelsku vojnu bazu, stigla strašna odmazda: Izrael zasuo Liban projektilima, kruže jezivi snimci

Немаш ти појма шта су паравојне формације , ко је Хезболах и Хамас , а ко ИСИС и Мужахедини
Бави се партизанима и немцима , ниси одмако далје од тога !
Барем не подржавам исламске екстремисте.
Барем не верујем у баљезгања о подели света на добру и лошу страну, где ти вероватно мислиш да си на доброј.
 
Ништа ја не потурам.
Муслимански екстремисти су ратовали против нас.
Сутра да избије рат на Косову, видео би одмах некога из Хезболаха/Хамаса на непријатељској страни.
Никакво веће поштовање немам ни за Израел.
Што се мене тиче, нека само наставе да се ракетирају међусобно. Њихова ствар.
Нема везе једно са другим. Прво УЧК није била ни исламистичка, већ шовинистичка организација.

Друго, Иран, Ирак и Сирија су осудиле НАТО агресију на СРЈ.
Треће Иран и његови савезници, где спада и Палестина, нису признали Косово.

И четврто, Хамас је палестински национални покрет, прожет духом Ислама, али опет палестински покрет, нема везе са нама и нашим приликама, немојте стално да то поверујете када нема везе једно са другим.
Поготово ако знамо да је Израел признао ткз. Косово, отворио има амбасаду, а Светски јеврејски Конгрес осудио непостојећи ,,геноцид" у Сребреници и позвао да се тај дан обележава исто као и Холокауст.

ИСИЛ, Ал Каида, Ал Мудра и слични покрети који су овде ратовали су англо-ционистичке организације и немају везе са Палестинским Отпором!
 
Барем не подржавам исламске екстремисте.
Барем не верујем у баљезгања о подели света на добру и лошу страну, где ти вероватно мислиш да си на доброј.
Нико не подржава екстремисте
Гадим се сваке врсте екстремизма , шовинизма
Видиш колико си ограничен
Ту поделу на добре и лоше момке гурају јенки већ 60 година и лјуди сниженог нивао као ти се ту пецају као муве......
 
Нема везе једно са другим. Прво УЧК није била ни исламистичка, већ шовинистичка организација.

Друго, Иран, Ирак и Сирија су осудиле НАТО агресију на СРЈ.
Треће Иран и његови савезници, где спада и Палестина, нису признали Косово.

И четврто, Хамас је палестински национални покрет, прожет духом Ислама, али опет палестински покрет, нема везе са нама и нашим приликама, немојте стално да то поверујете када нема везе једно са другим.
Поготово ако знамо да је Израел признао ткз. Косово, отворио има амбасаду, а Светски јеврејски Конгрес осудио непостојећи ,,геноцид" у Сребреници и позвао да се тај дан обележава исто као и Холокауст.

ИСИЛ, Ал Каида, Ал Мудра и слични покрети који су овде ратовали су англо-ционистичке организације и немају везе са Палестинским Отпором!
:klap:
Објасни Дуле незналицама и нека ти се пријаве после за полаганје испита
Ко продје јави ми да знам да ли је вредан гублјенја вртемена :mrgreen:
 
Нико не подржава екстремисте
Гадим се сваке врсте екстремизма , шовинизма
Видиш колко си ограничен
Ту поделу на добре и лоше момке гурају јенки веш 60 година и лјуди сниженог нивао као ти се ту пецају као муве......
Али ти се заправо пецаш. Немаш никаквог основа да подржаваш Палестину, осим што су против Израела и Америке. То ти је једини разлог.
Нећеш да сагледаш чињенице да заправу нису ништа бољи из Хезболаха/Хамаса него из Ал Каиде/ИСИС-а.
Лично ме апсолутно не интересује ни једна страна. Не подржавам ни Израел, ни Америку, ни Иран.
 
Немаш никаквог основа да подржаваш Палестину, осим што су против Израела и Америке. То ти је једини разлог.
Палестина није признала Косово, Израел јесте. Палестина је била уз Србију деведесетих. Рецимо, Јасер Арафат је подржавао Милошевића и Србе, слично га је и позвао својевремено да прославе заједно Божић у Витлејему.
 
:klap:
Објасни Дуле незналицама и нека ти се пријаве после за полаганје испита
Ко продје јави ми да знам да ли је вредан гублјенја вртемена :mrgreen:
Неки људи су насели на пропаганду. Повезују Хуте и Косово, рецимо, а они никакве везе немају, чак напротив.
 
Али ти се заправо пецаш. Немаш никаквог основа да подржаваш Палестину, осим што су против Израела и Америке. То ти је једини разлог.
Нећеш да сагледаш чињенице да заправу нису ништа бољи из Хезболаха/Хамаса него из Ал Каиде/ИСИС-а.
Лично ме апсолутно не интересује ни једна страна. Не подржавам ни Израел, ни Америку, ни Иран.
Ни ту немаш појма !
Чим ти није јасно зашто ја као Србин и православац подржавам палестину
Види се колико си неинформисан !
Подржавам право , закон , ред и мир , без обзира на религију и расу !
То су мало узвишенији цилјеви до који ти са својим менталним склопом нећеш допрет никада !
Сувише плитко и површно гледаш на ствари
 
Палестина није признала Косово, Израел јесте. Палестина је била уз Србију деведесетих. Рецимо, Јасер Арафат је подржавао Милошевића и Србе, слично га је и позвао својевремено да прославе заједно Божић у Витлејему.
Палестина је искључиво то урадила из својих политичких разлога. Исто као и државе типа Шпанија, то не раде из љубави према Србији, или мржње према Косову, већ само због својих интереса у УН.
 
Неки људи су насели на пропаганду. Повезују Хуте и Косово, рецимо, а они никакве везе немају, чак напротив.
Благе везе немају
Хути су древна цивилизација може се рећи колевке цивилизације , Као Иран , Сирија , Ирак , .... Јенки Запад и Израел то знају и зато оће да их избришу са лица землје
Да је читао Гетеа песму" АЗРА " сазнао би нешто о племенитим Хутима ! Нјиховој историји и традицији
 
Poslednja izmena:
Ни ту немаш појма !
Чим ти није јасно зашто ја као Србин и православац подржавам палестину
Види се колико си неинформисан !
Подржавам право , закон , ред и мир , без обзира на религију и расу !
То су мало узвишенији цилјеви до који ти са својим менталним склопом нећеш допрет никада !
Сувише плитко и површно гледаш на ствари
Узвишенији циљеви? Значи опет се враћаш на ''борбу лошег и доброг'' на овом свету?
Занимљиво је како твоја сорта олако воли да вређа туђе ''менталне склопове''.
Ја сам тај што гледа плитко на ствари? Јасно видиш да обе стране у рату воле да убијају, отимају и уништавају цивилно становништво. Због чега бих ја подржавао било коју страну у том сукобу? Такође, због чега бих стајао на било чију страну, ако нисам ни Израелац, ни Палестинац? Због чега сам ја квалификован да стајем уз нечију страну, ако се то не тиче мог народа? Али извини молим те, твој ментални склоп је другачији. Ти се бориш против Ционизма. Заправо, мислиш да се бориш. :p
 
Благе везе немају
Хути су древна цивилизација м мође се рећи колевке цивилизације , Као Иран , Сирија , Ирак , .... Јенки Запад и Израел то знају и зато оће да их избришу са лица землје
Да је читао Гетеа песму" АЗРА " сазнао би нешто о племенитим Хутима ! Нјиховој историји и традицији
Племенита цивилизација која напада цивилне трговачке бродове. Свака част.
А ниси имао везе о њима, док нису стали на зуб Американцима, и звао би их пустињским дивљацима. :D
Тешки цинизам.
 
Узвишенији циљеви? Значи опет се враћаш на ''борбу лошег и доброг'' на овом свету?
Занимљиво је како твоја сорта олако воли да вређа туђе ''менталне склопове''.
Ја сам тај што гледа плитко на ствари? Јасно видиш да обе стране у рату воле да убијају, отимају и уништавају цивилно становништво. Због чега бих ја подржавао било коју страну у том сукобу? Такође, због чега бих стајао на било чију страну, ако нисам ни Израелац, ни Палестинац? Због чега сам ја квалификован да стајем уз нечију страну, ако се то не тиче мог народа? Али извини молим те, твој ментални склоп је другачији. Ти се бориш против Ционизма. Заправо, мислиш да се бориш. :p
Синко не борим се ја против никога
Сувише сам се ствари нагледао и и наживео у прелазним временима и био као сведок да би ја гинуо више за ичије идале .
Гледам на ствари објективно и реално као сведок времена од 50 их година па до дана данашнјег
Баш ме занима од кад си ти постао свестан на коју се страну пиша , а на коју сере ?
 
Poslednja izmena:
Племенита цивилизација која напада цивилне трговачке бродове. Свака част.
А ниси имао везе о њима, док нису стали на зуб Американцима, и звао би их пустињским дивљацима. :D
Тешки цинизам.
ето површно и генерализујеш ствари
Ништа о Гетеу и песми АЗРА ??? :namcor:
 
Палестина је искључиво то урадила из својих политичких разлога. Исто као и државе типа Шпанија, то не раде из љубави према Србији, или мржње према Косову, већ само због својих интереса у УН.
Љубави и мржње нема у светској политици.
Али има држава које су коректне и оне које нису коректне према Србима.

Да ли треба да те подсећам да је Нетањаху поздравио агресију НАТО пакта на СРЈ и Србију??
 
Благе везе немају
Хути су древна цивилизација м мође се рећи колевке цивилизације , Као Иран , Сирија , Ирак , .... Јенки Запад и Израел то знају и зато оће да их избришу са лица землје
Да је читао Гетеа песму" АЗРА " сазнао би нешто о племенитим Хутима ! Нјиховој историји и традицији
Јемен је подарио државотворну свест Арапима који то пре нису знали. Постоје неки подаци који говоре да је и сам Мухамед потицао од неких старојеменских лоза.
Но то је сад једна друга, а и шира тема.

За нас је довољно да знамо да шиитски Јемен није исто што и НАТО ,,муслимани" и исламисти који су углавном на платном списку ЦИА и Мосада.
 
Племенита цивилизација која напада цивилне трговачке бродове. Свака част.
А ниси имао везе о њима, док нису стали на зуб Американцима, и звао би их пустињским дивљацима. :D
Тешки цинизам.
Koliko je tu dece stradalo ?
 
ИДФ и ционисти су ту прави терористи!
Ovaj trenutni sukob je započeo masovnim upaodm palestinskih terorista. Možeš ti da se trudiš koliko hoćeš da to prikažeš drugačije, ali to je jedina istina. Terorizam treba uništiti, bez obzira da li je palestinski, hrvatski, bošnjački, marsovski...
 
Koliko je tu dece stradalo ?
ИДФ и ционисти су ту прави терористи!
Јемен је подарио државотворну свест Арапима који то пре нису знали. Постоје неки подаци који говоре да је и сам Мухамед потицао од неких старојеменских лоза.
Но то је сад једна друга, а и шира тема.

За нас је довољно да знамо да шиитски Јемен није исто што и НАТО ,,муслимани" и исламисти који су углавном на платном списку ЦИА и Мосада.
Љубави и мржње нема у светској политици.
Али има држава које су коректне и оне које нису коректне према Србима.

Да ли треба да те подсећам да је Нетањаху поздравио агресију НАТО пакта на СРЈ и Србију??
Против обе стране. :)
Је ли је толико тешко разумети да неко може да буде против обе стране у тим сукобима?
 
Ovaj trenutni sukob je započeo masovnim upaodm palestinskih terorista. Možeš ti da se trudiš koliko hoćeš da to prikažeš drugačije, ali to je jedina istina. Terorizam treba uništiti, bez obzira da li je palestinski, hrvatski, bošnjački, marsovski...
То је покрет отпора који је, после вишегодишњег ционистичког тероризма, решио да узврати ударац!
 

Back
Top