znacenje reci "zvacu te!" za muskarce

Meni je bilo svojevremeno s jednim.. on meni "vidimo se" ja njemu "cujemo se".. dok nije skapirao..

"Zvacu te" kazem kad imam nameru da pozovem nekog meni dragog (pol nebitan), ali nisam sigurna kada ce to biti, osim ukoliko uz zvacu te ne ide jos nesto u smislu vremenske konkretizacije.
Kad nemam nameru ni da zovem ni da se vidim, iz razloga kurtoazije, kazem "cujemo se, pa se vidimo", imala nemala broj.. to kad sretnem nekog poznanika itd..

U musko-zenskim odnosima nije mi se desavalo da kazu zvacu te, pa da ne pozovu. Iako mi to ovako sa strane deluje kao otkac. Inace, ja to ne govorim.
 
... u poslednje vreme sam uzasan baksuz i par tipova mi je u kratkom vremenskom razmaku reklo da ce me zvati. ono, nisam u depresiji jer znam da nisam gabor i svesna sam svojih kvaliteta. a ti tipovi su mi manje vise ok ortaci.
posto je jedna mja drugarica bas bliska sa mojim bivsim deckom koji mi je inace dobar prijatelj, posle njegove recenice sam je pitala sta mu to u stvari znaci i ona mi je rekla dve opcije:
1) mozda ce zeleti da te zove ali te nece zvati
2) mozda ce te zvati / i onda sam se ja iz zafrkavanja ubacila sa komentarom "... ali to nece zeleti..." ;P /.
u svakom slucaju, svesna sam da su u guzvi i da imaju puno obaveza, ali da li ipak postoji neka forica na koju ce to "zvacu te" znaciti da ce stvarno da me zove, a ne da bi zeleo da me zove...?
hvala!

Samo budi strpljiva, zvace te, desetak godina manje, vise, caskom to proleti. :)
 

Back
Top