ZLOUPOTREBA !

zamislite vi se grubo nasalite da ste trudni chova poveruje i bez vaseg pitanja ode i kupi krevetac za bebu,dset kila pelena i 25 zvecki :))))
i vi mu kazete da ste se salile ..sala mla oxoxoxoxo
 
Ah, ne bi mi uspela ta sala, pukla bih od smeha cim pocnem da izgovaram da sam trudna.
Surovo to, ako se covek obraduje, pa kupi tu pustu kolevku i pelene i zove buducu srecnu babu i dedu... a ja ga posle razocaram i kazem - puc, sve je bila sala. No no, to se ne radi.
 
zene jeste li ikad zloupotrebljavali cinjenicu da mozete da zatrudnite u cilju da partnera dovedete u stanje straha ili neceg slicnog A ?:per:
jok ja sam tc tc tc... strasne ste :lol:
jesam
kao mlada sam stalno plasila svoje partnere strasnom cinjenicom da od sexa moze da se zatrudni i tim strahom ih vrlo lako nagovarala da stave kondom, sto je svojevrsni cin manipulacije i zloupotrebe fragilnih muskih bica, za koje je opste poznato da im je prirodno urodjeno da se eksaju bez kondoma, ne bi li time svoje fenomenalne gene prosirili unaokolo
 
zene jeste li ikad zloupotrebljavali cinjenicu da mozete da zatrudnite u cilju da partnera dovedete u stanje straha ili neceg slicnog A ?:per:
jok ja sam tc tc tc... strasne ste :lol:

Ma, jes` ti normalan.. Pa, se to desi, kao "zuti katron" od onog odGore i puf...
Ne zezam se sa tim stvarima...nikada..
Mada, ima ona stara..Ako hoses da budes sigurna s kim si, reci mu da si trudna.. ;)
 
jesam
kao mlada sam stalno plasila svoje partnere strasnom cinjenicom da od sexa moze da se zatrudni i tim strahom ih vrlo lako nagovarala da stave kondom, sto je svojevrsni cin manipulacije i zloupotrebe fragilnih muskih bica, za koje je opste poznato da im je prirodno urodjeno da se eksaju bez kondoma, ne bi li time svoje fenomenalne gene prosirili unaokolo

nisi ti bas najbolje razumela ovu prichu ili nisi htela a to jos gore kukuleleee :mrgreen:
 
nisi ti bas najbolje razumela ovu prichu ili nisi htela a to jos gore kukuleleee :mrgreen:
pa, hajde, cakani, pomozi mi da razumem
stanje straha u koje dovodimo partnera cinjenicom da mozemo da zatrudnimo?
jesi mislio da li smo ih plasile "laznim trudnocama"? ili, ono "nemoj sad, plodni su mi dani?"
sta si pametno hteo da pitas ovom temom, a niko od nas da ukapira? :lol:
 
pa, hajde, cakani, pomozi mi da razumem
stanje straha u koje dovodimo partnera cinjenicom da mozemo da zatrudnimo?
jesi mislio da li smo ih plasile "laznim trudnocama"? ili, ono "nemoj sad, plodni su mi dani?"
sta si pametno hteo da pitas ovom temom, a niko od nas da ukapira? :lol:

tebi se na samo jedan nachin moze pomoci ... pameti sto imas imas dosta ti je :mrgreen:
 

Back
Top