Zloćko

Ne lozim se na to. Nisam mazohista.
Uopste ne volim kada ne znam na cemu sam...igrice...toplo-hladno...ako krene tako,moja reakcija uvek na kraju bude-hladno,bez obzira na to koliko sam na pocetku bila zagrejana.
Volim emotivno stabilne osobe.

ma nije stvar u mazohizmu, nego u provokaciji koja ide do određene mere, a granica je tamo gde drugome to ne više ne prija
 
pa postoje i ljudi koji se bas ne pale na takvu zivost..zlocestosti...uopste mi ne treba neko sa kim cu da se podhebavam i nadhebavam i da se pitam d ali je bilo beningno ili nije....ok sukob misljenja....to s epodrazumeva jer ne moze da se o istoj stvari i isto misli...al ako mislis na nesto sto te stalno cima i da stalno moras da se pitash nesto .....neka hvala....i ne slazem se sa konstatcijom ebes zenu koja nije lepa i prokleta....koliko bi onda zena na ovom svetu bilo bez partnera jer ne bi zadovoljila neki od tih kriterijuma

:ok: :worth: Stvarno ću te poljubiti "tetka". :) :cmok:
 
Ne lozim se na to. Nisam mazohista.
Uopste ne volim kada ne znam na cemu sam...igrice...toplo-hladno...ako krene tako,moja reakcija uvek na kraju bude-hladno,bez obzira na to koliko sam na pocetku bila zagrejana.
Volim emotivno stabilne osobe.

:ok:
Život nam servira toliko sukoba da bi bilo nerazumno želeti ih i sa osobom koju volimo. Neizvesnost pogubno deluje, a ne podsticajno. Sigurnost je podloga koja može omogućiti raznolikost koja je potrebna da bi se veza razvijala. Ne nezrele igrice, nego poverenje, razumevanje, otvorenost...
 
Svi ovako javno, više-manje, volimo da palamudimo kako nam je najbitnije da nam je partner dobra duša i sve nešto u tom fazonu, bla, bla...
A svi istovremeno znamo da nema ništa bez one simpatične i benigne zločestosti kod nje(ga), bez koje ne bi znali da imamo nekog živog pored sebe i koja nas često podseti da smo i sami živi.
Šta je život bez borbe, šta je veza bez podjebavanja i nadjebavanja?

:think:
ne slazem se sa teorijom. podjebavanje i nadjebavanje je za pacenike.
bojevi su za vitezove, prsa u prsa, oci u oci, na visini.
 
ma nije stvar u mazohizmu, nego u provokaciji koja ide do određene mere, a granica je tamo gde drugome to ne više ne prija

Mislim da je ovo sustina tvog uvodnog posta koju su mnogi "promasili". I stavila bi' naglasak na rijec "vise" jer sam ja to upravo tako shvatila - kao nesto sto prija partneru, a ne nesto sto ga baca u neizvjesnost. ;)
 

Back
Top