Злочини без казне

robespjer:
:roll:

Naravno da pricam gluposti. Naravno da Mladic, Karadzic, Arkan, Jovica Stanisic, Milosevic, nisu u to vreme imali nikakve veze sa Srbima koji su odradjivali zlocine po Bosni. Naravno da Sloba nije znao da Srebrenicom haraju Skorpioni i slicna govna. Naravno da su samo Ameri ubice, a da su "Srbi", i ti kao deo tog velicanstvenog naroda savrseni.
Jesu li, "naravno" Alija i Tudjman bili obavesteni sta njihovi rade Srbima u Hrvatskoj i BiH?!
 
robespjer:
:roll:

Naravno da pricam gluposti. Naravno da Mladic, Karadzic, Arkan, Jovica Stanisic, Milosevic, nisu u to vreme imali nikakve veze sa Srbima koji su odradjivali zlocine po Bosni. Naravno da Sloba nije znao da Srebrenicom haraju Skorpioni i slicna govna. Naravno da su samo Ameri ubice, a da su "Srbi", i ti kao deo tog velicanstvenog naroda savrseni.

Znali su sta se desava, jednostavno nisu nasli za shodno da to sprece. Kad vidim sta pisu neki iz Federacije na ovom forumu, ne mogu bas ni da ih krivim

To sto ti imas zelju da sebe i svoj narod posipas kofom gowana, ne znaci da nekome drugom mozes da natovaris osecaj kolektivne krivice.
 
dr.koki:
Imam ja svoj Identitet ali ne lici na Ruski niti na Srpski vec na Americki.
A zivo me interesuje kakvi su to Rusi prema nama i kada su nam pomogli oni u stvari. Posto koliko znam oni uvek pricaju o tome da ce da nam pomognu pa onda celo bombardovanje gledaju kao poslednje p.... Ah u stvari pomogli su nam, ona Ruska krstarica sto je trebala da dodje da nam pomogne protiv Amerikanaca.... Secate li se? E pa svi mornari sa nje su slozno pocepali postere Coca Cola i bacili u more.
Izvini, ali ti ne znaš istoriju.
I mene sad mnogo mrzi da ponavljam neke stvari koje sam napisala milion puta do sad.
Imaš Američki identitet? Vidi, po svemu sudeći ti si kao magare u magli. Ali mene to ne čudi, danas je Srbija puna takvih, jer je izmedju ostalog i to bio jedan od ciljeva zapadnjaka- da nam zatru identitet, pa će nas lakše porobiti. Zato je i smišljena ideja komunizma...
I još nešto, tvoj identitet nikako ne može da bude Američki...ali to je već neka druga priča, priča o tome kako se formira identitet kod čoveka.
 

Back
Top