Злочини без казне

ljuta_mamba:
nit su dobri u tome...niti to rade kako treba.......vidis kako su nemci naucili lekciju...doduse iz dva obaranja,ali evo iz treceg poloizise :):)

lepo daju lovu na zajam,a ti posle vracaj,ako nemas...zna se,daj ovamo jednu fabriku,po razumnoj ceni ;)
i tako...dok ne bude ta drzava u situaciji da ko narkoman prodaje iz kuce sta stigne..."po razumnim cenama"........evo ja znam jednu;)
ma i jos jednu kad bolje razmislim,odmah pored te ;)
Nisu dobri? :shock: Ko ima najbolju vojsku,ko ima najvece prihode od ratovanja?
Imaju najvece standarde a ti kazes da nisu dobri u tome..... :confused:
 
viva las vegasos:
..grijesis..mada ja tvoje misljenje postivam....musilci imaju i duzu tradiciju i "naciju"...ameri postoje 200tinjak g..od koga i na cemu su nastali ..vjerovatno znas...Muslici i njihovi zakoni..malo duze....MORAl=..čast,poštenje..tko je od njih "dvoje" posteniji ili ima vise casti...mislim da ameri tu gube u startu...tocak civilizacije..okrecu ga svi pomalo neki vise neki manje...
Postoje samo 200 godina a gledaj sta su napravili,pa zar to nije za postovanje i divljenje?
Moral je ipak relativan pojam....bas zato sto su stari narod ti muslimani imaju zadatak da guraju napred tocak civilizacije,a oni to ne cine....
Na kraju krajeva ko pobedi taj je ipak pobednik,zar ne?
 
volunteer:
Postoje samo 200 godina a gledaj sta su napravili,pa zar to nije za postovanje i divljenje?
Moral je ipak relativan pojam....bas zato sto su stari narod ti muslimani imaju zadatak da guraju napred tocak civilizacije,a oni to ne cine....
Na kraju krajeva ko pobedi taj je ipak pobednik,zar ne?
Uh, logike...znaci li to da je Bin Laden (ukoliko je on) pobedio amerikance time sto je za jedan dan pobio vise ljudi na njihovoj teritoriji nego oni za sve vreme ratovanja u Avganistanu??Mislim, ako cemo da gledamo rezultat prve cetvrtine..;)
 
volunteer:
Nisu dobri? :shock: Ko ima najbolju vojsku,ko ima najvece prihode od ratovanja?
Imaju najvece standarde a ti kazes da nisu dobri u tome..... :confused:


u tome i jeste poenta druze...21. vek je,neradi se nista vise vojskom,sad lova vrti;)

znas onu cuvenu...tko se maca laca....ili njegosevu....kome zakon u topuzu lezi...tragovi mu smrde necovjestvom.

nece jos dugo moci da siluju po svetu,kad tad ce im neko stati na put
 
ljuta_mamba:
u tome i jeste poenta druze...21. vek je,neradi se nista vise vojskom,sad lova vrti;)

znas onu cuvenu...tko se maca laca....ili njegosevu....kome zakon u topuzu lezi...tragovi mu smrde necovjestvom.

nece jos dugo moci da siluju po svetu,kad tad ce im neko stati na put
....ovo je istina....samo ako oni štafetu predaju malim zutima....zavrsili smo svi karijeru....
 
ljuta_mamba:
ma jok,zuti su miroljubivi,sa muslimanima ce da se zakrve,oboje su dovoljno glupi da veruju u govor oruzja
.....ja opet mislim da su mali zuti najkrvozedniji....muslici su sirovine..furaju se na vjeru na imaginarno..ovi(zuti) su poceli petljati s tehnikom...vidis da neovisno o svima salju svoje petarde u svemir i svoje satelite samo za sebe imaju..kuzis....
 
viva las vegasos:
.....ja opet mislim da su mali zuti najkrvozedniji....muslici su sirovine..furaju se na vjeru na imaginarno..ovi(zuti) su poceli petljati s tehnikom...vidis da neovisno o svima salju svoje petarde u svemir i svoje satelite samo za sebe imaju..kuzis....


pa za razliku od onih kojima se kalasnjikov nalazi i na zastavama,smatraju ga najmocnijim oruzjem od vremena jatagana.....zutici imaju jedine prave i realne sanse da pruze otpor americi

ali vidi,ja mislim da amerika nece puci od spoljnjeg neprijatelja,nece niko smneti njih otvoreno a napadne....vec ce je unistiti unutarnja ekonomija
 
ljuta_mamba:
pa za razliku od onih kojima se kalasnjikov nalazi i na zastavama,smatraju ga najmocnijim oruzjem od vremena jatagana.....zutici imaju jedine prave i realne sanse da pruze otpor americi

ali vidi,ja mislim da amerika nece puci od spoljnjeg neprijatelja,nece niko smneti njih otvoreno a napadne....vec ce je unistiti unutarnja ekonomija
..mislim da je pocetak kraja..kad kod amera bude crnac president...s ovim se slazem da ce dozivjeti imploziju...
 
Najinteresantnije je kad goveda krenu da pricaju o nekakvim zlocinima a sami brane zlocince i zlocine velicaju.

Skandalozno je kakvi se sve devijantni likovi nalaze medju marincima u Iraku. Naravno, radi se o ubedljivoj manjini, koja je ipak dovoljno da sve americke vojnike oznaci mastilom. Ono sto je kljucno u svemu tome je da ti koji prave incidente nemaju saglasnost od svojih staresina, a narocito nemaju saglasnost zemlje iz koje dolaze.

Kad radikal prica o Amerikancima u Iraku on pre svega zeli da opravda Srebrenicu, ali sve su to jalovi pokusaji, jer iza zlocina u Bosni je stajao citav drzavni aparat Srbije.
 
robespjer:
Najinteresantnije je kad goveda krenu da pricaju o nekakvim zlocinima a sami brane zlocince i zlocine velicaju.

Skandalozno je kakvi se sve devijantni likovi nalaze medju marincima u Iraku. Naravno, radi se o ubedljivoj manjini, koja je ipak dovoljno da sve americke vojnike oznaci mastilom. Ono sto je kljucno u svemu tome je da ti koji prave incidente nemaju saglasnost od svojih staresina, a narocito nemaju saglasnost zemlje iz koje dolaze.

Kad radikal prica o Amerikancima u Iraku on pre svega zeli da opravda Srebrenicu, ali sve su to jalovi pokusaji, jer iza zlocina u Bosni je stajao citav drzavni aparat Srbije.
Pričaš gluposti.Niko iz Srbije nije stajao iza bilo kog zločina u Bosni.Što se Amera tiče,njihovi oficiri su obučeni da maltretiraju i ubijaju druge.Šta oni imaju da traže u Iraku? :roll:
 
A zivo me interesuje sta su "braca rusi", koji imaju ogromnu istoriju i moral, radili po istocnoj evropi?
Ali evo jedno lepo pitanje:
Juzna koreja je pod kontrolom zle Amerike, Severna pod kontrolom blagoslovene Rusije i postene Kine(moze i obrnuto). Gde se bolje zivi, u Severnoj ili Juznoj?
 
dr.koki:
A zivo me interesuje sta su "braca rusi", koji imaju ogromnu istoriju i moral, radili po istocnoj evropi?
Ali evo jedno lepo pitanje:
Juzna koreja je pod kontrolom zle Amerike, Severna pod kontrolom blagoslovene Rusije i postene Kine(moze i obrnuto). Gde se bolje zivi, u Severnoj ili Juznoj?
A sad ja tebe da pitam, kakve veze imaju Sev. i Juž. Koreja sa nama?
 
dr.koki:
Pa posto se Rusi stalno velicaju kao dobri a Ameri kao losi onda moram da dam primer istocne evrope tokom hladnog rata i S. i J. Koreje.
Nas treba da zanima kakvi su Rusi, a kakvi Amerikanci prema nama.Tamo gde je interes umešan nema zaključivanja po analogiji. Impreijalističkoj sili kakva je Rusija ili Amerika negde odgovara jedno, a negde drugo. Mislim da je i vrabcima na grani jasno u šta hoće zapadnjaci da nas pretvore. I niko ne pričao o Rusima kao isključivo dobrim, ali Rusima nije interes da nas ''cepaju'', znači pod njima dobijamo mogućnost da sačuvamo identitet.
Ja želim sa sačuvam svoj. A ti svoj? Imaš li ga uopšte?
 
sevilja:
Nas treba da zanima kakvi su Rusi, a kakvi Amerikanci prema nama.Tamo gde je interes umešan nema zaključivanja po analogiji. Impreijalističkoj sili kakva je Rusija ili Amerika negde odgovara jedno, a negde drugo. Mislim da je i vrabcima na grani jasno u šta hoće zapadnjaci da nas pretvore. I niko ne pričao o Rusima kao isključivo dobrim, ali Rusima nije interes da nas ''cepaju'', znači pod njima dobijamo mogućnost da sačuvamo identitet.
Ja želim sa sačuvam svoj. A ti svoj? Imaš li ga uopšte?
E,to ti je budući kolega. :roll: Zato ja,kad vidim muškarca u belom mantilu razmišljam da pređem na drugu stranu ulice. 8-)
 
sevilja:
Nas treba da zanima kakvi su Rusi, a kakvi Amerikanci prema nama.Tamo gde je interes umešan nema zaključivanja po analogiji. Impreijalističkoj sili kakva je Rusija ili Amerika negde odgovara jedno, a negde drugo. Mislim da je i vrabcima na grani jasno u šta hoće zapadnjaci da nas pretvore. I niko ne pričao o Rusima kao isključivo dobrim, ali Rusima nije interes da nas ''cepaju'', znači pod njima dobijamo mogućnost da sačuvamo identitet.
Ja želim sa sačuvam svoj. A ti svoj? Imaš li ga uopšte?

Imam ja svoj Identitet ali ne lici na Ruski niti na Srpski vec na Americki.
A zivo me interesuje kakvi su to Rusi prema nama i kada su nam pomogli oni u stvari. Posto koliko znam oni uvek pricaju o tome da ce da nam pomognu pa onda celo bombardovanje gledaju kao poslednje p.... Ah u stvari pomogli su nam, ona Ruska krstarica sto je trebala da dodje da nam pomogne protiv Amerikanaca.... Secate li se? E pa svi mornari sa nje su slozno pocepali postere Coca Cola i bacili u more.
 
Karlito Brigante:
Pričaš gluposti.Niko iz Srbije nije stajao iza bilo kog zločina u Bosni.Što se Amera tiče,njihovi oficiri su obučeni da maltretiraju i ubijaju druge.Šta oni imaju da traže u Iraku? :roll:

:roll:

Naravno da pricam gluposti. Naravno da Mladic, Karadzic, Arkan, Jovica Stanisic, Milosevic, nisu u to vreme imali nikakve veze sa Srbima koji su odradjivali zlocine po Bosni. Naravno da Sloba nije znao da Srebrenicom haraju Skorpioni i slicna govna. Naravno da su samo Ameri ubice, a da su "Srbi", i ti kao deo tog velicanstvenog naroda savrseni.
 

Back
Top