Zlatna ribica ili aladinova lampa

Yes, to you.
M_Lara_Croft_Tomb_Raider_2001_230420080323495.jpg
 
Uh sto smo opasni...

Mislim to se koristi kad neko baronise do daske, i celo drustvo to zna, nakon izgovaranja gorenavedene recenice, najcesce nastaje opsti tajac i nepprijatna tisinja, pracena baronovim/baronesinim crvenjenjem od srama ili besa... Prosto vrhunac ironije i civilizovanog razgovora... Lingvisticko-slengovska bombona... visnjica na slag na tortu...
 
Mislim to se koristi kad neko baronise do daske, i celo drustvo to zna, nakon izgovaranja gorenavedene recenice, najcesce nastaje opsti tajac i nepprijatna tisinja, pracena baronovim/baronesinim crvenjenjem od srama ili besa... Prosto vrhunac ironije i civilizovanog razgovora... Lingvisticko-slengovska bombona... visnjica na slag na tortu...
Mislim da je u slučaju neko proseravanja bolja varijanta - izvini, mi već imamo bojler.
 
Ne znam za tebe, ali ja NE bih voljela da zivim stotinama-hiljadama godina bez ikoga.

ono sto je pisac (tj. ja hteo reci) jeste da je tvoja izjava da bi volela ziveti sama bez igde ikoga godinama itd notorna glupost koja ima veze s mozgom isto koliko i ideja da mrmoti u planini zavijaju Milka cokolade... isto kao i doticni koji je hteo biti besmrtan i ziveti do kraja sveta i veka, samo sto je ovo jos gluplje!

E pa postovani gospodine pisce, od svetlosti svece vam je vid otisao malo u stranu...
 

Back
Top