zivot - vise od price

codemaker:
Gazda Boro, moze li sobica 2 x 1.5 ?
Student, slabog imovnog stanja, al' mogu da cepam drva i nosim burek ujutro? Placam redovno i necu praviti probleme?
Zovem se Gavra i redovno se kupam i secem nokte.
Eno, ona mala sobica je sasvim ok za mene - moze li?
Sta kazes ti, majka Olga, nagovori tog tvog... :shock:

OK matori, dobio si sobu. Ako budes pravio sranja ima da s tobom okrecim sobu. Kes da si doneo na vreme, tj. nema zavlacenja. Ruke i oci dalje od moje zene i cerke. Mojne da te sanjam! A sad, unesi svoje krpice!
 
Hey ljudi, pa gde ste?
Evo mene, stigla napokon, trebalo mi je 3 dana samo da se raspakujem...

E, svima sam vam kupila ponesto, navraticu sutra do vas da vam podelim sve to, i da vas malo vidi, nemate pojma kako ste mi nedostajali ovih dana....
Sutra vodim sve cure na kafu, moze?

Vidimo se!!!

BUBA
 
Sram te bilo,kevo...ne znash koliko ti najstarija kcer ima godina...28...Ajmo na,...ma ne,to sam vec gledala.Kad nas vodish i gde?Shta cemo gledati?Ej,kevo,nemo samo da me smore klinci,ako idemo svi!I ovako sam slaba sa zivcima..
 
Pa da, nisam ni sumnjala da mi je cerka tako pametna...

Pa na koga je, nije ni cudo...mislim sigurno nije na oca...

Gledamo film po tvom izboru PILE MAMINO!

A klinci, ne brini nece, da vidis kako sam ih postrojila prosli put...
 
Kevo,biraj ti sada,...ajde bash neki put te tvoje filmove da gledamo...A shta,cale ne ide?A tetka?Mada znash,nisam gledala 'Blade 3',ajmo na to?
E i da znash,ostala sam bez kinte,moze neka pozajmica dok ne stigne platica,moooolliiiiim teee,mamice! :lol: :P
 
Upravo sam se vratila iz Pariza, a ti mi trazis pare...c,c,c...

Kol'ko ti treba? 5,000, jel ok?

Bjde idemo na Blade...Sutra u 8, moze?
Tetka nece da ide, ne ustaje iz kreveta tri dana, bolesna je...

p.s. Tvoj cale ne zivi sa nama, ja sam sretno razvedena zena vec dugi niz godina... :lol: :lol: :lol:
 
nina_gov:
Upravo sam se vratila iz Pariza, a ti mi trazis pare...c,c,c...

Kol'ko ti treba? 5,000, jel ok?

Bjde idemo na Blade...Sutra u 8, moze?
Tetka nece da ide, ne ustaje iz kreveta tri dana, bolesna je...

p.s. Tvoj cale ne zivi sa nama, ja sam sretno razvedena zena vec dugi niz godina... :lol: :lol: :lol:

kevoooo, zar si zaboravila koliko mi se smucio blejd?
fuj, fuj, fuj :oops: :oops:
 

Back
Top