zivot - vise od price

Dora ima 18 god, smislite u koju skolu ide...mozda gimn, ipak je ona dobro dete...

sto se sincica tice, on bi trebao da ima oko 6, i da bude puno pametniji i pronicljiviji, nego sto se predstavlja

ne prica mnogo, i svi ga smatraaju za sramezljivo dete, ali on samo skuplja mudrosti, i cake, koje pametno zna da iskoristi kada za to dodje vreme, narocito protiv sestara, ali da roditelji to ne znaju

jednom recju - ucene - male tajne velikih majstora
 
hm.....,tata?Ajd da se pokusam zamisliti u toj ulozi... :lol:

Dakle...., Boro, jako dobrog izgleda iako imam 45 godina. Delujem pomalo neozbiljno. Srednje zainteresovan za svet oko mene, vise volim da zivim u svom malom svetu. ..... Mrzim svoj posao ali ipak dobra kinta pa mora da se radi (ma zena trosi ko luda... :lol: )! Volim decu i rado s njima malo cavrljam. Umem da budem malo gnjavator ka su cerke u pitanju, onako, pazljiv i brizan tata! :lol: ....
--------------------------------------
Joj, sad ne mogu bas nesto da se umislim... ali valjda mogu da zadovoljim kriterium price..
 
Moze, prolazi super

E, sad kad imamo sve glavne likove mozemo da postavimo pricu...

ocekujem da ce neko iz porodica da zapocne, ja sam ipak familija...

Naravno, treba namjos likova:
-celi komsiluk
-familija
-frendovi
-kumovi
-ljubavnici
-itd, itd
 
Nema poruka sa pocetka price. Izbrisane su dve stranice, ali nije vazno, imas tu opise svih likova...uglavnom..mozes se ukljuciti u pricu...

Hey, macko, gde si ti/
Jel tu stara?Daj mi je malo na fontele.
E, sejo, sta ima?Sta se radi?
Kako Denis, jel se oporavio od onog pada?
Ovako, zovem samo da ti kazem da veceras putujem...
Idem sa Isidorom i Jelenom u Pariz za vikend.
Putujemo veceras u 11:30, idemo avionom, naravno.
Javicu ti se sutra ujutru, vazi?
Ajde ljubim vas sve....
Cao!
 
Evo...ja cu biti tetkina cerka...moze?Zovem se Mona,prezivela sam sito i resheto,osnovna-vukovac,ali posle problemi dok nisam zavrshila vishu,pa posle raznih rehabilitacija od zivota,mislim da najbolje kapiram celu situaciju...Obozavam da se gnjavim sa Denisom,da se igramo veshtice,jurimo se itd.,sa starijom komuniciram o sveu,ali oprezno...pa ne mora ona da zna bash sve,a mladju nadgledam da se ne zezne u nekom koraku....Obozavam kevu,kao drugarice smo,delimo odecu poshto smo iste gradje(a i mlada me je rodila)...Imam mladjeg brata koji je hiperaktivan(Denis je povukao na njega),slabo komuniciramo,..samo cao-cao...I on je proshao ulichnu shkolu,pa se zato i ne varimo i nije pametno da budemo u istoj prostoriji duze od 1h,...to je onda kao "Boj na Kosovu"!!..

Chek da pitam mamu neshto pa cu nastaviti...(tetka Bubu) :lol:
 
nina_gov:
Nema poruka sa pocetka price. Izbrisane su dve stranice, ali nije vazno, imas tu opise svih likova...uglavnom..mozes se ukljuciti u pricu...

Hey, macko, gde si ti/
Jel tu stara?Daj mi je malo na fontele.
E, sejo, sta ima?Sta se radi?
Kako Denis, jel se oporavio od onog pada?
Ovako, zovem samo da ti kazem da veceras putujem...
Idem sa Isidorom i Jelenom u Pariz za vikend.
Putujemo veceras u 11:30, idemo avionom, naravno.
Javicu ti se sutra ujutru, vazi?
Ajde ljubim vas sve....
Cao!

Kevo,...jel mogu da se zovem Mona??Nekako mi blize dushi to ime :)
 
Sanha:
nina_gov:
Nema poruka sa pocetka price. Izbrisane su dve stranice, ali nije vazno, imas tu opise svih likova...uglavnom..mozes se ukljuciti u pricu...

Hey, macko, gde si ti/
Jel tu stara?Daj mi je malo na fontele.
E, sejo, sta ima?Sta se radi?
Kako Denis, jel se oporavio od onog pada?
Ovako, zovem samo da ti kazem da veceras putujem...
Idem sa Isidorom i Jelenom u Pariz za vikend.
Putujemo veceras u 11:30, idemo avionom, naravno.
Javicu ti se sutra ujutru, vazi?
Ajde ljubim vas sve....
Cao!

I da...mislila sam da imash sina,..tj. mog brata,...koji je godinu i po dana mladji....tako je kod mene(stvarno)pa mogu da se uzivim :wink:

Kevo,...jel mogu da se zovem Mona??Nekako mi blize dushi to ime :)
 
Gazda Boro, moze li sobica 2 x 1.5 ?
Student, slabog imovnog stanja, al' mogu da cepam drva i nosim burek ujutro? Placam redovno i necu praviti probleme?
Zovem se Gavra i redovno se kupam i secem nokte.
Eno, ona mala sobica je sasvim ok za mene - moze li?
Sta kazes ti, majka Olga, nagovori tog tvog... :shock:
 
beogradska do moga sa sve monom aj, al denis..i ono stara, il su bosanci il neki iz hrvatske

evo ja cu da vam chistim stepenishte zovem se matilda i zhivim u centru grada u garsonjeri koja nema prozor i koja loshe zaptiva imala sam cerku koja je poginula sa 17 godina
ima prozor ali loshe zaptiva
medjutim mislim da bi frp bio bolja varijanta samo nisam bash nacisto potpuno ako to ide. potrebno je bacati kockicu.
 

Back
Top