Zivot bez sex-a iz muskog ugla

Nije mi ni jasno kako ne razlikuju 1 i 4 iz tvog posta, tj kako je isto ako se plati prostitutka i ima se sa nekim kombinacija.

Ovo drugo je stvar ličnog uživanja, odabira obe osobe, a ono prvo je plaćanje usluga, tj jedna osoba to radi radi novca, nemaš pojima da li joj se dopadaš ili ne.
 
Koja je razlika ako ti je koleginica, komšinica, neko poznatiji? Ako taj već ima nekog, niko se ne krije.
To što joj kao znaš ime i prezime i poznaješ površno nešto menja?
Moralno prihvatljivo jeste i jedno i drugo.

Ali meni lično to samo sex bez ičega ne znam kako i koliko bi funkcionisalo i da li bi me uopšte zadovoljavalo ili bi imao neki bljak osećaj i u jednom i u drugom slučaju.
Mora malo i nekog upoznavanja, intimiziranja... Bar kod mene je tako.
 
Nego, što se prvog posta tiče, tj teme, nije mi jasno zašto muškarac gleda na sve tako fatalistički. Završio dugu vezu, kaže pošto živi u malom mestu nema šanse da ima nekog s kim će se viđati za sex. Kao da živi negde u 18 veku bez interneta i kao da ne može naći neku osobu iz drugog mesta koja takođe želi malo pažnje i nežnosti i sexa itd.. Ode par puta mesečno i ima to što misli da ne može da ima. Rekla bih da se radi o izgovorima.
 
Moralno prihvatljivo jeste i jedno i drugo.

Ali meni lično to samo sex bez ičega ne znam kako i koliko bi funkcionisalo i da li bi me uopšte zadovoljavalo ili bi imao neki bljak osećaj i u jednom i u drugom slučaju.
Mora malo i nekog upoznavanja, intimiziranja... Bar kod mene je tako.
To razumem. Ali onda nisi za kombinacije.
Ako želiš da intimiziraš, pre ili kasnije ćete zanimati da li se kreše sa još nekim. Neće ti biti sve jedno.
 
Nego, što se prvog posta tiče, tj teme, nije mi jasno zašto muškarac gleda na sve tako fatalistički. Završio dugu vezu, kaže pošto živi u malom mestu nema šanse da ima nekog s kim će se viđati za sex. Kao da živi negde u 18 veku bez interneta i kao da ne može naći neku osobu iz drugog mesta koja takođe želi malo pažnje i nežnosti i sexa itd.. Ode par puta mesečno i ima to što misli da ne može da ima. Rekla bih da se radi o izgovorima.
Није то баш тако лако како ти написа.
Мало пажње и нежности и ето одмах секс, не иде баш тако.
 
Није то баш тако лако како ти написа.
Мало пажње и нежности и ето одмах секс, не иде баш тако.
Upravo je tako ako je lik zgodan kako tu stoji.
Ima puno usamljenih žena, udovica, razvedenih, koje su ostale same bez dece.
Ako ne umete toliko njih da priđete, a same postavljaju sebe na aplikacijama za upoznavanje, nije stvar za "teško je", već ne umem.
 
To imaju po 4-5 to je normalno ofc.
Ne mora da bude više njih.

Mislim, ako se želi čista kombinacija koja neće preći u ovo što on želi jednog dana, a to su prijatelji, rodbina, prava veza, onda je najbolje biti sa nekim sa najmanjom količinom informacija. Zaista je to moguće. Da ti se neko dopada, ni previše da patiš, ni premalo da ti ne bude lepo u tome. Da bude lepo to je nužno inače čemu sve. Neko ti je lep, čist, privlačan, ali ne želiš da se vezuješ. ok. Tako možeš da se viđaš neko vreme i samo sa jednom osobom.
 
Zamisli ispusis 10 god veze/braka i kao odes i trazis i jopet.
Kao cek samo da protrljam dupe malo.
Kao da bi bio prvi muškarac koji nakon razvoda počne da švrlja... Obično kažu umorio sam se od veze, sad samo neobavezno.

A i ona negde tamo misli se, da nađem nekoga samo za to.. Nakon razvoda i muke želim samo malo uživanja i ništa drugo.

I mečovali se ;).
 
Kao da bi bio prvi muškarac koji nakon razvoda počne da švrlja... Obično kažu umorio sam se od veze, sad samo neobavezno.

A i ona negde tamo misli se, da nađem nekoga samo za to.. Nakon razvoda i muke želim samo malo uživanja i ništa drugo.

I mečovali se ;).
Зар ти ниси велики противник таквих апликација гдје се може мечовати? 🤣
 
Ma te aplikacije su iritantne. Ok ako si u vecem gradu, otvoris iz radoznalosti ono opa. Mada je bolje povratiti se aktivnostima a ne da blejis izmedju 4x zida i svajpas. Znaci akcijanje, malo na skijanje, malo na jezero, bajsic, skoknes do nekog jevropskog gradica, izlasci, lagano sve, samo vedro i prijatno drustvo i nadje se neko ko uzvrati osmeh.
 
(maznuto sa Reddit-a)

Bez dugog uvoda... Uskoro cu izaci iz duge veze, tj. zivotnog partnerstva od 10+ godina. Bilo je lepo ali je dosao kraj. Rastajemo se ko ljudi. Nisam i necu nikad zamrzeti zene, ali vise ne zelim da imam vezu. Kad pomislim sta me ceka, upoznavanje sa njenim roditeljima, bracom i sestrama, njenim drugaricama, "planovi za buducnost", kenya mi se da izvinete. Iz malog sam mesta tako da "kombinacije" otpadaju, klasicno svalerisanje mi je odvratno, to nisam ja i ne zelim to biti. Obrni, okreni, trabajo manual ili intimno druzenje uz novcanu nadoknadu, da ne budem bas prost. Ako je bas nuzda.

Ono sto me stvarno zanima je uticaj nemanja sexa na mentalno i fizicko zdravlje. Da li pada testosteron, da li se smanjuje misicna masa, depresija, pad imuniteta, itd.

Da budem iskren, pomalo mi je to i izazov, bar na neko vreme. Verujem da ovde mogu dobiti odgovor.
Bez brige, apstinencija ne uzrokuje nikakve ozbiljne posledice, nuspojave su bleja na Krsti i oguljeni prsti hihihi
 
saću da vam darivam jedan esej na ovu temu pisan sopstvenim perom na osnovu ličnog iskustva

638d06cf-41ca-4b20-a25a-6bb417186f4b_text.gif
 

Back
Top