Zivot bez sex-a iz muskog ugla

Mislis da ces da shvatis ako ti objasnim ili ces samo protumaciti dobro to je jedna nebitna nijansa?

Ozbiljno pitam, da li stvarno mislis da kad osoba uleti u takvo misaono okruzenje i dugo je u njemu da moze da vidi razliku u svakodnevnom ponasanju i da joj nije onda sve je to blizu i isto...

Navescu drugi primer...
Kad je osoba emotivno unistena, ta osoba upada u stalne neuroze jer nikako da se odvoji od kruga emocije, logicki zakljucak, navika, okruzenje, odluka, emocije, logicki zakljucak, , navika, , okruzenje...i ako je uhvatis u malo duze mentorisanje na kraju ce sama , zdravologicki zakljuciti da ne moze da se izvuce jer joj se ne napusta ovaj krug....ali bi rado napustila ali uvek ima nesto sto je vec sledeceg trenutka tera da je logicnije i manje kostanje ako se vrati na vec naviknuto i obrazlozeno ili nabedjeno..
 
Mislis da ces da shvatis ako ti objasnim ili ces samo protumaciti dobro to je jedna nebitna nijansa?

Ozbiljno pitam, da li stvarno mislis da kad osoba uleti u takvo misaono okruzenje i dugo je u njemu da moze da vidi razliku u svakodnevnom ponasanju i da joj nije onda sve je to blizu i isto...

Navescu drugi primer...
Kad je osoba emotivno unistena, ta osoba upada u stalne neuroze jer nikako da se odvoji od kruga emocije, logicki zakljucak, navika, okruzenje, odluka, emocije, logicki zakljucak, , navika, , okruzenje...i ako je uhvatis u malo duze mentorisanje na kraju ce sama , zdravologicki zakljuciti da ne moze da se izvuce jer joj se ne napusta ovaj krug....ali bi rado napustila ali uvek ima nesto sto je vec sledeceg trenutka tera da je logicnije i manje kostanje ako se vrati na vec naviknuto i obrazlozeno ili nabedjeno..
Ok možda je to čičkasto...
 
ali bi rado napustila ali uvek ima nesto sto je vec sledeceg trenutka tera da je logicnije i manje kostanje ako se vrati na vec naviknuto i obrazlozeno ili nabedjeno..
Možda si ovde u pravu, ali po mom ličnom mišljenju zavlačenje u mišiju rupu, pod stakleno zvono ili kornjačin oklop ne mora biti toliko loše rešenje pa makar bio najveća moguća čička...

Ono ti to sigurno smatraš ljudskim raspadom i nečim što ti se sviđa, ali se ni pita od gowana ne pravi.
Ne može svako ni da bude srećan!
 
Nije dovoljno biti bez seksa ako i dalje razmisljas o tome i pokusavas naci neku, mastas o nekim zenskim osobama...ili ne daj boze u cijeloj toj muci se zbunis pa se okrenes muskarcima.

Fora je da se skroz otarasis tog razmisljanja i onda postajes pametniji, sposobniji, vidis buducnost...mozes biti naucnik pa promijeniti svijet na neki nacin, kao sto je to uradio recimo Nikola Tesla.

Ovo sa zenama je inace ogromno gubljenje vremena, trosenje silnih kalorija...potraga za nekom savrsenom zenskom, pa osvajanje nje, jao kroz koju muku prolaze muskarci...pa lomljenje srca pa oporavak, pa sta ce reci drugi...pa sve opet dok se razmislja o seksu i pravljenju djece i stvaranju porodice i kupovini stana i auta i servisiranju istog ili opravci pa posao i moguci problemi na poslu.
 
Možda si ovde u pravu, ali po mom ličnom mišljenju zavlačenje u mišiju rupu, pod stakleno zvono ili kornjačin oklop ne mora biti toliko loše rešenje pa makar bio najveća moguća čička...

Ono ti to sigurno smatraš ljudskim raspadom i nečim što ti se sviđa, ali se ni pita od gowana ne pravi.
Ne može svako ni da bude srećan!
Dobro sad si izasao u susret meni i jace nego sto bi bilo potrebno...ali da...
Sitni izbori i kompromisi nekad uvuku osobu u takav zivot.
Da tacno je i da je nekad takav psihologicki sistem odrzivljiviji nego da se cisti naglo ili kod krahova....
Da tacno je i da redovno odrzavanje mentalne higijene donosi vise elana i nekad i izbegavanje uletanja u te meko govance psihologije i zivote.....i da se mnogima cini kao nepotrebno a tesko gubljenje energije i smirenja....
Otud svi lakse zive kao cuti i smrdi nego punim plucima na nivou svog integriteta...

Tacno je i da se covek u sukobu gleda da odmakne na siguricu i tamo ima bazu za reanimaciju ili oporavak ili lecenje pa ponovo na front...
Tacno je i da retko ko smatra da je Djura Jaksic ili Steva Zigon neki pametan mislilac kad je izjavio , ko sam ja da se nazovem gospodarem zenskog srca (misleci na partnerske odnose...tj sve sto imam lepo vec sutra mogu da izgubim jer postoji ili treba da postoji sloboda izbora zivota i za moju voljenu partnerku , tj partnera...., antiposesivni ustav....

Bas naprotiv svaka cickasta osoba i struktura u drustvu ce forsirati upravo posesivni stav, da dobije gain, dobitak koji ovako ne bi mogla da odrzi , zato postoje emotivne ucene, zavlacenje, zastrasivanje, umaranje, smaranje, vampirisanje i milioni slicnih gestova koje prepoznajete a zene to cesto danas promovisu , ne zato sto su zene nego upravo suprotno zato sto cu teske pichokice a vrlo malo ostale zene van vaginalne manipulacije i seksualnog objekta...
Necu da ulazim u istorijat i epigenetiku i rodni arhetip...ali da postoji primer za integritet i kod zena, sigurno da postoji....
Ne u Srbiji sada i ne kod feministkinja i ne kod feminacista, ali postojao je...
 
tj sve sto imam lepo vec sutra mogu da izgubim jer postoji ili treba da postoji sloboda izbora zivota i za moju voljenu partnerku , tj partnera...., antiposesivni ustav....
Ovo razumem, ali nisam siguran da bih mogao kad se umešaju jake emocije!
U redu je pustiti ljubav da ode ako ne želi da bude sa tobom!
Ali biti ovako antiposesivan sa velikim emocijama ja mislim da ne bih mogao!
 
Kod mene je moralna hijerarhija ovakva:

1) Kres šema bez skrivanja - moralno prihvatljivo rešenje
2) Varanje ako neko ima devojku / dečka - moralno neprihvatljivo
3) Varanje ako je neko u braku - još više neprihvatljivo
4) Prostitutke - koje su bile sa ko zna sve sa kim i kakvim. Iz moralnih, higijenskih, zdravstvenih i svakih drugih razloga maximalno neprihvatljivo i odvratno pride. Jedino donekle razumem angažovanje prostitutki kod ljudi koji ne mogu drugačije da nađu sex. Dakle neprivlačni muškarci. Sve ostalo ne podržavam
a šta bi rekao za ono ako se viđaš sa nekim a uopšte se ne poznajete, ne znaš ni da li ima dečka/devojku, vidite se na pola sata, sat i to je sve.
 

Back
Top