Zenski orman:)

Ja sad imam veeeeeeeeeliki ormar. Sesirici, torbice, ves, ves, ves, zimska garderoba odvojena mi je od letnje. Medjutim, posto jos nisam napravila biblioteku, dole su knjige natrpane, bar one neophodne koje sam dovukla, bilo mi glupo vise da stoje po podu. I medvedici vire, samo Dimitrije ima privilegiju da sedi na trosedu. :-)
 
A moj ormar je sasvim neobican jer se sastoji od jedne prostorije koja zvrlji prazna, samo mi je bio gust da je napravimo. Jer ne podnosim delove namestaja koji se prostiru od zida do zida i od poda do plafona. A u njemu samo ono sto neophodno. Garderoba ima svoju funkciju: da me otkrije ako mi je vruce, ili prekrije ako mi je hladno. :) Stvari nosim dok se ne ofucaju, ne izblede ili pocepaju. To vazi i za obucu. I tako nikada nije guzva. :-) Nije mi problem da se pojavljujem u istim kombinacijama. Za mene je to ipak samo garderoba. Bitno mi je da je cista i ispeglana.
Nesto drugo su mi skrinje za ves, carape i marame. A i tu moze svako da zaviri... :lol:
 
evo bash sad gledam.... ne mogu da zakorachim u isti.... uzhas.... od kad ja to nisam sredila... a moram s vremena na vreme da operem stvari iako ih ne nosim..... i da sredim sve... razjebem to brzo... al se ipak bolje osecjam....
i da, ne podnosim da mi neko drugi dira stvari... kakav god da je krsh ja cju srediti ili niko necje.... nekako tako pamtim i shta imam i gde je shta..... a i ne volim....
ebote ladno sam sad skinula selotejp sa doopeta :shock: ni pod mi ne izgleda zdravo..... :?
 
livija:
evo bash sad gledam.... ne mogu da zakorachim u isti.... uzhas.... od kad ja to nisam sredila... a moram s vremena na vreme da operem stvari iako ih ne nosim..... i da sredim sve... razjebem to brzo... al se ipak bolje osecjam....
i da, ne podnosim da mi neko drugi dira stvari... kakav god da je krsh ja cju srediti ili niko necje.... nekako tako pamtim i shta imam i gde je shta..... a i ne volim....
ebote ladno sam sad skinula selotejp sa doopeta :shock: ni pod mi ne izgleda zdravo..... :?
:lol: :lol: :lol:
joj, ti si blesava...
 
... jao, trudim se da mi likovi iz kancelarije ne skontaju kako se smejem...
ma, ja sam po prirodi isto "haotična", ali je moj momak, s kim živim, vrlo uredan, pa zbog njega ne mogu da budem neuredna. inače, ko zna, možda bih i ja skidala selotojp sa doopeta... neću ni da zamislim koliko bi stan mogao da bude neuredan... :lol:
 
Niko mi ne zaviruje u orman a da zaviri mislio bi da tu ima svega i previse.Prevario bi se jer ja u svakom trenutku mogu samo trecinu toga da koristim.Posto meni tezina otkako znam za sebe u godini varira oko 7 kg garderoba mi se deli na onu koja mi je trenutno presiroka,na onu koju sad nosim i na onu u koju cu se moci uvuci za mesec dana. :lol: :lol: :lol:
 
Imam nacina ali nije za preporuku,nit je pohvalno ni zdravo a delila sam i ja pre i liferovala ali sam precesto morala opet da kupujem sve nanovo pa to vise ne radim.A i luda sam kad mi se svidi nesto,kupim ja to iako je 2 broja manje a nema drugog.Drugarica me pita sto bacam pare kad ne mogu da stanem u to.Ma bice mi taman za 3 meseca i bude.
 
KOCKARKA:
Imam nacina ali nije za preporuku,nit je pohvalno ni zdravo a delila sam i ja pre i liferovala ali sam precesto morala opet da kupujem sve nanovo pa to vise ne radim.A i luda sam kad mi se svidi nesto,kupim ja to iako je 2 broja manje a nema drugog.Drugarica me pita sto bacam pare kad ne mogu da stanem u to.Ma bice mi taman za 3 meseca i bude.
Sta je to tako strasno da nije za preporuku? Ja obicno kupujem tesne cipele ali tu dijeta ne pomaze ;)))))
 
Pa posto sam kampanjac ima perioda kad se ubijam od posla,puno pesacim itd. Onda jedem jednom dnevno i pazim da to bude zdrava hrana bez masnoca,pijem povecane doze vitamina C,kapi od articoke,kapsule jabukovog sirceta,povrce ,voce,izbacim so i preradjevine.Ali kad me uhvati minus period navalim na sve ono sta volim i ulenjim se.Nedisciplinovana pa to ti je...
 
Cuj pa sta je tu nezdravo, ti si dobra?! Unosis i vitamine i voce i povrce, to mu dodje kao bas zdrava ishrana. Ja nasuprot tebi uspevam da ne jedem kad sam u minus fazi onda mi nije ni do cega pa ni do jela i to je totalni strajk gladju, boli glava, boli stomak ;))))) a kad mi je lepo raspistoljim se i naravno kad otvorim orman nemam sta da obucem ;))))))
 
Moji ormani i fioke i sve sto nije na otvorenom je vrlo uredno i cisto... sve ostalo je u haosu

sablaznjavaju me ljudi kojima je sve pod konac, a kada otvore orman sve je u totalnom neredu... ne kapiram
moj orman je trenutno skoro prazan jer se pakujem.... i selim
 
auuuu cega sve ima kod mene u ormaru....kad god nesto hocu da sakrijem ja ga zasuskam u ormar...i zato uvek pazim da mi neko ne njuska po njemu i ne otvara jer sta god da nadje niej ni za cije oci...xaxaxaxaxa
 

Back
Top