Zene tvrde da nije sve u sexu ali...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ih a šta pa fali misionaru
imaš i tu puno varijacija na temu
digneš guzu spustiš guzu nalaktiš se pridigneš se izviješ se pfffff


Ma ovde su na forumu sve veli ebaci i ebacice. I niciji stav i iskustvo ne postuju. Sad novalsta tvrdi da nema zena koje svrsavaju otvorenih ociju?! Pa sigurno sam bar od nje poebo vise riba.I zasto bih lagao za otvorene oci?
I ovde su sve multiorgazmicne ribe a u zivotu pola nih nije videlo ukupno 3 metra kurc.a.
 
Josh jedna tema zasnovana na tvrdnji do koje se doshlo obimnim i tachnim nauchnim radom.
Ubuduche chu takve zakljuchavati, ako autor teme ne mozze da potkrepi nauchno dokazanim argumentima i dokazima tvrdnju koju iznaosi kao "istinu"

Onda idi i vidi sta se desava sa zlezdama kod navale adrenalina i nekih drugih hormona. Mislim, stvarno si nemoguca. Bas ti je grozan nastup. z:lol:
 
Pa pravi, vaginalni u 3,4 talasa kao napad na Perl Harbor. Grcenje materice pa cak i trbusnih misica, mutan pogled, nepovezana prica, bazd iz usta (specifican miris) itd.
Pa ne postoje dzabe teme 'kako provaliti da li zena folira orgazam'. Taj sitni klitoralni muskarac i ne oseti i prepozna ga samo po dahtanju. A za pravi ne moze da te isfolira.

Svaka cast, majstore...:ok:. Mozes i naucni rad da napises z:mrgreen:. Naslov: "Vaginalno orgazmicki talasi po intenzitetu slicni onima nastalim pri ataku na Perl Harbor uz intenzivno grcenje raznih misica, pomucen pogled, baljezganje, obavezan zadah iz zenskih usta, sa specificnim osvrtom na slab klitoralni orgazam i foliranje nas neznih, nejakih, suptilnih, pametnih i pronicljivih muskaraca." :aha: Zovi nas na odbranu doktorske teze jer ovo prevazilazi diplomski i magisterij :per:.
 
Svaka cast, majstore...:ok:. Mozes i naucni rad da napises z:mrgreen:. Naslov: "Vaginalno orgazmicki talasi po intenzitetu slicni onima nastalim pri ataku na Perl Harbor uz intenzivno grcenje raznih misica, pomucen pogled, baljezganje, obavezan zadah iz zenskih usta, sa specificnim osvrtom na slab klitoralni orgazam i foliranje nas neznih, nejakih, suptilnih, pametnih i pronicljivih muskaraca." :aha: Zovi nas na odbranu doktorske teze jer ovo prevazilazi diplomski i magisterij :per:.

Ni ti nemas pravo glasa.Poebo sam sigurno vise riba od tebe. Ti si poebala samo jednu, sebe i to prstom verovatno.
 
Ni ti nemas pravo glasa.Poebo sam sigurno vise riba od tebe. Ti si poebala samo jednu, sebe i to prstom verovatno.

Ох, кад си то све стигао да урадиш од силног форумашења?

И какво је то сад изражавање и зашто?

Си љут на Тању и Новалсту , или на жене уопште?
 
Ni ti nemas pravo glasa.Poebo sam sigurno vise riba od tebe. Ti si poebala samo jednu, sebe i to prstom verovatno.

Cccccc... z:lol:. Izviniiii molim teeee.... Od sad cu tebe da pitam za pravo glasa....:hahaha:. Ne gubi vreme na forumu i praznoj prici o orgazmima vec povecavaj broj tih "riba" kojima...sta ono rece da radis ? ;)

Izvini Pipi... Morala sam malo... :andjeo:. Nix svadja, sto se mene tice :D.
 
Ох, кад си то све стигао да урадиш од силног форумашења?

И какво је то сад изражавање и зашто?

Си љут на Тању и Новалсту , или на жене уопште?


Ja sam ljut na svakog ko se ponasa kao kreten bez potrebe. Ovaj podforum je prepun zena koje su duboko nesrecne i moralno, emotivno i na bilo koji nacin unakazene.Kako da objasnim sto moji postovi volsebno nestaju, sto sa svaka razmena misljenja sa bilo kojom iz ekipe 'ala bih se ebala ali nemam s kim' tumaci kao uvreda pa mi modovi salju kartone, opomene i tako to.
Eto, ne kapiram ni tebe.Koji moj ti ja smetam u zivotu? Zasto bi meni smetalo da neko od muskih kaze da je ebo 500 zena? I sad skocim sa teorijom da je covek lazov.
Zasto bih lagao za bilo sta? Ja nisam na forumu sa pretenzijom da mi se bilo ko divi a kamoli neke moralne i emotivne nakaze. Ovde ima ok ljudi ali ima i stoke nevidjene.
 
Primam izvinjenje al nemoj vise.

Posto je Pipi lepo zamolila za red i mir necu komentarisati gornju recenicu i tvoje tumacenje mog posta z:girl:. Nek' si ti nama ziv i zdrav i na vagi tezak z:kiss:.

No, da se vratim na temu. Ima momenata kada je sex i te kako bitan, ali i onih drugih trenutaka kada to sto je sex boli glava, uveta otpadaju - nedovoljan za stabilnu vezu koja treba da ima svrhu i buducnost... :aha:. Detaljima necu da smaram jer vecina mislim da moze da skapira iz svojih ili tudjih zivotnih prica i jednu i drugu situaciju. Mislim da sex na duze staze, ako iole nesto dugotrajno hocemo sa doticnom osobom, slabo moze da egzistira bez dodatnih elemenata.

U svakom slucaju, orgazme - nemam nista protiv tebe z:lol:.
 
Ja sam ljut na svakog ko se ponasa kao kreten bez potrebe. Ovaj podforum je prepun zena koje su duboko nesrecne i moralno, emotivno i na bilo koji nacin unakazene....Ja nisam na forumu sa pretenzijom da mi se bilo ko divi a kamoli neke moralne i emotivne nakaze. Ovde ima ok ljudi ali ima i stoke nevidjene.

Vredjas, vredjas... z:lol:. Ne znam tacno koga sve, ali onda nemo' da se cudis za opomene i ostalo ;).
 
Ja sam ljut na svakog ko se ponasa kao kreten bez potrebe. Ovaj podforum je prepun zena koje su duboko nesrecne i moralno, emotivno i na bilo koji nacin unakazene.Kako da objasnim sto moji postovi volsebno nestaju, sto sa svaka razmena misljenja sa bilo kojom iz ekipe 'ala bih se ebala ali nemam s kim' tumaci kao uvreda pa mi modovi salju kartone, opomene i tako to.
Eto, ne kapiram ni tebe.Koji moj ti ja smetam u zivotu? Zasto bi meni smetalo da neko od muskih kaze da je ebo 500 zena? I sad skocim sa teorijom da je covek lazov.
Zasto bih lagao za bilo sta? Ja nisam na forumu sa pretenzijom da mi se bilo ko divi a kamoli neke moralne i emotivne nakaze. Ovde ima ok ljudi ali ima i stoke nevidjene.

Аман, не сметаш ми, човече, ценим ако си имао толико жена, али то је твоја ствар!
Што је проблем да приметим нешто?
Не рекох ти да лажеш, него ми симпатично да си на форуму, од толико секса!

О.К. можда одмараш...z;)

Но, о теми:
Није све у сексу, али јесте битно, веома. И за везу, и за брак и за живот уопште.

И може се комбиновати са романтиком, није неодвојиво.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top