Zene na veceri

wet look:
ja lepo sve uvek na licnom primeru :lol: :lol: :lol:
...
i volim opustenu atmosferu,da se smejem i da mi je lepo...uostalom,zar u tome i nije poenta? :roll: :lol:
...Weta stavila guzu u, svoj, profil, dosla i...pokupila vam deckica koji je stavio, valjda svoje, grudi u svoj profil...PRIJATNA VECERA!
P.S. "bes vino...
8)
 
Fujin357:
Recite vi meni kako to da kada izvedem neku "posebnu" curu na veceru one uvek ili nista ne jedu ili im je predjelo/dezert potpuno nesto strano. Kada predlozim da cak i one odluce za vino/koktel one kolutaju ocima i tvrde kako bi bilo bolje naruciti sok (fuj). Bez zablude, to mi se poslednji put dogodilo sa curom od 29 god, i prema tome se to ne moze pripisati sazrelosti. Da li sam ja baksuz ili? Imate li vi takvih iskustava? Da li vi zene volite opustene vecere :?: :?: :?: :idea:

Nisi ti baksuz, nego jos nisi sreo zenu koja voli da uziva u hrani... od predjela do dezerta...polako... zalogaj po zalogaj...gutljaj po gutljaj...al' to mora da traje...a muskarac s kojim se vecera mora da bude inspirativan da bi to trajalo...! :roll:
 
zippy chickelips
E pa nano znas sta, ni ja nisam iz Bg-a, ali sam vidjao Cabernet Sauvignon (nadam se da mislis na Slovenski u drugom slucaju zaboravi) negde samo se trenutno ne mogu setiti gde. Nadam se da cu imati odgovor za tebe uskoro :!:

Dina
Pa da ne mogu da priustim FULL veceru ne bih je valjda ni nudio. U tom slucaju kupujem Vranac Pro Corde (zippy girl ovo uopste nije los izbor)i sam spremam veceru (Uff sto to volim da radim ponekad :D )

Pero kojote
Naravno da je strano i to Francusko. E sad normalno je da se svaciji ukus razlikuje, pa ce i vrhunski somelije mozda gledati na to sa podozrenjem (pa je*em li ga postoji mali milion vrsta). I veruj mi u takvim restoranima ne ides zato sto im "poznajes dusu" vec zbog toga sto oni poznaju tvoju.
Snobizam kazes :?: :D
Najopasnije mi ides na zivce...
Nemoj to vise da radis :!:
 
Fujin357:
Pero kojote
Naravno da je strano i to Francusko. E sad normalno je da se svaciji ukus razlikuje, pa ce i vrhunski somelije mozda gledati na to sa podozrenjem (pa je*em li ga postoji mali milion vrsta). I veruj mi u takvim restoranima ne ides zato sto im "poznajes dusu" vec zbog toga sto oni poznaju tvoju.
Snobizam kazes :?: :D
Najopasnije mi ides na zivce...
Nemoj to vise da radis :!:
...Verujem ti da - u takve restorane ne ides -
P.S. Menjam snobizam u ljakse...
:idea:
 
kojote:
wet look:
ja lepo sve uvek na licnom primeru :lol: :lol: :lol:
...
i volim opustenu atmosferu,da se smejem i da mi je lepo...uostalom,zar u tome i nije poenta? :roll: :lol:
...Weta stavila guzu u, svoj, profil, dosla i...pokupila vam deckica koji je stavio, valjda svoje, grudi u svoj profil...PRIJATNA VECERA!
P.S. "bes vino...
8)


da se razumemo samo
1.Weta svoju guzu ne stavlja nigde :lol: , a slicica u profilu je tamo oooodavno... (jos odkad se zalise pojedini da imam opasne zube :wink: :lol: valjda mi je guza manje opasna :roll: )

2.Weta ne "kupi" nikada nikoga...

3.Weta nema nikakve veze sa deckicima koji stavljaju,valjda,svoje grudi u profile...

4.Weta IMA svog co'eka TO SE ZNA :wink: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
 
Fujin357:
divlja-u-srcu:
Fujin357:
Enlight me moooolllliiiiim te :!: :D

... PA DA TI PUKNE GLAVICA???! :P

"GLAVICA" :lol: to ti je na mestu :!:
Zaboravila si da se tema odnosila na zene a ne devojcice :!: Pa te zbog toga najljubaznije molim da se skines sa ove teme. 8)
Zaboravio si da je ovo podforum SAVREMEN MUSKARAC a ne ti...idi prvo zavrsi skolu, pa se vrati ovde...
:roll:
 
kojote:
chokolada:
jagodica:
kakve su to krive zene? spondiloza
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne znam i ja se pitam! Valjda one sa krivim nogama!
...Nista dok ih ne "ukrotis", jer one po nagonu postaju despoti. Neke su to u najavi. Koga ste pitale vas dve?!
Prva pita mene, druga se pita...a slatke, slatke...prave zdrebice.
Zasluzile ste veceru. Za prave zenke...
8)

e, hvala!
 
kojote:
Fujin357:
divlja-u-srcu:
Fujin357:
Enlight me moooolllliiiiim te :!: :D

... PA DA TI PUKNE GLAVICA???! :P

"GLAVICA" :lol: to ti je na mestu :!:
Zaboravila si da se tema odnosila na zene a ne devojcice :!: Pa te zbog toga najljubaznije molim da se skines sa ove teme. 8)
Zaboravio si da je ovo podforum SAVREMEN MUSKARAC a ne ti...idi prvo zavrsi skolu, pa se vrati ovde...
:roll:

Dobro kako ti kazes :!: :lol:
Samo ne razumem kako ti dostojanstvo dozvoljava da se prepucavas sa nekim "seljakom", "nesavremenim" i "neobrazovanim" likom posle detaljne provere njegove slike. :? :lol: :lol: :lol:
Kome se ti uopste dokazujes kada te niko ovde ne poznaje :?:
Ako ti je potrebno priznanje, posle sve te euforije i degradiranja onda si ga vec dobio od "divlja u srcu" :!: :arrow: SMEKER SI SVETSKI
Ajd sad do DSDS-a na stimulaciju, pa onda do WC-a na praznjenje, pa se tek tada javi ukoliko imas nesto zanimljivo da napomenes. :wink:
A ako si neki derpe onda okreni stolicu naopacke i pomisli 4 puta na mene :!: :twisted: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top