Žene "otkidaju" na mišiće ovog muškarca

Ne mogu ti opisati koliko sam sretan što si moderatorica pa si imala sreću vidjeti moj obrisani upis koji je krasio drugu stranicu teme.

:heart2::heart2::heart2:

Ne listam temu

🤷🏻‍♀️

IMG_8500.jpeg
 
Ajd' da i ja napisem nesto. Izgled koji prikazuje na instagramu nije fizioloski moguce duzi vremenski period odrzavati i pored njegog vidljivog ektomorfnog tipa grade, poput takmicara u raznim disciplinama koji slicno izgledaju na bini za razliku od vansezone.
Da se razumemo ovo je pripremljeno telo za foto seanse sto ne mora da znaci da on ne poseduje "plocice" van nje, ali najverovatnije nisu ovakvog oblika ukljucujuci i struk.
Gledajuci njegove ostale slike primecuje se "nedostatak" simetrije, koju je moguce postici i pored njegovog pomenutog tipa grade koje odlikuje teze "dobijanje, ili nabacivanje" mase.
Kanoni lepote u koje su ukljucene i proporcije su postavljeni jos u antici, kada bismo dali nasumice odabir lepsem polu vise modela velika vecina bi se odlucila za modele koji nalikuju njima.
Predupredio bih kriticare koji ce me optuziti za ljubomoru za kojom nemam potrebu, posto sam visok 193 cm, ne znam zasto je bitna visina, ali sam na forumu procitao da je bitna i pri tezini od 110 kg izgledam sasvim solidno, vitko, neko bi rekao atletski graden uz "plocice", nisam bilder.
A, da ne zaboravim ne vrsim samopromociju i ne dodvoravam se forumasicama sa kojima se najveovatnije u rl-u necu sresti, ipak je ovo forum, a oni su barem u pocetku insistirali na privatnosti do koje je meni stalo.
 

Back
Top