Zena trudna, muskarac vara

pa znam i ja sam bila trudna i osecala sam se vrlo lepom.i nikad nisam razmisljala o tome da l ce da me prevari.jeste da su zene tada osetljivije ali ne mislim da sad to treba bitno da menja.kad bi npr saznala da te je varao pre trudnoce ne bi te pogodilo?a za vreme bi?
 
sixx:
Juce sam imala priliku da upoznam nekoga ( brat od momka ) ko ima zenu, imaju malu cerkicu, i sad zena je opet trudna. DOK tip ima ljubavnicu. Meni je to odvratno! Sta vi mislite o tome? Zanima me i muskarci sta kaze na to? jel smo dosli do toga, da i kada brak valja, i vole se, da muskarci trebaju drzati ljubavnicu?
odakle ti ideja da u tom slucaju brak valja i d ase vole? Mislim da je muzevljevo svrljanje dok je zena trudna i ceka njegovu bebu izdaja najgore vrste
 
jagodica:
pa prevari i ti njega

nadam se da je ovo bila shala... samo budala moze sebe da zadovolji time shto ce od sebe napraviti droljetinu da bi "zaje.bala" majmuna... ona je zaje.bana pa je zaje.bana, ako se tako oseca, to shto ce da ispadne josh veca glupacha nece da zalechi njenu sujetu, a o dushi da ne govorim... jagodice, nadam se da se shalish, u suprotnom...... uzas promiskuiteta...
 
Emily_Bg:
Naravno da je to odvratno-UBITI STOKU,NAJBOLJI JE POSTUPAK U OVAKVOJ SITUACIJI!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ne, ne treba ga ubiti iz cuga .
vec mu samo nagovestiti da nije on jedini koji švrlja , ( nema veze , važno da su deca živa i zdrava )...
a nije istina da su trudnice ružne !
one su najlepše , najhrabrije i najbogatije žene na planeti.
i muž koji ne uživa u takvoj ženi je BUDALA !
 
Hellen:
uzas promiskuiteta :shock:

Марго, да ти Снежна Краљица није неки род? :roll:

jao molim te, ne s.e.eri...
a ti si kao promuskuitetna...
i vrlo te privlaci sex sam po sebi, bez dublje pozadine?
a pogotovo kao nacin osvete?
ako je tako, vrlo sam te pogresno procenila...
iskreno, da li postoji nesto gore od sexa, ma kako dobar bio, posle koga nastupi tisina...
 
SINDI:
Hellen:
uzas promiskuiteta :shock:

Марго, да ти Снежна Краљица није неки род? :roll:

jao molim te, ne s.e.eri... Не с.е.р.е.м!
a ti si kao promuskuitetna... Рекох ли ја то?

i vrlo te privlaci sex sam po sebi, bez dublje pozadine? Што да не?
a pogotovo kao nacin osvete? Не.
ako je tako, vrlo sam te pogresno procenila... Твој проблем!i
skreno, da li postoji nesto gore od sexa, ma kako dobar bio, posle koga nastupi tisina...
Ко је причао о томе?

Придружила бих се питању: Шта је то промискуитет? Преварити мужа???
Само ме је заинтригирала конструкција ''УЖАС ПРОМИСКУИТЕТА'', поготово у овом контексту!
 
Hellen:
SINDI:
Hellen:
uzas promiskuiteta :shock:

Марго, да ти Снежна Краљица није неки род? :roll:

jao molim te, ne s.e.eri... Не с.е.р.е.м!
a ti si kao promuskuitetna... Рекох ли ја то?

i vrlo te privlaci sex sam po sebi, bez dublje pozadine? Што да не?
a pogotovo kao nacin osvete? Не.
ako je tako, vrlo sam te pogresno procenila... Твој проблем!i
skreno, da li postoji nesto gore od sexa, ma kako dobar bio, posle koga nastupi tisina...
Ко је причао о томе?

Придружила бих се питању: Шта је то промискуитет? Преварити мужа???
Само ме је заинтригирала конструкција ''УЖАС ПРОМИСКУИТЕТА'', поготово у овом контексту!
stvarno me zamara da budem drveni advokat, ali cini se da si pogresno razumela...uzas je veci, imajuci u vidu kontekst...znaci, nije dovoljno sto muz prevari trudnu zenu, ona tako trudna ce se mnogo bolje osecati ako se kresne s nekim?ma daj...
nije tu bitan muz, nego ona...u tom smislu je promuskuitet uzasan, sto je po pravilu povrsan, i ostavlj pustos u dusi...dakle, nemam ja problema, prosla sam i uzas promuskuiteta, i dugogodisnju vernost, i sve o sebi znam....i retko gresim u procenama 8)
i naravno da se volimo :wink:
 
sixx:
Juce sam imala priliku da upoznam nekoga ( brat od momka ) ko ima zenu, imaju malu cerkicu, i sad zena je opet trudna. DOK tip ima ljubavnicu. Meni je to odvratno! Sta vi mislite o tome? Zanima me i muskarci sta kaze na to? jel smo dosli do toga, da i kada brak valja, i vole se, da muskarci trebaju drzati ljubavnicu?
Mogu da kazem samo toliko da je taj tip i pre bio takav. Ne postaje se takav preko noci. I taj ne zna sta je brak i sta su deca iako ih ima.
 

Back
Top