Zena - Muskarac i kontra

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma poosti...debela se iznervirala jer sam joj torbao Igora jutros u onom njegovom beogradskom stanu, toliko mu se dopalo da mi je prepisao nekretninu odmah.

Svi cene goleme sviraljke. Osim mene...mozda zato sto nemam nekretnine u BG, onako za deljenje najmilijima.:confused:
Apelujem na sve koji znaju neku bucmastu forumasicu, da mi to dojave. Hteo bih s takvom "srodnom dusom" da razmotrim neke zajednicke mere protiv gojaznosti...cisto razmena iskustava...:oops:
 
"Torbanje"? Dvadeset minuta trazim po recnicima i nista...sigurno neki francuski izraz...
Milena, draga moja, da li mi Vi, kao zena koja poseduje dragoceno iskustvo, mozete pomoci da ovo rastumacim? Da to nije mozda sinonim za..."zveketanje da zvoni"?
Da li to..."torbanje" ...pomaze u borbi protiv gojaznosti, i uopste kako utice na zdravlje muske populacije?
 
"Torbanje"? Dvadeset minuta trazim po recnicima i nista...sigurno neki francuski izraz...
Milena, draga moja, da li mi Vi, kao zena koja poseduje dragoceno iskustvo, mozete pomoci da ovo rastumacim? Da to nije mozda sinonim za..."zveketanje da zvoni"?
Da li to..."torbanje" ...pomaze u borbi protiv gojaznosti, i uopste kako utice na zdravlje muske populacije?

Torbanje - pravljenje torbi, drustveno koristan posao i ako posedujes umece,mozes se i obogatiti...Akcenat dajem na pravljenje torbi i torbica za zene jer one su najveci konzumenti istih
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top