Žena i pivo - kako reagujete?

Kako reagujete kad vidite ženu sa pivom u ruci ? Juče sam sedela sa drugaricom, njenim dečkom i tu nam se pridružilo neko njegovo društvo. . Bilo mi je jako smešno kad se potegnula ova tema nakon što sam ja otvorila limenku piva, bila sam isprozivqna kao i čitav ženski rod što pijem pivo 😂 kao da sam ne znam ni ja šta uradila ! A to je jedino alkoholno piće koje volim znači ili pivo ili voda
Pa da čujem, šta mislite forumaši, čemu predrasude, kad je to samo piće
Пиј шта ти се пије...
Из чаше наравно...

Ко каже да није секси?
А онај део кад се облизнеш од пене?
 
Hmmm.Kad mogu ja što ne bi i devojka to isto mogla.Šta ce da joj fali?
Vi ste jači, izdržljiviji, bolje podnosite.
Bar bi trebalo, ali i to se možda promenilo.
Napit' ženu i izvrnuti je na cirkus je vrlo lako. Što su mojoj ekipi gazde svih kafića slali ture i ture besplatno?
Da bismo postale nekakve prostitutke, a mi ono-hardcore Nietzsche skockan kao Jelena Karleuša!
 
Ja spadam u one koje ne vole alkohol, ali mi je dr preporučio pivo zbog bubrega , znači, iz zdravstvenih razloga nisam dama :mrgreen: opravdanje ;) nisam ljubitelj alkohola, ali mi pivo nekako ne spada u tipično šljokarsko piće :D
Zbog bubrezi 😁 Zapamtiću to pa da i ja bidnem dama😃
Materin pokojni ujak je imao kamen u bubregu i onda ga je prijatelj savjetovao kako najbolje napraviti tzv. vodeni udar.
Ohladiti gajbu, sjesti u traktorsku prikolicu i ispijati dok drugi vozi traktor po što je moguće neravnijem makadamu.

:rotf:
 
Kako reagujete kad vidite ženu sa pivom u ruci ? Juče sam sedela sa drugaricom, njenim dečkom i tu nam se pridružilo neko njegovo društvo. . Bilo mi je jako smešno kad se potegnula ova tema nakon što sam ja otvorila limenku piva, bila sam isprozivqna kao i čitav ženski rod što pijem pivo 😂 kao da sam ne znam ni ja šta uradila ! A to je jedino alkoholno piće koje volim znači ili pivo ili voda
Pa da čujem, šta mislite forumaši, čemu predrasude, kad je to samo piće

Zivis na raspalom Balkanu, sta se cudis 🤷‍♂️
 
Kako reagujete kad vidite ženu sa pivom u ruci ? Juče sam sedela sa drugaricom, njenim dečkom i tu nam se pridružilo neko njegovo društvo. . Bilo mi je jako smešno kad se potegnula ova tema nakon što sam ja otvorila limenku piva, bila sam isprozivqna kao i čitav ženski rod što pijem pivo 😂 kao da sam ne znam ni ja šta uradila ! A to je jedino alkoholno piće koje volim znači ili pivo ili voda
Pa da čujem, šta mislite forumaši, čemu predrasude, kad je to samo piće
Ne vidim šta se, bre, koga tiče šta ti piješ.
Kao što nema muških i ženskih poslova...
nema ni takvog alkohola...
Ako ti prija i osečaš se dobro posle toga, to je jedino važno.
 
napiješ se od čaše piva?
Ja u klin, ti u ploču.
Alkohol je adiktivan. Sad ti je dosta jedna, sutra dve, iduće godine ti treba šest, a iduće šesnaest.
Ne znam kako da ti dočaram, i, uostalom-od moje dece nema niko ko uopšte razmišlja o alkoholu.
Nema teme, i šamarala bih ih bez tužbe po svom gradu.
Ako si zabrazdila, niko i ništa te neće od toga odvratiti.
Mogu da se molim za marija288, i to je sve.
 
Ja u klin, ti u ploču.
Alkohol je adiktivan. Sad ti je dosta jedna, sutra dve, iduće godine ti treba šest, a iduće šesnaest.
Ne znam kako da ti dočaram, i, uostalom-od moje dece nema niko ko uopšte razmišlja o alkoholu.
Ako si zabrazdila, niko i ništa te neće od toga odvratiti.
Mogu da se molim za marija288, i to je sve.
ja ne znam kako da ti objasnim, ali meni je uvek dosta 1-2 i tu stajem
jel sam manje hrišćanka što volim?
 
Kako reagujete kad vidite ženu sa pivom u ruci ? Juče sam sedela sa drugaricom, njenim dečkom i tu nam se pridružilo neko njegovo društvo. . Bilo mi je jako smešno kad se potegnula ova tema nakon što sam ja otvorila limenku piva, bila sam isprozivqna kao i čitav ženski rod što pijem pivo 😂 kao da sam ne znam ni ja šta uradila ! A to je jedino alkoholno piće koje volim znači ili pivo ili voda
Pa da čujem, šta mislite forumaši, čemu predrasude, kad je to samo piće
Više volim zenu sa dva piva
 
ja ne znam kako da ti objasnim, ali meni je uvek dosta 1-2 i tu stajem
jel sam manje hrišćanka što volim?
Olabave inhibicije i sa jednim nekad. Da li maštaš da te neko seksualno napadne?
Nekad temperatura van utiče na to, povećava potencijal alkohola. Smatraš da nisi pijana jer si popila samo jedno pivo, a ono... ispadne kao da si se napila.
Anđeo me je spasao, pravi Anđeo u mojim pijanstvima, a mogla sam lako završiti kao zvezda u sportu koji me uopšte ne zanima.
Ostavi se ti pivceta.
Manja je žrtva prosto da ne piješ.
 
Olabave inhibicije i sa jednim nekad. Da li maštaš da te neko seksualno napadne?
Nekad temperatura van utiče na to, povećava potencijal alkohola. Smatraš da nisi pijana jer si popila samo jedno pivo, a ono... ispadne kao da si se napila.
Anđeo me je spasao, pravi Anđeo u mojim pijanstvima, a mogla sam lako završiti kao zvezda u sportu koji me uopšte ne zanima.
Ostavi se ti pivceta.
Manja je žrtva prosto da ne piješ.
bože sačuvaj
evo ja ću se večeras pomisliti za ultrabasic
 
Ja u klin, ti u ploču.
Alkohol je adiktivan. Sad ti je dosta jedna, sutra dve, iduće godine ti treba šest, a iduće šesnaest.
Ne znam kako da ti dočaram, i, uostalom-od moje dece nema niko ko uopšte razmišlja o alkoholu.
Nema teme, i šamarala bih ih bez tužbe po svom gradu.
Ako si zabrazdila, niko i ništa te neće od toga odvratiti.
Mogu da se molim za marija288, i to je sve.

Zavisnost na alkohol se ne razvija tako brzo, treba dosta veca kolicina i dosta duzi vremenski period za to.

Vidim da si imala jako lose iskustvo sa tim ali ako pijes umereno nece ti nista biti zbog toga. Ne delujuje alkohol na sve isto a imas i nealkoholna piva, izgleda kao pivo, ukus je slican ali ti nije nista posle 1 ili 2 case ;)
 
Pitam te to jer sinoć sam pitala i tog dečka, pa se malo zbunio
Поред твоји покрета, поред твог погледа, поред твог гласа, поред твог начина размишљања, поред твог начина облачења, чаша исто утиче на женственост.

Поред пива, не волим ни жене које пуше.

Жена треба да буде жена.

Тог човека нећу да коментаришем јер га не знам.
 
Svaki alkoholicar nije krenuo s bacvom nego tako pomalo fore radi
Al ok tema je kako vidimo zensko s pivom, pa tako lako na ivici razuma ili karaktera,zrelosti i zenstvenosti
Npr, na koncertu Balkanike, tipa samo, u mom malom gradu... Meni ne treba nikakav doping da uživam u tome, treba mi samo voda.
Ljudi oko mene drže limenke piva, piju iz dvolitarki.
Za čim oni idu? Imaš doživljaj uživo, i treba ti i dalje doping. Koliko moraš biti glup???
 
Npr, na koncertu Balkanike, tipa samo, u mom malom gradu... Meni ne treba nikakav doping da uživam u tome, treba mi samo voda.
Ljudi oko mene drže limenke piva, piju iz dvolitarki.
Za čim oni idu? Imaš doživljaj uživo, i treba ti i dalje doping. Koliko moraš biti glup???
Ma fora je sto smo svi to prosli i svi smo znali umereno ,kontrolisano jaki smo,znamo sta radimo, a oko mene pola narkomana i ovisnika,2 ortaka overila iz osnovne,vecina pusi isto tako se puvali da su zreliji,srednja na rodjendanu,svi na terasu da duvaju jedini ja unutra xaxa
1 je bio na kokainu ko zna cemu jos,sav u nekim krastama,ja reko sta ti je to,kaze cesao sam se nesto ,nisam ni znao od cega je sta je droga
 
Поред твоји покрета, поред твог погледа, поред твог гласа, поред твог начина размишљања, поред твог начина облачења, чаша исто утиче на женственост.

Поред пива, не волим ни жене које пуше.

Жена треба да буде жена.

Тог човека нећу да коментаришем јер га не знам.
ako žena poseduje sve te karakteristike koje si naveo, jedna cigareta je neće učiniti manje ženstvenom, ali razumem, ovo je balkan
 
Npr, na koncertu Balkanike, tipa samo, u mom malom gradu... Meni ne treba nikakav doping da uživam u tome, treba mi samo voda.
Ljudi oko mene drže limenke piva, piju iz dvolitarki.
Za čim oni idu? Imaš doživljaj uživo, i treba ti i dalje doping. Koliko moraš biti glup???
a ti obraćaš pažnju šta drugi piju dok svira Balkanika
glupi su ti jer drže limenku piva, čini mi se da ti je dosadno
 

Back
Top