Zdravko Ponos: "Nismo vojno ugrozeni"

Procitao sam, rekao sam samo da i ove sto smo unistili kojih je izgleda bilo 500+, mogli smo da prodamo u neku nedodjiju pa bar da kupimo i pedesetak T90 ako nam je potrebno jos tenkova, isto tako sa Iglama koje su unistene i kasarne i vojna zemlja sto je rasprodata, nego se meni cini da je u pitanju rasturanje kako vojske tako i popularnosti iste sa raznim aferama kroz medije da je u zadnjih 8g dosla od najpopularnije i najpovjerljivije grupe u drstvu i narodu do poniznog i sramnog polozaja u istom. Neki to vide kao veoma profesionalno i planski odradjen posao.

Vojska u kojoj ubijaju klince koji su dosli na redovno sluzenje vojnog roka, vojska kojoj eksplodiraju skladista muncije, kojoj ispadaju sanduci sa granatam na autoputu i nije za drugo nego za prezir.Nema svrhe da tebi pricam, ti ionako nisi ni sluzio vojsku jer si bio nesposoban.:mrgreen:
 
Vojska u kojoj ubijaju klince koji su dosli na redovno sluzenje vojnog roka, vojska kojoj eksplodiraju skladista muncije, kojoj ispadaju sanduci sa granatam na autoputu i nije za drugo nego za prezir.Nema svrhe da tebi pricam, ti ionako nisi ni sluzio vojsku jer si bio nesposoban.:mrgreen:

to je vojska pod vodjstvom demokrata.

to znaci da ste vi nesposobni da vodite vojsku.

to znaci da je vreme da vi kao nesposobni i glupi odete, a da na vasa mesta dodju neki pametni i sposobni.
 
to je vojska pod vodjstvom demokrata.

to znaci da ste vi nesposobni da vodite vojsku.

to znaci da je vreme da vi kao nesposobni i glupi odete, a da na vasa mesta dodju neki pametni i sposobni.

A dok ''mi'' nismo vodili vojsku u ratovima u Sloveniji, Krajini, Zapadnoj Slavoniji, Bosni i na Kosovu, nego su to cinili pametni i sposobni, kako smo prosli?Nesto ne vidim da smo pobedili.
 
A dok ''mi'' nismo vodili vojsku u ratovima u Sloveniji, Krajini, Zapadnoj Slavoniji, Bosni i na Kosovu, nego su to cinili pametni i sposobni, kako smo prosli?Nesto ne vidim da smo pobedili.

Kakve veze ima Slovenija, Srbija tamo nije nikada imala nikakve teritorijalne pretenzije :roll: opet ispadas glup u drustvu :D

Krajina/Zapadna Slavonija - Milosevic naredio povlacenje i pustio vama seljacima Brenu na Pinku :D lol ... ne vidim medju prisutnima simptatizere Zlobe i njegove partije, tako da ne znam kome se obracas .... opet si poceo da se gubis :P

BiH - RS kao nagrada postoji, celih 49% BiH :D 25000+km^2 skoro 1/3 teritorije Srbije ;)

Kosmet - Djiki je "naredio" NATO-u da bombarduje i ne prestaje dok ne pobedi ili se domaci dusmani ne predaju :D :P opet vasi


Zar ja tebi mali nisam rekao da cemo sa terapijom nastaviti neki drugi put...ae bezi radi nesto, juri klinke, a ne da te vecno zovu pe d er cinom u kraju ;) :P


p.s. btw...serem ti se u usta ta skrbava sto bi Deki rekao :P mislim da stvarno nije pristojno da vredjas VS i kroz njih Srpski narod ;) :P
 
Pridev ''srpski'' se, seljacino neopevana, pise malim slovom.Frapantno nepoznavanje gramatike sopstvenog jezika...ako je tvoj, ko zna koji ti je Turcin pradeda...:D
NIje imala pretenzije u Sloveniji?Pa nije ni u Hrvatskoj i Bosni....:D
Sto onda ratovasmo?:D

Ti ces da mi kazes da ne vredjam VS...ni losije vojske, ni bednije opreme, ni vise izgubljenih ratova za krace vreme, ni vise imena promenjenih, a sranje ostalo isto...a i srpski narod nije bas hiperinteligentan kad je deset godina trpeo kriminalce i ubice na vlasti.U stvari, nije se tome cuditi, 500 godina trpeli Turke, cudo sto smo se pobunili, a mozda su Turci otisli, ne mogu da se bakcu vise sa idiotima.:D
 
A dok ''mi'' nismo vodili vojsku u ratovima u Sloveniji, Krajini, Zapadnoj Slavoniji, Bosni i na Kosovu, nego su to cinili pametni i sposobni, kako smo prosli?Nesto ne vidim da smo pobedili.

u sloveniji nismo ratovali a tamo je vojsku poslao nacelnik generalstaba hrvat i premijer ante markovic hrvat.

u krajini smo izgubili ali smo zato pobedili u BIH i izvojevali 49% BIH. Da nije bilo NATO zlikovaca imali bi i 70% ali su nas oni bombama prisili da pristanemo na 49% .
 
Pridev ''srpski'' se, seljacino neopevana, pise malim slovom.Frapantno nepoznavanje gramatike sopstvenog jezika...ako je tvoj, ko zna koji ti je Turcin pradeda...:D
NIje imala pretenzije u Sloveniji?Pa nije ni u Hrvatskoj i Bosni....:D
Sto onda ratovasmo?:D

Ti ces da mi kazes da ne vredjam VS...ni losije vojske, ni bednije opreme, ni vise izgubljenih ratova za krace vreme, ni vise imena promenjenih, a sranje ostalo isto...a i srpski narod nije bas hiperinteligentan kad je deset godina trpeo kriminalce i ubice na vlasti.U stvari, nije se tome cuditi, 500 godina trpeli Turke, cudo sto smo se pobunili, a mozda su Turci otisli, ne mogu da se bakcu vise sa idiotima.:D

Ajde jos malo ;) mislim, nayebi se keve svemu srpskom ;) :P fino ti je krenulo :D a kad smo vec kod pradede Turcina, vidi ti se iz prilozenog :D smradu umobolni :P yebo te i onaj sto te napravio i ona sto te okotila dzukelo jedna ;)
 
Naah.Banalne psovke.Treba imati malo intelekta pa da se smisli nesto originalno, sto ti ocigledno nemas.Nema veze, srBska vojska ce na T-90 trijumfalno da useta na Kosovo, a NATO zlikovci ce podviti rep pod pretnjama nase ruske brace.:D

Nema potrebe, sve dok imamo takve poput tebe, gurnut cemo vas u prve redove da vam napune bulje, a onda za kraj vasa poslastica "a55 to mouth" da im ga obalavite i nece nas dirati, zagarantovano :P Hvala vam na tome i vasoj mazohistickoj pozrtvovanosti. :D LOL
 
pa cela tema je tako koncipirana
ili samo pišate uz vetar

Pa ako imas neprijateljske trupe koje trenutno borave na delu tvoje teritorije ali za sada kao mirovne trupe UN, a ujedno se spremaju da pruze podrsku za odvajanje te teritorije od maticne drzave protivzakonito bez saglasnosti istog tela (UN) koje ih je tu i postavilo, shodno odlukama njihovih vlada, a povrh svega nacelnik generalstaba tvoje zemlje izjavi "Nismo vojno ugrozeni" kako bi ti prokomentarisao to ? Please, enlighten me :D
 
Pa ako imas neprijateljske trupe koje trenutno borave na delu tvoje teritorije ali za sada kao mirovne trupe UN, a ujedno se spremaju da pruze podrsku za odvajanje te teritorije od maticne drzave protivzakonito bez saglasnosti istog tela (UN) koje ih je tu i postavilo, shodno odlukama njihovih vlada, a povrh svega nacelnik generalstaba tvoje zemlje izjavi "Nismo vojno ugrozeni" kako bi ti prokomentarisao to ? Please, enlighten me :D

pa te iste trupe su tu, samo druga zastava
ne kapiram u čemu je problem, to što nije prošlo u UN, pa NATO bio, NATO ostao...samo je razlika u papiru, vojnici isti, komandiri isti, baze iste ,ništa se nije promenilo
a vojno nismo ugroženi jer oni nemaju nameru da mrdaju sa tog Kosmeta prema ostatku Srbije...
a sve ostalo je mlaćenje prazne slame
 
pa te iste trupe su tu, samo druga zastava
ne kapiram u čemu je problem, to što nije prošlo u UN, pa NATO bio, NATO ostao...samo je razlika u papiru, vojnici isti, komandiri isti, baze iste ,ništa se nije promenilo
a vojno nismo ugroženi jer oni nemaju nameru da mrdaju sa tog Kosmeta prema ostatku Srbije...
a sve ostalo je mlaćenje prazne slame

Pa znaci ako kaze da Srbija nije ugrozena, posle toga sto si ti napisao, on fakticki javno priznaje da Kosmet nije deo Srbije :D Fino fino, nema potrebe da ti aplaudiras, Ponos je to upravo ucinio svojom izjavom ;) :D hvala sto si pojasnio stvari, ne za ove sto ga pljuju vec za samog sebe ;) :D matematicki i postepeno si resio ovo pitanje :P
 
Pa znaci ako kaze da Srbija nije ugrozena, posle toga sto si ti napisao, on fakticki javno priznaje da Kosmet nije deo Srbije :D Fino fino, nema potrebe da ti aplaudiras, Ponos je to upravo ucinio svojom izjavom ;) :D hvala sto si pojasnio stvari, ne za ove sto ga pljuju vec za samog sebe ;) :D matematicki i postepeno si resio ovo pitanje :P

ovo je suviše ozbiljna tema tako da su pre svega tvoji kez smajliji na kraju svake rečenice suvišni, Ponoš priznaje pa onda kez smajliji
ili ne veruješ u ono u šta pišeš ili ti to odgovara
a alternativa je šta kupiti 5000 S500 i 3000 Suhojova 2001 i pobediti NATO?
Koja je alternativa? Ili reći, da mi smo ugroženi ali ne možemo po tom pitanju da uradimo ništa jer ne možemo da pobedimo najveće sile sveta, pokušali smo 1999 i dobili po njonjalici
 
ovo je suviše ozbiljna tema tako da su pre svega tvoji kez smajliji na kraju svake rečenice suvišni, Ponoš priznaje pa onda kez smajliji
ili ne veruješ u ono u šta pišeš ili ti to odgovara
a alternativa je šta kupiti 5000 S500 i 3000 Suhojova 2001 i pobediti NATO?
Koja je alternativa? Ili reći, da mi smo ugroženi ali ne možemo po tom pitanju da uradimo ništa jer ne možemo da pobedimo najveće sile sveta, pokušali smo 1999 i dobili po njonjalici

Pa sta treba, onako ozbiljno ali ponosno i drzavnicki kao pred. Tadic da kazem "Mi necemo priznati, NE !" , a onda cim sidje sa bine brze bolje nazvati US ambasadu "Sorry, sorry, I didn't mean it ..." lol :D kako da se ne smejem na ovakve stvari
 
Pa sta treba, onako ozbiljno ali ponosno i drzavnicki kao pred. Tadic da kazem "Mi necemo priznati, NE !" , a onda cim sidje sa bine brze bolje nazvati US ambasadu "Sorry, sorry, I didn't mean it ..." lol :D kako da se ne smejem na ovakve stvari

pa ono što je ostavljeno 1999 tako je i danas, po rezoluciji i samo po njoj Kosmet je sastavni deo Srbije, tako je i danas i sutra i sve do momenta dok ove što danas čuvaju međunarodni poredak to plemenito osećanje ne mine. U SB UN Koset nije dobio nezavisnost.
To je sve.
A što neki vole da se ***** po forumu, to je druga stvar.
 

Back
Top