Zbog ovakvih pojedinaca se Srbija muci jos uvek

Nemoj mi pametovati mnogo, ti skaces sam sebi u mozak a ne ja. Govorim o pojedincu zbog kojih drzava Srbija i njen narod imaju problema i o nicemu drugom.

Jesi li se zapitao kakvi su ti , koji maltretiraju ceo narod zbog jednog pojedinca .
To se radi s razlogom i planski , a ne iz velikog neznanja .

Jesu li ikako kaznjeni ti koji su mu pobili porodicu . Njegovu zenu i decu . Da li su ih Bosnjaci procesuirali .
Eto , njegova porodica je pobijena , a ne kaze se ni gde , ni kad , ni na koj nacin ni ko ih je pobio . Zasto se te ubice stite . Sarajlijama ni ne pada na pamet da procesuraju takve slucajeve . Izgleda da nikom i nije mnogo vazno sto su oni pobijeni . E... to frustrira .
A frustracija proizvodi osvetu .

Ni RTS nije objavio taj njegov slucaj , koji je samo jedan od mnogih .
 
Poslednja izmena:
Nije naravno, ali da li sam ja rekao da jeste? Ipak, taj covek jeste makar malcice okaljao ugled srpskog naroda, mozes li se sloziti sa mnom u tome? A koliko je takvih bilo? Saberi sve i sta imas na kraju?

А могао би мало и да се скинеш са српске грбаче.
Ај' пређи мало на неку другу, наћи ћеш много више материјала.
 
JEsi li se zapitao kakvi su ti , koji maltretiraju celo narod , zbog jednog pojedinca .
To se radi s razlogom i planski , a ne iz velikog neznanja .

Jesu li ikako kaznjeni toi koji su muiu pobili porodicu . Njegovu zenu i decu . da li su ih Bosnjaci procesuirali .
Eto , njegova porodica je pobijena , a ne kaze se ni gde , ni kad , ni na koj nacin ni ko ih je pobio . Zasto se te ubice stite . Sarajlijama ni ne pada na pamet da procesuraju takve slucajeve . Izgleda da nikom i nije mnogo vazno sto su oni pobijeni . E... to frustrira .
A fruustracija proizvodi osvetu .

Ni RTS nije objavio taj njegov slucaj , koji je samo jedan od mnogih .

Njegovu porodicu je ubio neki psihopata, ali on nije imao prava da ubije i zapali vise od 100 ljudi zbog toga - preko 100 muslimana.
 
Па твоја тема није о том човеку који је ухапшен и коме ће бити суђено, јер ту нема шта да се дода.Човек све признао.
Твој циљ је да овде попљујеш још мало по национализму, патриотизму, српству и свему што те подсвесно нервира, а о чему, узгред немаш благе везе.
 
Па твоја тема није о том човеку који је ухапшен и коме ће бити суђено, јер ту нема шта да се дода.Човек све признао.
Твој циљ је да овде попљујеш још мало по национализму, патриотизму, српству и свему што те подсвесно нервира, а о чему, узгред немаш благе везе.

Zao mi je ali ova tema jeste o coveku koji je uhapsen, ovo sto si meni napisala mozes napisati na svakoj temi na ovom forumu, jer se sve pretvore u nesto drugo. Malo licemerno od tebe, sto na ostalim temam ovako nesto ne izjavis? Moj cilj je sirenje mira i pravde. I za kraj, zao mi je sto mislis da nemam blage veze, nisam ovde da bih tebe licno odusevio. Ali ti pises na mojoj temi, to da znas. Uzivaj. :)
 
Njegovu porodicu je ubio neki psihopata, ali on nije imao prava da ubije i zapali vise od 100 ljudi zbog toga - preko 100 muslimana.

Ko je taj muslimanski psihopatas koji mu je pobio porodicu . Kad je uhapsen i kad je procesuiran ?
Da li je bio neki prilog na Sarajevskoj TV o slucaju ubajanje njegove zene i dece ?
da je se pokrejnula Natasa Kandic , Sonja Biserko , Zene u crnom , ili slecne grupacije i persone?
Kako da se pravda zadovolji u njegovom slucaju , osim sirove osvete , kad je pre svega Srpsko , Bosansko , crnogorsko drustvo protiv njega ?
 
Zao mi je ali ova tema jeste o coveku koji je uhapsen, ovo sto si meni napisala mozes napisati na svakoj temi na ovom forumu, jer se sve pretvore u nesto drugo. Malo licemerno od tebe, sto na ostalim temam ovako nesto ne izjavis? Moj cilj je sirenje mira i pravde. I za kraj, zao mi je sto mislis da nemam blage veze, nisam ovde da bih tebe licno odusevio. Ali ti pises na mojoj temi, to da znas. Uzivaj. :)

Стварно се извињавам што нисам писменим поднеском тражила твоје одобрење за учешће на твојој теми.:)
Вероватно је требало унапред да ти доставим свој пост, како би и он добио сагласност за објављивање на твојој теми.:) - комунистички рецидиви....
 
Ko je taj muslimanski psihopatas koji mu je pobio porodicu . Kad je uhapsen i kad je procesuiran ?
Da li je bio neki prilog na Sarajevskoj TV o slucaju ubajanje njegove zene i dece ?
da je se pokrejnula Natasa Kandic , Sonja Biserko , Zene u crnom , ili slecne grupacije i persone?
Kako da se pravda zadovolji u njegovom slucaju , osim sirove osvete , kad je pre svega Srpsko , Bosansko , crnogorsko drustvo protiv njega ?

Koliko ubistava se dogodi godisnje u Beogradu? Da li se otkriju svi pocinioci? Da li se Sonja, Natasa i Zene u crnom i sl.oglase povodom tih ubistava? Teras me da idem u krajnost. To je ubistvo dvoje ljudi, pravda zna da bude jako spora nekad ali uvek stigne... Krv njegove zene i njegovog deteta je crvena kao i krv tih ljudi koje je on pobio i razlike nema. Ali nije imao nikakvo pravo da ubije preko 100 muslimana. Nikakav zakon ne dozvoljava osvetu!
 
Стварно се извињавам што нисам писменим поднеском тражила твоје одобрење за учешће на твојој теми.:)
Вероватно је требало унапред да ти доставим свој пост, како би и он добио сагласност за објављивање на твојој теми.:) - комунистички рецидиви....

Muvaj me preko privatnih poruka, molim te. Ovde diskutujemo devojko o vrlo bitnim stvarima...
 
Da znam i nemam nameru da ispisujem defioniciju, da ti dokazujem...
Ne znas, jer da znas ne bi mlatarao sa parolama smrt nacionalizmu i sl.
Mislim, znam ja da ti imas definiciju, ali je pogresna i kad pogledas u recnicima, bice ti jasna razlika. Takodje, naci ces i izraze koj definisu izvode nacionalizma za koje ti mislis da su pravo znacenje samog nacionalizma.
 
Koliko ubistava se dogodi godisnje u Beogradu? Da li se otkriju svi pocinioci? Da li se Sonja, Natasa i Zene u crnom i sl.oglase povodom tih ubistava? Teras me da idem u krajnost. To je ubistvo dvoje ljudi, pravda zna da bude jako spora nekad ali uvek stigne... Krv njegove zene i njegovog deteta je crvena kao i krv tih ljudi koje je on pobio i razlike nema. Ali nije imao nikakvo pravo da ubije preko 100 muslimana. Nikakav zakon ne dozvoljava osvetu!

Posle pročitanih nekoliko tvojih postova ostaje mi samo da se pitam da li si ti zloban ili si samo jedna obočna gluperda.
 
Ne znas, jer da znas ne bi mlatarao sa parolama smrt nacionalizmu i sl.
Mislim, znam ja da ti imas definiciju, ali je pogresna i kad pogledas u recnicima, bice ti jasna razlika. Takodje, naci ces i izraze koj definisu izvode nacionalizma za koje ti mislis da su pravo znacenje samog nacionalizma.

Nacionalizam vodi u mrznju, Nacioonalizam i Patriotizam su jako opasne stvari za coveka. Covekova republika treba biti Zemlja (planeta), granice tvoje i moje i svakog drugog sa ove planete treba da bude Kosmos. Nacionalizam i Patriotizam stvaraju mrznju coveka prema drugom coveku.
 
Posle pročitanih nekoliko tvojih postova ostaje mi samo da se pitam da li si ti zloban ili si samo jedna obočna gluperda.

Mrzim dvolicnost, licemerje, nepravednost, one koji gledaju samo svoje dupe, mrzim rat, mrzim prolivanje krvi, mrzim svadju, mrzim politiku, mrzim politicare, mrzim sirenje mrznje (ja je ne sirim ovim), znaci mrzim sve sto je lose - ne mogu biti zloban. A to sto sam glup, pa to me ne cini gorim covekom od tebe, pametnjakovicu...
 
Nacionalizam vodi u mrznju, Nacioonalizam i Patriotizam su jako opasne stvari za coveka. Covekova republika treba biti Zemlja (planeta), granice tvoje i moje i svakog drugog sa ove planete treba da bude Kosmos. Nacionalizam i Patriotizam stvaraju mrznju coveka prema drugom coveku.
Pojma nemas, proveri prvo u recniku sta je nacionalizam, pa se onda pravi pametan.
 
Ја сам националиста, патриота, српкиња,.....оличење свега што тебе иритира и ствара у твојој личности фрустрацију.:), чему онда мување.

Otkud znam, mozda te ja kao strani placenik, izdajnik, musliman, sektas, itd. privlacim, kazu da se suprotnosti privlace. :)
 
Koliko ubistava se dogodi godisnje u Beogradu? Da li se otkriju svi pocinioci? Da li se Sonja, Natasa i Zene u crnom i sl.oglase povodom tih ubistava? Teras me da idem u krajnost. To je ubistvo dvoje ljudi, pravda zna da bude jako spora nekad ali uvek stigne... Krv njegove zene i njegovog deteta je crvena kao i krv tih ljudi koje je on pobio i razlike nema. Ali nije imao nikakvo pravo da ubije preko 100 muslimana. Nikakav zakon ne dozvoljava osvetu!
Iskoristi odmor i idi na lecenje..........ako poredis ubistvo zene i deteta od strane fasista balija sa ubistvima kriminalaca u Beogradu, onda uporedi i ubistvo ovog coveka sa ubistvima sarajevskih kriminalaca, koji takodje nikoga ne tangiraju..............psihopato:dash::dash:
 
Batko se na samom početku rata pojavio u Sarajevu i tu je pozirao sa srpskom zastavom i sa tri prsta, dakle nešto malo prije početka rata. Onda je počeo da čini zlodjela.

Za njegovu porodicu ništa ne znam, ali po hronologiji rata oni nisu mogli biti ubijeni prije njegovog zločinačkog djelovanja na Grbavici.
Ako je istina ono što on tvrdi, da mu je porodica ubijena, 100 muslimana mu nisu mogli ubiti porodicu. Dakle, ne opravdava to njegove zločine.

Zar je morao ubiti poznatog jugoslovenskog rukometaša Gorana Čengića bez ikakvih razloga?
 
Njegovu porodicu je ubio neki psihopata, ali on nije imao prava da ubije i zapali vise od 100 ljudi zbog toga - preko 100 muslimana.

Ni jedan zločinac i kriminalac nije imao pravo da bilo koga ubije, pa su ubijali. nebitno je da li su ubijali muslimane, eskime, indijance... Po čemu se ovaj razlikuje od svih ostalih svetskih zlikovaca, da zbog njega osuđuješ celu Srbiju?
Ja bih da još jednom napomenem da se ne slažem sa onima koji na bilo koji način opravdavaju njegove zločine. Osveta je jaka emocija, ali da li se on svetio onima koji su mu ubili porodicu (ako je to istina) ili svim muslimanima? Da li se on, uopšte, svetio ili je samo pokazao svoj poremećen um?
A to šte ti nisi za rat, svađu, prolivanje krvi, samo bih te upitao nešto. Ako te neko ugrozi, uzrozi tvoj život i život tvoje porodice, da li ćeš da mu pričaš o miru i nadnacionalizmu, ili ćeš da braniš porodicu i sebe? Kad se po tebi, prelazi prag tolerancije i kreće u odbranu? Ako ti neko u redu u prodavnici opali šamar i uzme pare, da li ćeš da pričaš sa njim, ili da probaš da se braniš? Jedno je pričati o sveopštem miru a drugo živeti u realnosti i biti ugrožen.
Pošto različitosti čine kvalitet i dopunjuju naše različite živote, u svim segmentima, tako i nacionalizam i patriotizam isto čine. Na taj način se ne gube svojstvenosti određenih grupa, ne postajemo jednolični roboti.
I da te podsetim, ovo nije tvoja tema, već tema koju si ti započeo. Nemoj samo previše emotivno da se unosiš u temu, često koristiš reči poput "mržnja" i "gubljenje kontrole" a ione su daleko od ideje koju propagiraš.
Što se tiče onoga za sektu, da li sam morao da stavim smajlija da bi to shvatio kao šalu? Seti se naših rasprava od ranije, gde smo to isto spominjali, tu istu šalu sa sektom.
 

Back
Top