ZAVOĐENJE..........................

prvo svi treba da se zapitaju sta zele da postignu,i sta u stvari znaci zavesti nekog.Zavesti nije isto sto i prevariti,zavodjenje je na duze staze i mnogo zanimljivije,tu je cesto nadmudrivanje medju dvoma. Mozda slabici vise ne zavode,nemaju hrabrosti,lakse je sve na brzaka i povrsinski... Ali,grese... Zavodjenje je umetnost obeju strana. :)
 
Lavlja Kandza:
Da dovedem jos nekog,okupim drustvo...?
e tedo nešta da te pitam ne vezano za temu.
jel te plaćaju ovi iz lavlje kamdže za reklamu.ja oću d tražim sponzora kad još malko ojačam ovdi na forumu.i ondak se prenikujem u recimo kokakola.a oni me plaćaju po broju postova.posebno bik napravijo ugovor d metem njihov logo u avatar.
zanimljiva ideja.al samo meni
ovi iz kokakole bi me najurili nogom u guzicu dim to predložim
al ti idi na bežanisku kosu kod ovih tvojih.možda ti dadnu koju kintu
 
Lavlja Kandza:
prvo svi treba da se zapitaju sta zele da postignu,i sta u stvari znaci zavesti nekog.Zavesti nije isto sto i prevariti,zavodjenje je na duze staze i mnogo zanimljivije,tu je cesto nadmudrivanje medju dvoma. Mozda slabici vise ne zavode,nemaju hrabrosti,lakse je sve na brzaka i povrsinski... Ali,grese... Zavodjenje je umetnost obeju strana. :)
Mlaćenje prazne slame... Bez fluida — NIŠTA OD PRIČE, sve da se ispile epohalna otkrića... Brkate lončiće... Zvaravate se... :-?
 
®:
U nekom srećnijem sticaju okolnosti, rekao bih hvala na komplimentu. 'Vako... široki vam net-ni drumovi, obojici... i tebi i K ;) :D

Da nisi tu već vek'vima... Već bi pomislio da je u pitanju kojot u jagnjećoj koži... Ali nikad se to ne zna... Ipak je ovo net...

A mene izostavi iz tih beseda i kuluarskih priča... Ne znam na šta misliš niti me ne zanima.
 
Sinoć u gradu gledam tri devojčice, ma možda imaju 15-16 godina. Namontirale se i izlaze u grad. Jedna od njih ima toliko kratak minić, da više pokazuje nego što skriva. Video sam ih samo u prolazu, jer sam prošao kolima............. samo činilo mi se da ne očekuju mnogo "priče"?!?
 

Back
Top