ZAVOĐENJE..........................

evo sad da pocnemo malo da filozofiramo.Da bi imao sa damom sta da pricas moras kao prvo i osnovno puno da citas ucis jel sve su ribe razlicite svako ima drugi interes a da bi je zainteresovao moras joj naci temu za razgovor da joj bude stobom interesantno da prica.i ako pocinjes neku temu da razvijas uvek obracaj paznju dalije to njoj interesantno(da ne pocne da zeva,ili da cesto gleda na sat ) moras tako da je zainteresujes da ona zaboravi na vreme dok je s tobom i dok pricate nemoj nikad da mislis o njoj samo kao o predmetu koji ce ti pomoci da dobijes jos jedan orgazam.treba je ubediti da si ti taj jedinstveni koji joj je potreban za ceo zivot,i nikad nemoj da predlazes ruku i srce to obicno rade balavci jedino ako ona sama nije balavica.SEX je lep obozavam da se SEXam ali sama sut ZAVODJENJA(naziv teme)je mnogo lepa jel ona traje duze a i sam proces upoznavanja drugog coveka daje takvu energiju brrrr.zato kad sve to prdje ta faza iskrenosti i zavodjenja velikolepni SEX vam garantovan.i jos nestoveoma vazno glavno je ne preteraj sa pricanjem a to ce da pomisli da se bojis sexa a oni to ne vole one vole muskarce uverene u sebe u svemu (u sexu posebno). ZELIM PUNO USPEHA U ZAVODJENJU hvala psigo za interasantnu temu
 
Slusaj mnogo interesantna tema nemogu svega da se setim dok pricate uvek joj gledajte u oci jel ne pricaju dzabe kad gledas u oci ne lazes a i ako izbegavas njen pogled ona oseca da je jaca od tebe psihicki i ako bude nesto dalje osim sexa mislim neka iskrena i duga veza, ti si nadrljo posto ce da ona da misli da je glavna a nama to nije potrebno jel tako? i dok zavodis normalno je i da drugi delovi tela rade a ne samo lezik sve mora da se uskladi tvoji pokreti da pokazuju tvoje emocije.dok sedimo za stolom i pijuckamo rakijicu i kad se kuckamo uvek gledamo u oci jel tako?coveku kazemo nazdravlje jel kazemo iskreno od srca tako i u fazi zavodjenja i ne samo zavodjenja a i u obicnom zivotu PS to je samo za mladje osobe za sve ostale nadam se da sve to znaju.
 
savic dr:
Slusaj mnogo interesantna tema nemogu svega da se setim dok pricate uvek joj gledajte u oci jel ne pricaju dzabe kad gledas u oci ne lazes a i ako izbegavas njen pogled ona oseca da je jaca od tebe psihicki i ako bude nesto dalje osim sexa mislim neka iskrena i duga veza, ti si nadrljo posto ce da ona da misli da je glavna a nama to nije potrebno jel tako? i dok zavodis normalno je i da drugi delovi tela rade a ne samo lezik sve mora da se uskladi tvoji pokreti da pokazuju tvoje emocije.dok sedimo za stolom i pijuckamo rakijicu i kad se kuckamo uvek gledamo u oci jel tako?coveku kazemo nazdravlje jel kazemo iskreno od srca tako i u fazi zavodjenja i ne samo zavodjenja a i u obicnom zivotu PS to je samo za mladje osobe za sve ostale nadam se da sve to znaju.

Ima li još Doktore..?
 
Znas kako prica veoma utice. Ali pre price treba da nadjes neku koja zna da prica. A tu su ti tek dobre devojke kad im uleti malo pameti u mozak a to ti je 25+ tek tada postanu dovoljno inteligentne da mozes sa njima da pricas.

Ovo mladje to je blagi uzas, obicno postavim jedno od pitanja koje glasi "Izvini ja se osecam ovde ko pondur koji nekoga ispituje" , u 99% slucajeva razgovor se svede na to da muskarac postavlja gomilu pitanja a one odgovaraju. Kao istraga u policiji.
 
AcaBg82:
Znas kako prica veoma utice. Ali pre price treba da nadjes neku koja zna da prica. A tu su ti tek dobre devojke kad im uleti malo pameti u mozak a to ti je 25+ tek tada postanu dovoljno inteligentne da mozes sa njima da pricas.

Ovo mladje to je blagi uzas, obicno postavim jedno od pitanja koje glasi "Izvini ja se osecam ovde ko pondur koji nekoga ispituje" , u 99% slucajeva razgovor se svede na to da muskarac postavlja gomilu pitanja a one odgovaraju. Kao istraga u policiji.

Upravo tako.
 

Back
Top