ZAVISNOST OD NASTAVNIKA

Sasha85:
neven:
Sasha85:
Kada sam rekla da mozete da pricate o vasim nastavnicama nisam mislila da ovu temu pretvorite u chat... Shvatite,ovo je forum... Ovde se razmenjuju misljenja,i svako je dobro dosao,nema te prava nikoga da terate...
Opet sam morala da brisem poruke... Rekla sam vam,ne dozvoljavam vredjanje,a ono sto je rekla neka od vas,ne znam koja,bilo je stvarno nisko...
Jos jednom li se ponovi tako nesto,lockovacu temu... Obecavam vam...
eh zasto li sam ja to propustio :lol: mogu li samo da znam sta je to rekla? :lol:

Ne... :wink:
steta :(
zagolicali ste mi mastu i sad nista :lol: :wink:
 
betibup:
Ja imam takvo iskustvo!Ne stidim se toga jer i ja zavisim od nastavnice matematike.Nije zbog onoga što mi predaje već zbog njenog načina komunikacije.Mnogo je dobra nastavnica.Jednostavno,kao da je moja vršnjakinja.Uopšte se ne stidim toga,a ni ti ne bi trebalo jer je za mene to normalno i drago mi je da ima osoba sličnih meni! :D

E, to sestro! Mnogo mi je drago shto ima josh takvih sluchajeva, jer je to neshto divno - pravo prijateljstvo ii razumevanje - naravno da se ne treba stideti toga! Poznanstvo sa njima je neshto najlepshe shto mi se desilo u zhivotu!


a ti, draga moja moderatorko, bolje brishi postove u stilu "da" ili "ne" ii "zhao mi je" umesto shto brishesh prave argumente i istinu!
 
betibup:
Ja imam takvo iskustvo!Ne stidim se toga jer i ja zavisim od nastavnice matematike.Nije zbog onoga što mi predaje već zbog njenog načina komunikacije.Mnogo je dobra nastavnica.Jednostavno,kao da je moja vršnjakinja.Uopšte se ne stidim toga,a ni ti ne bi trebalo jer je za mene to normalno i drago mi je da ima osoba sličnih meni! :D
da,i ja obozavam moju matematicarku.
 
SisaDaPimp:
E dete aj smiri hormone ili pali sa foruma, dosle ste ovde pre 3 dana pa ken*ate ko da ste cerke predsednika..

je l' ti imash neki problem? Sa svetom i sa zhivotom? Nemash gde da iskalish bes, pa 'ajde na neduzhnom srecnom narodu koji hoce tu srecu da podeli sa ostalima (koji je ochito nisu zasluzhili! :evil: )? I ko si ti da mene terash sa foruma? :roll: TI smiri hormone; ako ti se ne svidja ti nemoj da postujesh :roll:
 
A ako neke osobe zele da znaju vise o Goci i Miri, sto sam mogla da vidim iz citave diskusije:
Mira-malo, slatko, sitno - dinamitno, luda, otkacena, uvek raspolozena za zezanje i slicno, iskrena....ima mnogo dobru dusu!
A Goca:eh, ona je posebna prica-ambiciozna, samouverena, atraktivna, otresita, otkacena devojka 100% - nikad ludju upoznala! Iskrena, ponosna, ima neku moc da privlaci i odbija ljude od sebe, sto bi rekla yavanna - kao magnet. Nema joj ravne!
Kako matematicarka? A predlazem da nevena jednostavno iskljucimo iz cele price i ne obaziremo se na njegove reci i postupke, posto mi uopste nije stalo do njih.
 
E, stvarno ova Yavanna ga pretera :D :) Mislim, i mene pocinje da nervira, non-stop je na internetu :P :D :P Nece se ona ljutiti zbog mojih reci,salim se ja. A kakv chat, pa ja visim na forumu po ceo dan....nije ovo jedina tema koja polako prerasta u chat. A nemoj da budes tako zlobna prema nama, nemamo hocemo da nase iskustvo podelimo i sa drugima, 'ajde budi srce :D
 
slytherin_rules:
Lepo je to kada imas super razrednu...Ja imam idiota za razrednog....uhh.....kako ga samo mrzim.Covek je staromodan, odvratan i put neke ogorcenosti i mrznje... Ali zato imam moje nastavnicice muzickog i fizickog koje su uvek tu kada mi zatrebaju :D
Uh, pa i u mojoj srednjoj skoli je bilo idiota na pretek.. Shta ces, nemaju na kome da se istresaju, verovatno su ih maltretirali kuci ,pa moraju na neko da isresu... :D . No ne volim toga da se secam:).
 
Da, u pravu si. Ustvari, vecina nastavnika (bar u mojoj skoli) su moj pljunuti razredni. I to su uglavnom babe i dede, koje kroz koju godinu treba da odu u penziju. Inace, ovde dve nastavnice su relativno skoro pocele da rade, jedna ima 28, a druga 29 godina. I ne treba se prisecati takvih budala :evil:
 
slytherin_rules:
A ako neke osobe zele da znaju vise o Goci i Miri, sto sam mogla da vidim iz citave diskusije:
Mira-malo, slatko, sitno - dinamitno, luda, otkacena, uvek raspolozena za zezanje i slicno, iskrena....ima mnogo dobru dusu!
A Goca:eh, ona je posebna prica-ambiciozna, samouverena, atraktivna, otresita, otkacena devojka 100% - nikad ludju upoznala! Iskrena, ponosna, ima neku moc da privlaci i odbija ljude od sebe, sto bi rekla yavanna - kao magnet. Nema joj ravne!
Kako matematicarka? A predlazem da nevena jednostavno iskljucimo iz cele price i ne obaziremo se na njegove reci i postupke, posto mi uopste nije stalo do njih.

da, ovaj, mislim da je citat bio "malo, plavo sitno dinamitno", ali mozhe i ovako :wink: Shta je josh Mirche... sve shto si rekla + optimista, 100% pozitivan leek, osoba kojoj uvek mozhesh da se poverish, za'ebant veliki, very pozhrtvovana...

a Goca, pricha za sebe, kao shto je Ana i rekla - ljudi ili bezhe od nje ili je obozhavaju! Veoma hrabra osoba, odluchna, organizovala svoj zhivot - ne mozh' bolje bit', inteligentna... i ako imaju mana one se ne mogu formulisati :wink:
 
Evo ti ugovor, pa procitaj:
UGOVOR O USVAJANJU

Potpisivanjem ovog ugovora gospodja Mirjana Dogandžić zvanično usvaja Dunju Djurović i Anu Popović, i obavezuje se da pomenutima pruži preko potreban dom i roditeljsku pažnju............. muzički stub sa rezačem diskova, kompjuter PENTUIM 5, DVD, metalik-sivi BMW ili PORŠE, mini-kameru, digitalni foto-aparat, najnoviju NOKIU – u boji, sa kamerom i polifonim melodijama, TV 4X6 (metara), celokupna originalna izdanja Bramsa, Vagnera, Mocarta i Verdija, redovni odlazak na letovanja na Kubu, u Egipat ili Brazil, zimovanja na Alpima i dovoljne zalihe MILKA čokolada za ceo život.
Gospodja Mirjana je takodje obavezana da redovno odvodi Anu i Dunju kod Gordane Lukić, u Diznilend i u posetu rodjacima koji žive u Kaliforniji. Pored toga, deca svake godine moraju obići bar po tri različite zemlje – radi njihovog ličnog obrazovanja i učenja stranih jezika. Ove godine, predlažemo da to budu: Irska, Australija i Engleska.
Gospodja Mirjana može birati visinu džeparca koji će Dunja i Ana dobijati dnevno – može izabrati od 300 do 500 eura. Takodje ima pravo da bira koju će hranu spremati: pizza, pljeskavica ili pomfrit - deci je svejedno, dečica su skromna. Mada Ana i Dunja najviše vole kad ih mamica izvede u McDonalds. Tri puta dnevno u Meku, biće sasvim dovoljno.
Dunja i Ana nisu obavezne da:
se ponašaju kao sav ostali normalan svet,
idu na spavanje pre 7 ujutru i
prisustvuju časovima, osim muzičkog i fizičkog
U slučaju da ne ispuni zahteve, gospodja Mirjana moze snositi ozibljne posledice – dospeti na sud, optužena za zlostavljanje Ane i Dunje. Nadamo se da je sporazum okončan, i željno čekamo da dodjete i pokupite svoju decu.

Potpis davaoca ugovora: Potpis Gordane Lukić:
_____________________ _____________________

Potpisi usvojene dece: Potpisi rodjaka iz Kalifornije:
_____________________ _____________________
_____________________ _____________________

Potpis Aninog staratelja: Potpis Dunjinog staratelja:
_____________________ _____________________

Potpis usvojioca:
____________________


Zahvaljujemo Vam na saradnji
 

Back
Top