Zauvek :)(:

da li je mogutje?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Mozda je pozeljno ponekad prevariti, a cutati o tome...
da bi se sacuvao brak kao nesto sto je bitnije, a opet dati sebi oduska...
da svesna sam kako ovo zvuci i ne znam da li je normalno ili ne...
samo nesto mislim...mozda treba, ali tajno...
 
pa da li je moguce ostati zajedno ceo zivot, uglavnom je dovoljno pogledati nase babe i dede vecina njih su ostali zajedno zauvek...

Njih su i venchavali roditelji, a mi sami biramo .. ko se tada uopshte i razvodio, a samo oni znaju koliko su trpeli, ili voleli, u takvim kombinacijama 'zauvek'.

Mozda je pozeljno ponekad prevariti, a cutati o tome...
da bi se sacuvao brak kao nesto sto je bitnije, a opet dati sebi oduska...
da svesna sam kako ovo zvuci i ne znam da li je normalno ili ne...
samo nesto mislim...mozda treba, ali tajno...

Ma kome treba takav brak gde ce da se cuti o osecanjima i mulja ispod zita. Pa meni taj moj izabranik treba da bude i najbolji prijatelj kome mogu da ispricham svaku svoju pomisao, pa chak i u vezi kresa sa drugim.
 
Copy_Cat:
shta je prava osoba? ko je prava osoba? meni je uvek bilo lepo, lepo smo se slagali, sve je uglavnom bilo dobro. zashto morash sve da zayebesh? mislish da je nemoguce da skrenesh sa puta pa da se opet vratish na njega? ima li ko iskustva sa nekom dugom vezom-vishe od 10tak godina? shta se deshava "posle"? nishta ne znam, moram da pitam, zanima me da li i na koji nachin vi razmishljate o tome.

Tebe kao da je neko pitao da zivite zajedno ili da se udas za njega pa si sad sva u panici.
Opusti se. Ne zamaraj se takvim razmisljanjima. Jer, koliko god da je osoba "prava" i koliko god da je sve savrseno....u zivotu ima teskoca i iskushenja svaki dan. Posao, obaveze, svakodnevica, prijatelji, rodbina, novac, rachuni koji stizu.....kasnije deca koja su tek velika obaveza itd itd.

Dakle, svako ce ti za 10 godina biti toliko uobicajen i toliko cete stvari vec proci zajedno, i znaces ga i znace te i kad si slinava i znaces sve njegove slabosti, i znace svako tvoje raspolozenje i svaki tvoj izraz lica, i znaces kako mu mirisu carape, i znace kad imas proliv i kad si srecna i zasto si srecna....

I sad pitas, nece li se desiti da te privuce neki drugi muskarac? Pa naravno da se moze desiti, ali sta ce biti od svega toga, to odlucujes ti.
Niko ne prestaje da zivi i ne prestaju da ga uocavaju na ulici, u prodavnici, u prevozu ili na poslu samo zato ima visegodisnjeg partnera.

Dakle, ne sumnjaj, iskusenja ce biti. Obicno ih nema u prvih par godina, ali doci ce kasnije.
Sto rece twee-twee (cini mi se...) i zbog cega osecam da ce da je iskamenuju ovde na 4rumu...sve je u zivotu moguce pa i to da ces tog nekog idealnog i savrsenog mozda i prevariti za 5, 7, 10 ili 15 godina. U kom slucaju je najbolje da cutis.

Sto neko ne zna, ne moze da ga povredi ukoliko je nebitno, prolazno i nije neka nova, "pravija" osoba od te sa kojom si.

Sad ce da kamenuji i mene :lol:
 
Vesela_zena_beogradska:
Njih su i venchavali roditelji, a mi sami biramo .. ko se tada uopshte i razvodio, a samo oni znaju koliko su trpeli, ili voleli, u takvim kombinacijama 'zauvek'.



Ma kome treba takav brak gde ce da se cuti o osecanjima i mulja ispod zita. Pa meni taj moj izabranik treba da bude i najbolji prijatelj kome mogu da ispricham svaku svoju pomisao, pa chak i u vezi kresa sa drugim.

:lol: Vesela....ne preceruj majke ti
 
Chekaj, zashto ja preterujem? Ako si ti napisao ovo, sa chime se sasvim slazem ..

Dakle, svako ce ti za 10 godina biti toliko uobicajen i toliko cete stvari vec proci zajedno, i znaces ga i znace te i kad si slinava i znaces sve njegove slabosti, i znace svako tvoje raspolozenje i svaki tvoj izraz lica, i znaces kako mu mirisu carape, i znace kad imas proliv i kad si srecna i zasto si srecna....

... a zashto je ono moje preterivanje? Znachi, moze da zna da sam tuzna, a ne moze da zna da mi se ka-ra sa drugim .. e, `bem ti licemere ... pa da li si siguran da ce brak (ipak) da opstane ako se o tome cuti?


Sto neko ne zna, ne moze da ga povredi ukoliko je nebitno, prolazno i nije neka nova, "pravija" osoba od te sa kojom si.

Ja se samo pitam kako mozesh da pogledash zenu u ochi i da znash kakvu tajnu krijesh i da joj se ladno smeshkash i josh je poljubish ustima kojima si do malopre lizao drugu picu (bez folije :) ). A ona mislila da si na sastanku, putu, ili shta vec .. pa ti pravish budalu od rodjene zene. Ili, recimo, toliko ti se dopadne sex sa tom osobom da ti se kasnije sa zenom i ne `ebe .. jer preljuba je hod po ivici. Juche mi kaze jedan poznanik kako se razveo, reko`, je l`? Pa da, kaze, smuchilo mi se da je varam a ona da sedi kod kuce, eto, sad smo oboje slobodni ..

Ja sam razgovarala u svojim vezama o kresanju sa drugim i dobila, hajde da kazem, dopustenje. I kresala se. Takodje, vrlo sam svesna ozbiljnosti narechenog u temi i u svojoj vezi bih ishla i na swingeraj, kao bolju varijantu od laganja i sakrivanja.
 
images
 

Back
Top