Затишје пред буру?!

Dakle...koga treba "isprashiti po turu"
Neka "se oznaci kocnicar" imenom .

Prvanov: Od Srbije zavisi početak izgradnje Južnog toka
Međunarodni Radio Srbija - Pre 16 minuta
Rokovi početka izgradnje gasovoda Južni tok u Bugarskoj zavise od uključivanja Srbije u taj posao, izjavio je u Moskvi predsednik Bugarske Georgij Prvanov. On je, na pres konferenciji nakon sastanka sa predsednikom Rusije Dmitrijem Medvedevim, rekao da će Bugarska biti spremna da počne izgradnju novog gasovoda čim bude uverena da se i sa strane Srbije gradi isti takav gasovod. Medvedev i Prvanov založili su se za što bržu izgradnju Južnog toka.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika...0f6299f75b33553cd&dan=05&mesec=02&godina=2009

Rusi nas pitaju....sramota...
 
Novi Sad: Osuđeni zbog prosjačenja
Blic - Pre 10 sati
Novosadska policija saopštila je danas da je uhapsila dve osobe zbog prosjačenja na parking prostoru na Bulevaru Mihajla Pupina.


Kako se navodi u saopštenju, uhapšeni su Novosadjani Amet Š. (27) i Dragiša R. (20), zbog osnovane sumnje da su remetili javni red i bavili se prosjačenjem na parking prostoru na Bulevaru Mihajla Pupina.

Opštinski organ za prekršaje doneo je rešenje kojim je Amet Š. kažnjen kaznom zatvora u trajanju od 15 dana, a Dragiša R. kaznom zatvora u trajanju od 27 dana.

Imate li komentar...ko sme...
Moj je:
"Dajte ljudima da rade i zarade,pa nece ni da se prosi i krade..."
 
Да видиш веома занимљива тема за општу расправу (:mrgreen:), чак и када је у питању појединац против
телевизије, а замисли како је тек када се милионима људи ускрати право да уживо посматрају шта раде и како
их заступају њихови представници у парламенту. :cool:

Ja tvrdim da bi parlament bio mnogo efikasniji da nema direktih tv prenosa već da postoji neka vrsta skupštinske hronike u kojoj bi se dali akcenti na skupštinski dan.:manikir:
 
Ja tvrdim da bi parlament bio mnogo efikasniji da nema direktih tv prenosa već da postoji neka vrsta skupštinske hronike u kojoj bi se dali akcenti na skupštinski dan.:manikir:

Твоје мишљење је,
онако,
од прилике битно као и мишљење Палминих жирафа ...

Ћути и брсти, док можеш,

А после крени на попашу ....
 
Svi polako sa tom spikom klizite u komunizam:neutral:Činjenica je da su Ameri,kapitalisti ljigavi licemerni ološ,ali svi bi bili takvi...Kapitalizam je,na žalost,neuništiv:neutral:

Sta ti imas protiv komunizma?! Dok je bila prva ekipa ********* u zivotu niko nije smeo A da kaze a sad svi pricaju da je u ono doba bilo do j... Nismo ni znali sta je EU a za vize nas je boleo tuki!! BOLJE JEDNOPARTIJSKA DRZAVA NEGO JEDNOJAJCANI MOZAK,ZAR NE?
 
Ma to je sve stoka, iz koje god stranke da su. I svi rade zajedno. Žuti, naprednjaci, radikali, slobodnjaci, liberali. Ja tebi ti meni. Jedino nagrabuse kada postanu previše alavi ili se upetljaju sa mafijom. Drugi vid je kada izgube kontakt sa realnošću ili pomisle da su nezivisni i samostalni u donošenju odluka. Onda ih stigne kletva onoga ko ih je tu postavio u formi metka u čelo.
 
Sta ti imas protiv komunizma?! Dok je bila prva ekipa ********* u zivotu niko nije smeo A da kaze a sad svi pricaju da je u ono doba bilo do j... Nismo ni znali sta je EU a za vize nas je boleo tuki!! BOLJE JEDNOPARTIJSKA DRZAVA NEGO JEDNOJAJCANI MOZAK,ZAR NE?
Komunjare na kolac...Ko drakulu:neutral:
Ne mogu da verujem šta se sve ovde piše...Zato ja kažem da treba zabraniti KOMUNISTIČKU isto kao i FAŠISTIČKU propagandu:neutral:
Ma to je sve stoka, iz koje god stranke da su. I svi rade zajedno. Žuti, naprednjaci, radikali, slobodnjaci, liberali. Ja tebi ti meni. Jedino nagrabuse kada postanu previše alavi ili se upetljaju sa mafijom. Drugi vid je kada izgube kontakt sa realnošću ili pomisle da su nezivisni i samostalni u donošenju odluka. Onda ih stigne kletva onoga ko ih je tu postavio u formi metka u čelo.
Zaboravio si,ne znam da l slučajno ili namerno,stožer ujedinjenja svekolikog ''Srbstva'' DSS:p
 
Što volim kad reaguješ na bezvredno mišljenje, to dokazuje koliko si u pravu.:manikir:

Ћути и брсти, док можеш,

А после крени на попашу ....

Биће у земљи Србији још избора,
неки други ће победити ...

Чија ли ћеш онда зебра или камелеон бити ???
 

Back
Top