Затишје пред буру?!

dobro, a kako da radi forum ako se propagira da ljudi ne `vise ovde`.

to je bar lako. zatvoris forum i ...nema foruma, nema visibaba i visideda

ili je to zal za nekim dobrim starim demokratskim vremenima, kad niko nije smeo da pisne a vlast izgledala da kao je vecita


mislim, stvarno....
 
dobro, a kako da radi forum ako se propagira da ljudi ne `vise ovde`.

to je bar lako. zatvoris forum i ...nema foruma, nema visibaba i visideda

ili je to zal za nekim dobrim starim demokratskim vremenima, kad niko nije smeo da pisne a vlast izgledala da kao je vecita


mislim, stvarno....

Ма не, људи треба да буду на форуму, али да износе нове свеже идеје, да размењују мишљења, а не да буду
страначки гласноговорници...
 
Јесте, видиш и ја то приметих, од када нас разбијају ове благодети еуропских вредности просто људи процветали, сви некако ведри, насмејани...
Ма милина једна!

Нема идеја ни у Европи и тамо је чабар, мртво море, а ови који мисле да је тамо благостање у дебелој су заблуди.
 
Па реци шта ти мислиш, да ли је овакво стање безидејности и апатије и код нас, а богами и у Европи одрживо?
Докле се дошло? Камо даље рођаче?

Mislim,kakva nam je vlast takva i drzava,bez ideala samo prazne price,sta ocekujes od drzave koja gusi patriotizam?
Za evropu me zabole ona stvar........

Vlast nam je takva kakva je(najgora) u srs ostao samo sljam(osim seselj) sps se prodao,od sns svakom normalnom treba da se povraca,dss ima 10% i tu nema vise nicega.

Ni za 10 godina se ne nazire nesto normalno,sledi rat sa siptarima koji ce nas dodatno oslabiti itd itd.

A na nove revolucije tipa 5 oktobar mi ne pada na pamet da idem,da jedni lopovi smene druge i da opet zayebu narod,i opet jovo nanovo.

Mozemo samo da se nadamo da ce neki meteor da pogodi zemlju i da mi medju jedinima prezivimo pa da se onda necemu nadamo........propadosmo nacisto,kakve crne bure.
 
Пожељно је писати из угла Томиних, ЛСД-ових, Тадићевих, Чанкових, Тачијевих, Харадинајевих, Месићевих, Санадерових, Палминих, Дачићевих...а Српског угла...не, то се строго цензурише.
 
Невероватно је како се појаве....:)
Паћеници.
Ех кад би било дозвољено да им мозгове проанализирам...ко зна какве грешаке у спојницама имају.
Имаш ли микроскоп, јер без њега је анализа тих пар ганглија у њиховим главама немогућа. z:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Шта мислите одакле оволика безидејност, да не кажем апатија на Политици?
Да ли је у питању нека општа глобална "бољка“ , локална ствар, тренутни идејни застој, или тек затишје пред буру?

ma jok. forum se odlicno moderise, nema vise ekstrema, mediokriteti caskaju... u cemu je problem?
 
Гледам нешто теме на овом пдф. иде ред страначке антикапмање (Милиони за породични бизнис Радикала!), па ред страначке кампање (LDP je najbolja stranka), па анкете (Anketa: велики (ТАДИЋ) и МАЛИ (коштуница)), па мало економска питања (Uplaceno 400 miliona evra za NIS), па криминилана хроника (Zapenjeno 1500 kg kokaina!),
па појединац против медија (Dnevnik Pinka i Azem Vlasi), па економија у малом, или како раст цена утиче на малог човека (Ovo je već previše - Zbog akciza skuplje pivo), па онда једна капитална тема (Глобална економска криза - вести и догађаји)....

Шта мислите одакле оволика безидејност, да не кажем апатија на Политици?
Да ли је у питању нека општа глобална "бољка“ , локална ствар, тренутни идејни застој, или тек затишје пред буру?

Pa nema više više kreatora javne svesti sem jednoga u Hagu i jednoga u Manekenskim odajama pa se oseća suvoparnost u vazduhu.
Od tebe bi se očekivalo sa tolikim brojem kockica da razbucaš ovu bezidejnost svežim idejama.:manikir:
 

Back
Top