Zasto zene napusavaju onoga ko pokaze interesovanje za njih...?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
livija:

pumps je stalno na zhk na temi shikle.... mis.. kolko feminiziran treba biti? :shock: :-?
naivna sam... jel da da sam naivna....
e jbt to je i meni palo na pamet.koliko zenskast moras biti da bi postovao na temi stikle :shock: i da bi otvorio tu temu.
nego sumnjivo to meni....neko u svakom slucaju lozi ili aleksej ili pumps. :D

a zelenooka ce tesko naci nekog za trojku na forumu.mozda navuce jedino manijaka...:)

jbt,sto je ovaj podforun postao nekako grozan :neutral:
 
Zasto zene napusavaju onoga ko pokaze interesovanje za njih...?

Zato što kad im pružiš pažnju i poštovanje osećaju se kao da su boginje i onda rade šta one hoće, a posebno im je drago kad naprave da se muškarac oseća ko poslednje *****. Kad se prema njima postaviš kao gad, onda te vole i cene i daju ti da ih tandariš. Nemali broj je takvih devojaka u našem okruženju. Čast izuzecima, jer znam da ih ima...
 
giska_sa:
Zasto zene napusavaju onoga ko pokaze interesovanje za njih...?

Zato što kad im pružiš pažnju i poštovanje osećaju se kao da su boginje i onda rade šta one hoće, a posebno im je drago kad naprave da se muškarac oseća ko poslednje *****. Kad se prema njima postaviš kao gad, onda te vole i cene i daju ti da ih tandariš. Nemali broj je takvih devojaka u našem okruženju. Čast izuzecima, jer znam da ih ima...
reche student u studentskom gradu na statistiku o broju nepismenih : a ja sam sve neshto mislio da svi studiraju
 
Butterflies And Hurricane:
To je glupost. Ako muskarac zna da dozira kolicinu paznje moze da ima svaku devojku. To sad mogu da potpisem. E sad treba imati malo stila i pameti za to...

Mozete vi da se batrgate sa ovakvim stavovima, i lupate glavom o zid, dok drugi umesto vas yebu...sto nema nikakve veze sa kesom ili zayebavanjem riba...

Ps. ne kazu bezveze ne treba verovati pesnicima i politicarima...rece mi skoro to neko...i bio je u pravu...


Pa to i kazem.

Znaci be smes biti iskren i otvoren, nego moras da izvodis besne gliste??
 
It's a bravery to...:
a to muskarci ne rade?


Ne! Muskarac ako zena pokaze interesovanje on je opali.

Osim ako je totalni krsh.....


BanovanKorisnik:
Stvarno mi je žao što te napušavaju... a baš si fin dečko...

Hahahah! :D:D A najsmesnije je sto sve kazu kako sam fin decko!!! Ni jenda mi jos nije rekla "ej treba da si pametniji ili duhovitiji ili bilo sta drugo"

Nego sve kako sam fin.... ;)

Hvala bolje da mi kazu onda da sam seljak.


To kada ti riba kaze da si fin decko je nagore sto moze da ti kaze.

giska_sa:
Zasto zene napusavaju onoga ko pokaze interesovanje za njih...?

Zato što kad im pružiš pažnju i poštovanje osećaju se kao da su boginje i onda rade šta one hoće, a posebno im je drago kad naprave da se muškarac oseća ko poslednje *****. Kad se prema njima postaviš kao gad, onda te vole i cene i daju ti da ih tandariš. Nemali broj je takvih devojaka u našem okruženju. Čast izuzecima, jer znam da ih ima...



Problem je ako neko ne ume da bude gad....
 
giska_sa:
Problem je ako neko ne ume da bude gad....@Aleksej

Kad je dovatiš reci joj ovo što piše kod mene u avataru i garant ispadaš gad. Više će te ceniti.


Ako ne uspe, onda sine čekaj pravu a dok ne dođe prava deljaj šta naleti...


pozz.


E da pa jedino tako.. Ali problem je sto moras biti takav zaista a ja nisam... :|


Dina81:
Ma kakvi klinacki fazoni...treba samo ostaviti prostora da druga strana odreaguje, da se druga strana potrudi...jer ako joj se dopadas sigurno ce odreagovati i sama se potruditi...a ako ne mozes i da dubis na trepavicama :D


Naravno ako imas kesha da se da se potrudi oko tebe. :lol:
 
Алексеј, а је си л' сигуран да ти је ОН на месту...мислим... колико си млатио оним мачем, да га ниси, којим случајем, отфикарио? :shock:
Не брини, душо, није све у гаћама, нешто је у новчанику, а мене, лично, увек је палила мушка памет и доброта...ма, чуј, доброта! :roll: :-D
Пих, ала лажеш, Астро... и то на куб! :razz: :oops: :-D :arrow:
 
Aleksej_BASO:
Slobodno napisis, zato smo tu! :)


500-ti put ti odgovaram na istu temu... :wink: :) ...

Svako ima pravo na svoje misljenje. Moje je da sa takvim stavom bespotrebno udarash glavom u zid, i vrtish se u istom krugu godinama. Ne znam shta ce te naterati da se osvestish, ali sam sigurna jedno - da ovaj post sigurno nece uticati na promenu tvog stava. Zato postavljam pitanje...cemu dalje ubedjivanje?
 
Butterflies And Hurricane:
500-ti put ti odgovaram na istu temu... :wink: :) ...

Svako ima pravo na svoje misljenje. Moje je da sa takvim stavom bespotrebno udarash glavom u zid, i vrtish se u istom krugu godinama. Ne znam shta ce te naterati da se osvestish, ali sam sigurna jedno - da ovaj post sigurno nece uticati na promenu tvog stava. Zato postavljam pitanje...cemu dalje ubedjivanje?


Pa znas kako.. Mogu da se pravim lud i da mislim kako je sve lepo (romantika ljubav) a mogu da shvatim istinu.

JA samo pricam iz iskustva.

Sada ces ti reci da sam muvao pogresne ribe celig zivota ali yebi ga ja zaista ne mogu da budem sa ribom koja ima 100. Bas sam znao jendu takvu, riba slatka, i jako je prijatna bas ono super fina devojka ali dzabe kada je debeljuca. Niko normalan ne bi bio sa njom...


Tuzno i surovo ali tako je.


I onda ti ili neka druga devojak kaze kako sam ja "fin" ;) Hahaha onda odmah znam sta misl o meni.


A detalje cu ti ipak rei na MSN ; ) nije za forum.
 

Back
Top